سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرخ پوشان با شایستگی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیدند.
یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان حاضر شد و ضمن تشریح شرایط نماینده ایران، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
گل‌محمدی افزود: قبل از اینکه بخواهم درباره مسابقه صحبت کنم جا دارد از مسئولان برگزاری بازی‌ها و فدراسیون فوتبال قطر تشکر کنیم بابت امکانات خوبی که در اختیار تیم‌ها قرار دادند. بهترین تصمیم را برای ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان گرفتند که در قطر برگزار شود.
سرمربی پرسپولیس گفت: دیدار با النصر بازی ما قبل فینال است و فکر می‌کنم هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیدند. بازی‌های خوبی را از تیم النصر دیدیم. آن‌ها نظم و سازماندهی لازم را دارند. حقشان بود به این مرحله برسند.
وی درباره وضعیت پرسپولیس افزود: با مشکلات زیادی به دوحه رسیدیم. از کوهی از مشکلات رد شدیم تا به این مسابقات رسیدیم. اراده بازیکنان زیاد بود. در گروه سختی قرار داشتیم. در بازی‌های حذفی خوب عمل کردیم و سزاوار حضور در نیمه‌نهایی هستیم. هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیدند. انگیزه‌های پرسپولیس زیاد است تا به فینال برسیم.
سرمربی سرخپوشان درباره تفاوت حضور امسال پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی آسیا با فصول دیگر گفت: نکته خوبی بیان شد. این موضوع نشان می‌دهد پرسپولیس با برنامه ریزی در چند سال اخیر حرف‌های زیادی برای گفتن در آسیا دارد. همبستگی و جمع شدن بازیکنان و مربیان خوب پایه گذار موفقیت‌های این تیم شده است. امسال تفاوتی که وجود دارد نبودن هوادار است. اگر با ۱۰۰ هزار هوادار بازی می‌کردیم تاثیر خوبی داشت. با اینکه تماشاگران در ورزشگاه نیستند و از حضورشان محروم هستیم، اما انرژی زیادی از آن‌ها میگیریم. امیدوارم در آخر بتوانیم مقام خوبی کسب کنیم. اتفاقی که دوست داریم بیفتد قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیاست.
گل محمدی در پاسخ به اینکه چه نظری درباره برگزاری بازی‌ها در قطر و کیفیت آن دارید گفت: شرایط بیماری کرونا محدودیت‌ها و تفاوت‌هایی را برای تیم‌ها و بازیکنان بوجود آورد. سه هفته در هتل هستیم و مشکلات و محدودیت‌های این چنینی داشتیم که کار را سخت می‌کند. اعضای تیم‌ها تحت تاثیر شرایط سخت هستند، ولی مجبوریم شرایط را تحمل کنیم.
وی تاکید کرد: شرایط فعلی تاریخی است. در برهه‌ای هستیم که صبر و مقاومت مردم را نشان می‌دهد و در نهایت فکر می‌کنم مردم و ورزشکاران هستند که از این رقابت پیروز بیرون می‌آیند.
0 0
نویسنده :

پست های مشابه
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
آغاز رقابت‌های پرهیجان ناسکار اینفینیتی در پیست مشهور مارتینزویل ادامه مطلب
جان‌فرانکو زولا مربی سابق چلسی از اضافه شدن شگفت‌انگیز نام پتر چک به فهرست این تیم دفاع کرده ...ادامه مطلب


ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب