وزیر اقتصاد چند راه ارتباطی برای طرح مشکل فروش سهام عدالت به سهامداران معرفی کرده است اما تجربه دارندگان سهام حاکی از این است که این راه‌های ارتباطی به مقصد نمی‌رسد.
30 درصد اول سهام عدالت از روز ششم خرداد ماه و 30 درصد دوم از روز 18 مرداد ماه قابل فروش شد، اما سهامداران روز‌به‌روز با مشکلات جدیدی مواجه می‌شوند. در این بین برخی از کارگزاری‌ها راه‌های ارتباطی را به سهامداران معرفی کرده‌اند تا از این طریق مشکلات خود را پیگیری کنند، وزیز اقتصاد نیز در روز 22 مرداد ماه اعلام کرد که سهامداران می‌توانند مشکل خود را در بخش ارتباط مستقیم با وزیر امور اقتصادی و دارایی مطرح کنند. بر این اساس سهامداران باید در بخش ارتباط مستقیم با وزیر امور اقتصادی و دارایی که در پورتال این وزارتخانه به نشانی mefa.gov.ir تعبیه شده است، با درج مشخصات فردی، شماره تماس و کد هویت ملی مطرح کنند. در این اطلاعیه، شماره تلفن ۳۳۹۶۷۳۰۰- ۰۲۱نیز برای پیگیری این گروه از مردم معرفی شده است. اما تجربه سهامداران حاکی از این است که این راه‌های ارتباطی به مقصد نمی‌رسد و گره‌ای از مشکل آنها حل نمی‌کند. «من چند بار پیام دادم هیچ رسیدگی نشده سهامم فروختم ۴ ماهه چرا پولشو نمیدین» «من از برج ۳ درخواست فروش دادم ولی خبری نشد با شماره که تو سایت گذاشتین تماس گرفتم یک ماه و نیم که گفتن ثبت میشه رسیدگی میشه ولی نشد پس ما چکار باید بکنیم» «آقای وزیری که خودت اعلام ثبت شکایت کردی واقعآ درددلهای مردم را نمی شنوی یا خودت را زدی به نشنیدن آخه چرا» «۴۵ روزه سفارش فروش سهام رو نوشته ارسال شده، با پول مردم نکنه دارن تجارت میکنن و بعد از مدتی پول رو واریز میکنند اون هم خرد خرد ، گدا نیستیم حق ماست پس این چه وضعیه راه انداختن ، وزیر اقتصاد هم که یه آدرس داد برای شکایت ، وارد میشیم ثبت شکایت کنیم خطا میده ، یه جای کار میلنگه ..» « آقای وزیر اقتصاد اولا حرف شما رو کسی جوابگو نیست دوما خود شما هم جوابگو نیستی تا بحال ۱۰بار شکایت کردم بانک کشاورزی از ۱۳خرداد تا الآن ۲۲شهریور برا ۶۰درصد فقط ۵۰۰هزار واریز کرده،» «آقای وزیر خداوکیلی یک نفرشمابگیدکه شکایت کرده باشه شماترتیب اثردادید.من خودم چندبارتوهرسایت ودرگاهی که شمااعلام کردیدشکایتم ثبت کردم ولی دریغ ازحتی یه پیامک براجواب سرمایه ای به این باارزشی روازروی ناچاری فروختیم پولشوبزنیم به گرفتاریمون مشکل که حل نشدهیچ خودش شدبزرگترین گرفتاریمون» «بخدا چهاربار توی سایت ارتباط مستقیم با وزیر شکایت خودم را مبنی بر واریز نکردن پول فروش سی درصد از سهام عدالت ثبت کردم اما متآسفانه پیگیری نشد»
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/07/14 00:50:21

پست های مشابه
یک کارمند کاخ سفید گفته است ملانیا برای خروج از کاخ سفید و پایان دوره ریاست جمهوری همسرش ... ادامه مطلب 5
ورود واکسن کرونای خارجی در کنار تلاش محققان داخلی برای تولید واکسن ایرانی کرونا موضوع مهم این روزهاست، ... ادامه مطلب 14
رامبد جوان با انتشار ویدئویی در فضای مجازی درباره فصل جدید «خندوانه» توضیحاتی داد. ادامه مطلب 33
پژوهشگران آمریکایی دریافتند که یک قطعه بسیار کوچک در انتهای ژنوم ویروس کرونا ممکن است مانع از تکثیر ... ادامه مطلب 39
پیامک‌هایی درمورد ثبت نام در سامانه سجام برای برخی مشمولین سهام عدالت ارسال و در آن اعلام شده ... ادامه مطلب 26
فیلمی از مخدوش شدن پلاک یک خودروی پراید در اتوبان بعثت شهر تهران را مشاهده می‌کنید. ادامه مطلب 53
نیوشا ضیغمی گفت: همیشه از اینکه در مراسم خواستگاری، صحبت از سکه و مهریه شود متنفر بوده‌ام. ادامه مطلب 23
در چند روز گذشته خبرها حاکی از افزایش قیمت تن ماهی در بازار بود که جزئیات این موضوع ... ادامه مطلب 37
مردی ۳۴ ساله که نامزد خود را به قتل رساند در فضای مجازی خبرساز شد. ادامه مطلب 30
حرکات نمایشی یک آتش نشان در شهر یزد توجه شهروندخبرنگار ما را به خود جلب کرد. ادامه مطلب 29
سارقان در شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان به طور عجیبی از دکان پارچه فروشی سرقت کردند. ادامه مطلب 21
ادامه مطلب 13