بازداشت 262سارق و انهدام 64باند سرقت در عملیات پلیس پایتخت
با اجرای چهارمین طرح کاشف که از سوی پلیس آگاهی تهران در نقاط مختلف تهران انجام شد 262سارق و زورگیر به دام مأموران افتادند.
به گزارش همشهری، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران، دیروز در جمع خبرنگاران گفت: افراد دستگیر شده در زمینه‌های مختلفی مانند زورگیری، کیف‌قاپی، سرقت تحت عنوان مأمور، سرقت منزل، سرقت خودرو و جعل و کلاهبرداری فعالیت داشتند.
فرمانده انتظامی تهران درخصوص مهم‌ترین باندهایی که با اجرای این طرح منهدم شدند، گفت: در این طرح موفق به انهدام باندی 3نفره شدیم که خودروها را پس از سرقت و جعل شماره بدنه، شماره موتور و شماره پلاک انتظامی می‌فروختند؛ اعضای این باند 10سال فعال بودند و از بین خودروهای کشف شده از این باند، خودرویی است که 10سال قبل به سرقت رفته بود.وی افزود: همچنین باندی که در قالب یک  شرکت لیزینگ خودرو اقدام به کلاهبرداری می‌کرد و دست‌کم 300شاکی دارد با اجرای این طرح منهدم شد.
رئیس پلیس تهران در ادامه گفت: از میان متهمان دستگیر شده، 16نفر به اتهام قتل، سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و تجاوز دستگیر شدند که یکی از آنها در منطقه مرزداران به‌صورت مسلحانه اقدام به قدرت‌نمایی کرده بود که بعد از 2‌ماه بازداشت شد. این مقام انتظامی با اشاره به انهدام باند 13نفره سرقت موتورسیکلت بیان داشت: از این باند 50دستگاه موتورسیکلت کشف شده که کمترین قیمت موتورسیکلت‌های مکشوفه 15تا 20میلیون تومان است. به گفته وی، در این عملیات اموال مسروقه زیادی نیز کشف شد که تلاش پلیس بر این است که در حداقل زمان ممکن به‌دست صاحبانشان برسد. به همین دلیل از شهروندان می‌خواهم با مراجعه به سایت پلیس و سامانه «نما»، اموال مسروقه خود را شناسایی کنند.
0 0
نویسنده :

ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب