معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از ارسال نامه به دادستان کل کشور و پلیس فتا برای مسدودکردن تمامی سایت‌های همسریابی خبر داد.
محمدمهدی تندگویان با بیان اینکه این سایت‌ها به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند، گفت: دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب هم نظر خود را به ما اعلام کرد و تأکید داشت که در کنار بی‌توجهی این سایت‌ها به توسعه امور خانواده، شاهد بحث‌های غیراخلاقی و مالی در آنها هستیم و ما در مکاتبه با دادستان کل کشور به این موضوع اشاره کرده و خواستار برخورد قاطع با این سایت‌ها شدیم.
وی ادامه داد: تمامی این سایت‌ها متخلف هستند و به‌صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند و هیچ‌گونه مجوز رسمی ندارند. براساس بررسی‌ها، توسعه فرهنگ خانواده در این سایت‌ها به‌درستی شکل نگرفته است، همچنین به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند و با وجود سال‌ها فعالیت نتوانسته‌اند گامی مؤثر برای ازدواج پایدار بردارند.
تندگویان افزود: مردم باید در جریان باشند که هیچ‌کدام از آنها مجوز فعالیت ندارند و همه به‌صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند؛ چراکه سایت‌های همسریابی، بنگاه‌های اقتصادی و تنها به فکر سودجویی‌هستند.
0 0
نویسنده :

ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب