پرویز پرستویی ضمن دعوت از مردم برای تماشای حضوری یا آنلاین موسیقی نمایش «علمدار»، گفته است که همه عوامل پروژه حضور افتخاری در آن دارند و تمام عواید آن صرف امور خیریه می‌شود.
              بهنوش طباطبایی از روز پنج شنبه برای بازی در نمایش «عشق روزهای کرونا» به کارگردانی محمد رحمانیان روی صحنه می‌رود. او در یکی از شش اپیزود نمایش به نام «بانو با گربه ملوس» نقش خود را ایفا می‌کند.
              ژاله صامتی روز پنج شنبه با فیلم «ایستگاه اتمسفر» به کارگردانی مهدی جعفری به سینمای آنلاین می‌آید. او اکنون فیلم «حمال طلا» ساخته تورج اصلانی را هم به صورت آنلاین در حال اکران دارد.
              امیرمهدی ژوله در سری جدید مسابقه «شام ایرانی» به کارگردانی سعید ابوطالب حضور خواهد داشت. مهدی کوشکی و محمدرضا علیمردانی دیگر چهره‌هایی هستند که در این مسابقه شرکت کرده‌اند.
              بهاره کیان افشار هفته آینده با فیلم «پسرکشی» ساخته محمدهادی کریمی به نمایش خانگی می‌آید. این بازیگر هم اکنون سه فیلم «مرد نقره‌ای»، «سگ‌بند» و «گربه سیاه» را آماده اکران دارد.
              محمدرضا غفاری هفته آینده با فیلم «هفت‌ونیم» کاری از برادران محمودی در نمایش خانگی دیده می‌شود. او در این فیلم، در اپیزودی به نام «قصه نگار» با هستی مهدوی‌فر همبازی است.
   
  •  
نویسنده : کلاکت