کسب درآمد از اشتراک ویدیو

شرکت لکسوس با خودروی سطح باالی IC500 مفهوم خودروهای کوپه اسپورت را محقق کرده است ، اما با در نظر گرفتن سطح اقفصادی خود ، مدل پایینتر یعنی F RC lexus 2020 مناسبتر خواهد بود.
البته ا گر شما مدل Track را انتخاب کنید دقیقا متوجه این مطلب خواهید شد. Track F RC یک پیشنهاد همه جانبه میباشد که در هر یک از این خودروهای لوکس یکی از آخرین V8 های طبیعی وجود دارد.موتور این خودرو ۸ سیلندری بوده و حجم آن ۰.۵ لیتر میباشد. و با قدرت ۴۷۲ اسب بخار و گشتاور ۳۹۵ پوندفوتی و با استفاده از سیستم کنترل النچ یکپارچه، این کوپه لوکس را تنها در ۲.۴ ثانیه، ۶۰ مایل در ساعت پیش می برد.درون خودرو، شما میتوانید از صندلی های چرمی قرمز که از چرم آلکانترا میباشد لذت ببرید. تمام سطوح لمسی شما نیز در آلکانتارا طراحی شده اند ، و همچنین درها و داشبورد نیز از فیبر کربن خشک با رنگ قرمز خاص ساخته و پرداخته شده اند. Track F RC خودرویی است که شما در واقع می توانید برای یک روز راهپیمایی یا یک گردش عصرانه بیرون شهر با اطمینان نسبی ازآن استفاده کنید.
0 0
نویسنده :

پست های مشابه
دکتر حسن زینعلی می‌گوید: سال‌ها فکر می‌کردند شیرین بیان علف هرز است، اما حرفه‌ای که شدند فهمیدند یکی ...ادامه مطلب
جدیدشان متوجه شدند فیتوشیمیایی‌هایی نظیر اسیدالاژیک، اسید گالیک، پنیکالاژین وپونیکالین استخراج شده از پوست انار دارای قابلیت مهار ...ادامه مطلب
محققان دریافتند دمنوش گیاه مریم گلی و پِریلا (نعنا ارغوانی) می‌تواند همچون یک عامل پیشگیرانه عمل و به ...ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب


ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب