با دماسنج هوشمند ReliefCare در کسری از ثانیه دمای بدن کودک خود را اندازه گیری کرده و در صورت شناسایی تب بالا به پزشک معالج مراجعه کنید.
جدیدترین نسخه دماسنج دیجیتال ReliefCare با بهره گیری از تراشه هوشمند، دمای بدن افراد را در زمانی کمتر از یک ثانیه اندازه گیری کرده و به صورت فارنهایت و سانتی گراد در نمایشگر ال سی دی به نمایش درمی اورد. این فناوری هوشمند برای بزرگسالان و کودکان نیز مفید بوده و یکی از ابزارهای حیاتی برای اندازه گیری تب نوزادان بشمار می رود.
این سیستم به دلیل وجود سنسور مادون قرمز بدون صدا و به سهولت تب نوزادان را از راه دور اندازه گیری کرده و در نمایشگر ال سی دی به نمایش درمی آورد. این  فناوری همزمان با قرائت دقیق تب افراد، ۲۵ قرائت آخر از میزان دمای بدن کاربر را نیز در حافظه خود ثبت می کند. بنابراین والدین با بهره گیری از این فناوری دیگر نیازی به ثبت کتبی و یا به خاطر سپردن دمای بدن فرزندان خود را در زمانهای مخحتلف ندارند؛ چرا که با مراجعه به آرشیو ثبت دما، به سهولت می توانند دمای بدن کودک خود چک کرده و در زمانهای مختلف مقایسه کنند.   فناورانه تب کودکان را رصد کنید صفحه نمایش این دماسنج دیجیتال دید در شب داشته و در هنگام تاریکی به سهولت دمای بدن را نشان می دهد. به محض قرارگیری این فناوری در تاریکی محیط، چراغ های ال ای دی آن فعال شده و از طریق تغییر رنگ دمای بدن کاربران را نشان می دهد. روشن شدن چراغ سبز نشانگر دمای طبیعی بدن بوده و فعال شدن رنگ زرد، خبر از تب خفیف می دهد. فعال شدن چراغ قرمز نیز گویای تب شدید و خطرناک بوده و همزمان با فعال شدن چراغ چشمک زن، ۶ بوق کوتاه نیز به منزله هشدار به صدا درمی آید. فناورانه تب کودکان را رصد کنید این سیستم علاوه بر اندازه گیری دمای بدن افراد، دمای محیط، دمای آب و دمای بطری شیر نوزادان را نیز اندازه گیری کرده و به نمایش در می آورد.
این دماسنج هوشمند دارای دو باتری قابل تعویض AAA بوده و به محض روشن شدن دگمه آن فعال می شود.
در صورت تمایل به خرید دماسنج هوشمند ReliefCare می توانید به وب سایت آمازون مراجعه کرده و این سیستم دیجیتال را با قیمتی برابر ۳۵ دلار خریداری کنید.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/07/18 19:15:24

پست های مشابه
جعبه گشایی سه پایه ویدئویی Benro KH25N ادامه مطلب 6
قابلیت ‌های جدید سامسونگ - one ui 2.5 روی گلکسیA51 ادامه مطلب 6
ماجرای تقلب در شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتر در ساعت ادامه مطلب 7
بررسی تبلت دانش‌آموزی گلکسی تب آ | Student Galaxy tab A review ادامه مطلب 7
معرفی بهترین گوشی های میان رده بازار - موبایل های زیر ۸ میلیون تومان ادامه مطلب 8
تو این برنامه امین سعی کرده بهترین لپ‌تاپ‌هایی که توی بازار میان‌رده‌های لپ‌تاپ‌ها موجود هست رو بهتون معرفی ... ادامه مطلب 11
جعبه گشایی و نگاه اولیه به آیفون ۱۲ ادامه مطلب 17
معرفی گوشی Xiaomi Mi 10T Lite 5G شیائومی می 10 تی لایت ادامه مطلب 12
جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ ادامه مطلب 9
با دماسنج هوشمند ReliefCare در کسری از ثانیه دمای بدن کودک خود را اندازه گیری کرده و در ... ادامه مطلب 38
تلسکوپ فضایی هابل تصاویری از انفجار و نابودی تدریجی یک ستاره غول پیکر ثبت کرده و این رویداد ... ادامه مطلب 39
پژوهشگران ارتش آمریکا، یک نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند که می‌تواند اخبار و اطلاعات دروغین را ... ادامه مطلب 36