سیستم ضدعفونی کننده هوشمند GelAuto ، زمان لازم برای ضدعفونی دستها با ژل را به کاربران یادآوری کرده و آنها را از خطرات پنهان ویروس کرونا آگاه می کند.
این فناوری پوشیدنی بسیار سبک طراحی شده تا به حلقه کمربند و یا کوله پشتی کاربران متصل شده و حمل آن به سهولت انجام شود. این سیستم هوشمند همانند یک مخزن طراحی شده تا در زمانهای مختلف ژل ضدعفونی را به روی دستها ریخته و با این اقدام از سلامت کاربران در مقابل ویروس کرونا محافظت کند.
کاربران برای بهره گیری از این فناوری پوشیدنی باید اپلیکیششن GelAuto را در تلفن همراه خود نصب کرده و زمانهای یادآوری ضدعفونی دستها و حتی مقدار استفاده از ژل را در ثبت کرده و با این اقدام استفاده از سیستم هوشمند ژل را شخصی کنند. تلفن همراه کاربر با نزدیک شدن به زمان استفاده از ژل ضدعفونی، پیامی را منتقل کرده و این فناوری پوشیدنی را برای انتقال ژل به دستان آگاه می کند. کاربر با نزدیک کردن دست به این مخزن هوشمند، دست خود را به سهولت ضدعفونی کرده و با این اقدام خود را از وجود مرگبار ویروس کرونا محافظت می کند.   جاستین هولورشورن مدیرعامل شرکت سازنده این سیستم هوشمند می گوید: تحقیقات اخیر نشان داده است که کاربرانی که به دستگاههای ضدعفونی کننده قابل حمل دسترسی دارند به طور قابل ملاحظه ای دستهای خود را ضدعفونی کرده و با این اقدام از سلامت خود محافظت می کنند. وی افزود: در همین راستا ما مخزن ژل ضدعفونی کننده هوشمندی را طراحی کردیم تا کاربران ضمن ضدعفونی دستهای خود، در زمانهای مشخص شده  به گونه ای هوشمندانه از ضدعفونی دستها آگاه شوند.   این فناوری در حال حاضر برای استفاده کارکنان کادر درمانی در بیمارستانها طراحی و ساخته شده تا در مواقع شلوغ، ضدعفونی دستهای خود را فراموش نکرده و با کمک این سیستم خود و دیگران را از انتقال ویروس کرونا محافظت کنند.
محفظه این سیستم به سهولت باز شده و با اتمام مایع می توان آن را مجددا از ژل ضدعفونی با کیفیت پر کرد. کارتریجهای این فناوری به صورت قابل بازیافت طراحی شده تا تاثیرات محیطی ناشی از استفاده این سیستم به حداقل ممکن برسد. باتری این فناوری پوشیدنی قابل شارژ بوده و با هر بار شارژ شدن به مدت ۲ هفته عمر مفید می کند.
در صورت تمایل به خرید سیستم  ضدعفونی کننده هوشمند، می توانید به سایت کیک استارتر مراجعه کرده و آن را با قیمتی برابر ۸۹ دلار آمریکا پیش خرید کنید.  
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/07/18 15:32:34

پست های مشابه
جعبه گشایی سه پایه ویدئویی Benro KH25N ادامه مطلب 6
قابلیت ‌های جدید سامسونگ - one ui 2.5 روی گلکسیA51 ادامه مطلب 6
ماجرای تقلب در شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتر در ساعت ادامه مطلب 7
بررسی تبلت دانش‌آموزی گلکسی تب آ | Student Galaxy tab A review ادامه مطلب 7
معرفی بهترین گوشی های میان رده بازار - موبایل های زیر ۸ میلیون تومان ادامه مطلب 8
تو این برنامه امین سعی کرده بهترین لپ‌تاپ‌هایی که توی بازار میان‌رده‌های لپ‌تاپ‌ها موجود هست رو بهتون معرفی ... ادامه مطلب 12
جعبه گشایی و نگاه اولیه به آیفون ۱۲ ادامه مطلب 17
معرفی گوشی Xiaomi Mi 10T Lite 5G شیائومی می 10 تی لایت ادامه مطلب 13
جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ ادامه مطلب 9
با دماسنج هوشمند ReliefCare در کسری از ثانیه دمای بدن کودک خود را اندازه گیری کرده و در ... ادامه مطلب 38
تلسکوپ فضایی هابل تصاویری از انفجار و نابودی تدریجی یک ستاره غول پیکر ثبت کرده و این رویداد ... ادامه مطلب 41
پژوهشگران ارتش آمریکا، یک نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند که می‌تواند اخبار و اطلاعات دروغین را ... ادامه مطلب 36