این پست در مورد نحوه فعالیت و کسب درآمد از سرویس اشتراک ویدیو و پست سایت ستاره اطلاعات می باشد.

موضوع : معرفی بهترین سرویس اشتراک ویدیو و پست ایرانی + کسب درآمد

 

Https://www.xsound.ir


سلام دوستان بنده امین محمودی هستم.

امروز می خواهیم نحوه کسب درآمد از یک سرویس اشتراک ویدیو و پست ایرانی رو به شما معرفی کنم امیدوارم از این پست بتوانید به خوبی استفاده کنید ابتدای این پست به اون دسته از دوستان که می خواهند نظر خودشون رو در زیر این پست ثبت کنند صادقانه بگویم بله بنده نویسنده هستم و بابت این پست مبلغ رو دریافت کردم.

پس از مزایا و معایب محتوا موضوع که می خواهم براتون توضیح دهم شما رو آگاه می کنم که یک وقت نگید این نویسنده بخاطر پول این مطالب رو ثبت کرده است پس بریم شروع کنیم یک پست خوب رو :


مزایا :

1: سرویس اشتراک ویدیو و پست سایت ستاره اطلاعات محیطی رو فراهم کرده است که کاربران و سایت به صورت یک خانواده در کنار یکدیگر به فعالیت بپردازند و از سود حاصل تبلیغات به صورت منصفانه بهره ببرند.

منصفانه یعنی حدود 55% سایت و 45% کاربران می باشد.

2 : سایت ستاره اطلاعات بابت هر 1000 بازدید مبلغ 50.000 ریال تا 70.000 ریال برای کاربران فعال رو پرداخت می کند و برای هر لایک محتوا چه به صورت ویدیو و چه پست مبلغ 1000 لایک رو 20.000 ریال پرداخت می کند.

در مجموع یک کاربر می تواند اگر به خوبی بازدید رو دریافت کند و لایک رو هم بتوانه برای محتوا خود به دست بیاورد نزدیک به
70.000 ریال - 90.000 ریال رو دریافت می کند.

3 : این رو هم بگم نیازی به جمع شدن 1000 بازدید و لایک نیست ستاره اطلاعات هر بازدید و لایک رو همان لحظه به صورت تکی واریز می کند و نیاز به جمع شدن 1000 تا بازدید یا لایک نیست.


4: هر 1000 بازدید صحیح از تبلیغات  ( بنری-توتیف-ویدیویی و...) در صفحاتی که شما عزیزان محتوا قرار داه اید مبلیغ ( 300.000 ریال ) پرداخت می شود.

و در انتها اگر کاربری بتواند اسپانسر تبلیغات رو جذب کند به واسطه محتوا خود می تواند 60% سود این تبلیغات رو دریافت کند.

5:
سطح برداشت : در سایت ستاره اطلاعات 50.000 ریال می باشد به نظر من که این مورد نشان می دهد که در پرداخت سود کاربران سایت از خود کاربر عجله بیشتری دارد و این می شود یک نقطه اطمینان.

6:
پشتیبانی بی نظیر این رو چون خودم در این سایت فعالیت دارم می گم پاسخ گویی بسیار سریع و پیگیری به موقع به درخواست های کاربران این سایت رو یکی از بهترین سایت های اشتراک ویدیو می کند چون نمی دانم امتحان کردید یا خیر سایت دگر رو که بررسی کرده حالا نمی دانم چون خودشون رو خیلی دسته بالا می گیرند پاسخگویی به سوالات رو حداقل 2 رو و حداکثر 7 روز پاسخ می دهند تازه برای بعضی سایت بیش از این هست.

خوب برسیم بر سر معایب سایت تا آنجایی که اطلاع دارم دقت داشته باشید این اجازه رو از سمت مدیر سایت ستاره اطلاعات رو دارم که در مورد این معایب صحبت رو داشته باشم و در این بخش حتی از اطلاعات ایشون بهره می برم.

معایب :

1: سرور اصلی سایت ستاره اطلاعات در ایران قرار دارد اما به دلیل استفاده از سرویس های خارجی برای بخش اشتراک ویدیو کمی در سرعت انتقال محتوا بعضی مواقع و به ندرت پیش می آید ارسال تکمیل نمی شود. ( این مورد در حال بررسی از سمت پشتیبانی فنی می باشد و البته این مورد فقط برای محتوایی با حجم بالای 100 مگ می باشد )

و تمامممم

شاید بگید دروغ هست مگر می شود همین یک عیب رو داشته باشد بنده تا آنجایی که بررسی کردم تنها مشکل قابل دید بود
پرداخت این سایت بسیار منظم هست زده 2 روز اما 1 روز نیز انجام می شود.
پشتیبانی از نظر بنده عالی.

از لحاظ جایگاه نیز هر روز در حال ارتقا هست در در صفحات گوگل و همچنین از نظر رتبه شرکت الکسا.

امیدوارم توانسته باشم اطلاعات خوبی رو در اختیار شما قرار بدهم ببخشید که مطلب خیلی زیاد شد خواستم یک بررسی جامع رو داشته باشم اگر مطلب براتون مفید بود خوشحال می شوم لایک کنید. اگر هم سوالی داشتید چون من این مطلب رو به صورت تکملی به سایت ستاره اطلاعات داده ام نمی توانم در هر بخشی که استفاده می کند پاسخگو باشم اما در سایت ستاره اطلاعات با کانال future فعالیت دارم می توانید در زیر یکی از محتوا های ویدیویی یا پست های من نظرتون رو بپرسید.

موفق باشید.

نویسنده : امین محمودی