فروش تلفن‌های هوشمند ۵G حدود ۲۰ درصد از کل فروش ایالات متحده در ماه آگوست (مرداد/شهریور) را تشکیل می‌دهد، در حالی که این رقم در دی ماه سال گذشته فقط ۳ ٪ بود.
با وجود تأثیر کرونا بر بازار عرضه و تقاضا و حتی کاهش فروش گوشی‌های هوشمند، صرف کنندگان همچنان که به پایین رفتن قیمت‌ها علاقه دارند، علاقه خود را به گوشی‌های ۵G نشان داده اند.
پیش بینی می‌شود هنگامی که اپل جدیدترین آیفون ۱۲ را با ۵G راه اندازی می‌کند، احتمالاً فروش نیز افزایشی چشمگیر خواهد داشت. نفوذ ۵G در سال ۲۰۱۹ حدود ۱ ٪ بود. با این حال، با راه اندازی بیشتر دستگاه‌های ۵G در سال جاری استقابل از این نوع محصولات، به طور مداوم افزایش یافته است.
بزرگترین تغییر زمانی رخ خواهد داد که اپل جدیدترین آیفون‌های خود را در سه ماهه چهارم سال جاری عرضه کند. سهم بازار اپل در ایالات متحده در حدود ۴۰ ٪ یا بیشتر است. وقتی اپل فروش آیفون‌های ۵G را آغاز می‌کند، این امر سهم بازار دستگاه‌های ۵G را به صورت فروش ماهانه به شدت افزایش می‌دهد. به طور کلی، ما انتظار داریم که تلفن‌های هوشمند ۵G حدود ۲۰ ٪ از فروش کل سال ۲۰۲۰ را تشکیل دهند. سامسونگ اولین شرکتی بود که شروع به راه اندازی دستگاه‌های زیر ۶۰۰ دلار با Galaxy A۷۱، ۵G در ماه ژوئن کرد و آن را با A۵۱، ۵G در ماه آگوست با قیمت ۴۹۹۹۹ دلار عرضه کرد. محبوب‌ترین گوشی هوشمند ۵G تاکنون در سال ۲۰۲۰ سامسونگ Galaxy S۲۰ Plus ۵G است.
0 0
نویسنده :

پست های مشابه
جعبه گشایی سه پایه ویدئویی Benro KH25N ادامه مطلب 3
قابلیت ‌های جدید سامسونگ - one ui 2.5 روی گلکسیA51 ادامه مطلب 4
ماجرای تقلب در شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتر در ساعت ادامه مطلب 5
بررسی تبلت دانش‌آموزی گلکسی تب آ | Student Galaxy tab A review ادامه مطلب 5
معرفی بهترین گوشی های میان رده بازار - موبایل های زیر ۸ میلیون تومان ادامه مطلب 6
تو این برنامه امین سعی کرده بهترین لپ‌تاپ‌هایی که توی بازار میان‌رده‌های لپ‌تاپ‌ها موجود هست رو بهتون معرفی ... ادامه مطلب 9
جعبه گشایی و نگاه اولیه به آیفون ۱۲ ادامه مطلب 12
معرفی گوشی Xiaomi Mi 10T Lite 5G شیائومی می 10 تی لایت ادامه مطلب 8
جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ ادامه مطلب 6
با دماسنج هوشمند ReliefCare در کسری از ثانیه دمای بدن کودک خود را اندازه گیری کرده و در ... ادامه مطلب 33
تلسکوپ فضایی هابل تصاویری از انفجار و نابودی تدریجی یک ستاره غول پیکر ثبت کرده و این رویداد ... ادامه مطلب 35
پژوهشگران ارتش آمریکا، یک نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند که می‌تواند اخبار و اطلاعات دروغین را ... ادامه مطلب 33


ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب