کسب درآمد از اشتراک ویدیو

سازمان هواشناسی کشور هشدار داد بارش‌های رگباری همراه با رعدوبرق، تندباد لحظه‌ای و کاهش دما در ۱۷ استان کشور طی 3 روز آینده رخ می‌دهد.
 به گزارش این سازمان، امروز (۱۲ مهرماه) این شرایط در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، برخی نقاط استان اردبیل، غرب گیلان و ارتفاعات استان‌های مازندران و سمنان پیش‌بینی می‌شود. سازمان هواشناسی کشور با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به آسمان ایران اعلام کرد: این سامانه بارشی سبب بارش و گاهی رگبار و رعدوبرق همراه با تندبادهای لحظه‌ای، کاهش دما - حدود ۵ تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد- مواج شدن دریای خزر و بارش برف در قله‌های سبلان و رشته‌کوه البرز مرکزی می‌شود. بر اساس گزارش یادشده، فردا (۱۳ مهرماه) وجود این شرایط جوی در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، قزوین، البرز، شمال همدان، شمال مرکزی، گیلان، مازندران، برخی نقاط استان‌های کرمانشاه، اصفهان، لرستان و غرب سمنان دور از انتظار نیست. دوشنبه (۱۴ مهرماه) نیز استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، قزوین، البرز، شمال همدان، تهران، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و برخی مناطق استان‌های مرکزی و قم شاهد رگبار و رعدوبرق همراه با کاهش دما خواهند بود. سازمان هواشناسی همچنین هشدار داد: احتمال آب‌گرفتگی معابر، جاری شدن روان‌آب در مسیل‌ها و خسارت به محصولات کشاورزی دپوشده وجود دارد.
این سازمان از مردم و مسئولان مرتبط خواسته است با کنترل و بازگشایی آبراه‌ها، احتیاط در تردد و اتراق و چرای دام در حاشیه رودخانه‌ها، اتخاذ تمهیدات لازم برای فعالیت‌های کوهنوردی و انتقال محصولات کشاورزی برداشت‌شده به انبارها از خسارت‌های احتمالی ناشی از ورود سامانه بارشی به آسمان ایران جلوگیری کنند.
0 0
نویسنده :

پست های مشابه
در گزارش زیر طرز تهیه شیرینی لیمویی را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب
در گزارش زیر طرز تهیه سوپ فلفل را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب
در گزارش زیر طرز تهیه ژله یلدایی را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب
در گزارش زیر طرز تهیه توپ‌ سیب زمینی را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب
در گزارش زیر طرز تهیه بلدرچین مجلسی را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب


ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب