خرید ارز دیجیتال
پژوهشگران ارتش آمریکا، یک نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند که می‌تواند اخبار و اطلاعات دروغین را با دقت و سرعت شناسایی کند.
پژوهشگران ارتش آمریکا، یک نرم‌افزار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند که شاید بتواند اخبار دروغین را تشخیص دهد. "ریموند توماس" (Raymond Thomas)، از پژوهشگران این پروژه گفت: اگر در فضای اطلاعاتی رقابت نداشته باشید، صرف نظر از اینکه چقدر عملکرد شما خوب است، با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. ما قطعا این شرایط را تجربه کرده‌ایم و با افرادی مواجه شده‌ایم که برای دامن زدن به آن تلاش می‌کنند. اطلاعات دروغین می‌توانند گسترش یابند و تاثیر قابل توجهی داشته باشند. توماس و گروهش تصمیم گرفتند نرم‌افزاری ابداع کنند که می‌تواند اطلاعات را بهتر و با سرعت بیشتری تجزیه و تحلیل کند. این نرم‌افزار که مبتنی بر شبکه عصبی است، می‌تواند حجم گسترده‌ای از متون را براساس واژه‌ها و عبارت‌ها مورد بررسی قرار دهد. این نرم‌افزار، برای زمانی که متون زیادی باید به سرعت بررسی و خلاصه شوند، کارآمد خواهد بود. پژوهشگران برای آموزش این نرم‌افزار، آن را با میلیون‌ها سند و مقاله در مورد موضوعات گوناگون آموزش دادند. این نرم‌افزار جدید می‌تواند اطلاعات و اخبار دروغین را به صورت خودکار شناسایی کند و بدین ترتیب، بینش‌هایی را در زمان واقعی ارائه دهد. توماس افزود: گام بعدی نرم‌افزار ما این است که قابلیت پیش‌بینی بیشتری داشته باشد تا امکان ارزیابی دقیق‌تر را فراهم کند.
1 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/07/18 15:42:03

پست های مشابه
شیوع کرونا بازار اخبار جعلی و ادعاهای نادرست را در سال ۲۰۲۰ بشدت داغ کرد و به‌همین دلیل ... ادامه مطلب 37
محققان کره‌ای موفق به تولید نوع جدیدی از صفحات خورشیدی شده‌اند که کاملاً تاشو هستند و حتی در ... ادامه مطلب 38
جعبه گشایی سه پایه ویدئویی Benro KH25N ادامه مطلب 28
قابلیت ‌های جدید سامسونگ - one ui 2.5 روی گلکسیA51 ادامه مطلب 31
ماجرای تقلب در شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتر در ساعت ادامه مطلب 34
بررسی تبلت دانش‌آموزی گلکسی تب آ | Student Galaxy tab A review ادامه مطلب 23
معرفی بهترین گوشی های میان رده بازار - موبایل های زیر ۸ میلیون تومان ادامه مطلب 30
تو این برنامه امین سعی کرده بهترین لپ‌تاپ‌هایی که توی بازار میان‌رده‌های لپ‌تاپ‌ها موجود هست رو بهتون معرفی ... ادامه مطلب 41
جعبه گشایی و نگاه اولیه به آیفون ۱۲ ادامه مطلب 35
معرفی گوشی Xiaomi Mi 10T Lite 5G شیائومی می 10 تی لایت ادامه مطلب 36
جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ ادامه مطلب 28
با دماسنج هوشمند ReliefCare در کسری از ثانیه دمای بدن کودک خود را اندازه گیری کرده و در ... ادامه مطلب 59