کسب درآمد از اشتراک ویدیو

ابتلای دونالد ترامپ به کرونا یک‌ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، امکان حضور او در هرگونه تجمع و میتینگ انتخاباتی را دست‌کم برای 2 تا 3هفته آینده غیرممکن خواهد کرد.
ترامپ روی مناظره‌های تلویزیونی هم حساب ویژه باز کرده بود که در شرایط فعلی، احتمالا مناظره دوم که قرار بود کمتر از 2هفته دیگر برگزار شود، لغو خواهد شد. درست است که ترامپ قرنطینه شده اما به‌نظر می‌رسد با حفظ پروتکل‌های بهداشتی بتواند مسئولیت‌هایش را در زمینه اداره امور کشور ادامه دهد. با این حال، از آنجا که ترامپ در معرض خطر قرار دارد و مشخص نیست سرنوشتش چه خواهد بود، سلامتی معاون او اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. بر این اساس، می‌توان انتظار داشت سطح حفاظتی مایک پنس به‌شدت بالا برود. برای کاخ سفید بسیار مهم است که همزمان با رئیس‌جمهور، معاون او هم به ویروس کرونا مبتلا نشود؛ چراکه در صورت وقوع چنین شرایطی، مدیریت امور کشور به‌خصوص در زمینه مسائل امنیتی بسیار دشوار خواهد شد. مایک پنس قرار است طی هفته جاری در یک مناظره تلویزیونی در مقابل کاملا هریس، معاون بایدن قرار گیرد. احتمالا به‌دلیل شرایط خاص پیش‌آمده، این مناظره هم لغو شود.
نباید فراموش کرد که انتخابات نیاز به تحرک دارد و از دست دادن روزهای پیش‌رو برای ترامپ گران تمام خواهد شد. بنابراین ترامپ بی‌میل نیست که از شرایط پیش‌آمده کمک بگیرد تا انتخابات به تعویق بیفتد. او قبلا هم این موضوع را مطرح کرده بود اما این درخواست با مخالفت جدی دمکرات‌ها روبه‌رو شد. تغییر تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا نیاز به مصوبه کنگره دارد و با توجه به دعوایی که میان دمکرات‌ها و جمهوریخواهان در جریان است، بسیار بعید است که چنین تصمیمی گرفته شود. صرف‌نظر از فرصت کوتاهی که به انتخابات باقی مانده، برای فردی که دائما همه‌گیری ویروس کرونا را کم‌اهمیت جلوه می‌داده و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کرده، اکنون ابتلا به ویروس یک اتفاق منفی است. بدون شک در جامعه آمریکا بسیاری از مخالفان ترامپ او را به تمسخر خواهند گرفت و همین مسئله چند روزی فضا را تحت‌تأثیر قرار خواهد داد. اما این ماجرا، یک روی دیگر هم دارد. شاید منتقدین ترامپ این رفتارهای او را به پای بی‌خردی‌اش بگذارند اما هواداران ترامپ احتمالا طی روزهای آینده، خواهند گفت او فردی شجاع است که با وجود شیوع کرونا هیچ‌گاه خود را در خانه و دفتر کارش حبس نکرده و دائما در میان مردم بوده است. حامیان ترامپ مبتلاشدن او را به‌دلیل از خودگذشتگی‌اش در پیشبرد امور کشور تحلیل خواهند کرد. به‌خصوص اگر دونالد ترامپ سلامت از این بحران عبور کند، در نقش یک قهرمان ظاهر خواهد شد.
0 0
نویسنده :

پست های مشابه
در گزارش زیر طرز تهیه آش ماسوآ را به شما آموزش می دهیم. ادامه مطلب
در گزارش زیر طرز تهیه ترشی بادمجان بوشهری را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب
در گزارش زیر طرز تهیه کوکوی چیپس را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب
طرفداران پاستا در این مطلب با طرز تهیه پاستا با سس پنیر و سیر سوخاری آشنا خواهند شد. ادامه مطلب
در گزارش زیر طرز تهیه کوکوی به را به شما آموزش می‌دهیم. ادامه مطلب


ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب