سرمربی جدید استقلال: تمام هدف ما این است که استقلال به روز‌های اوجش باز گردد.
محمود فکری در حاشیه تمرین استقلال، گفت: خوشحالم که یک بار دیگر به تیم خودم برگشتم و ابتدا باید از پیشکسوتان و هواداران استقلال اجازه بگیرم و تمام تلاش من این است که بتوانم نقش بسزایی در موفقیت استقلال ایفا کنم.
وی افزود: امیدوارم که پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز شود و بتوانیم از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم، اما اعتقادم بر این است که حتی یک چوب خشک هم در باشگاه استقلال می‌تواند کار‌های بزرگی انجام دهد و با همین بازیکنانی که در اختیار داریم باید با حمایت هواداران روز‌های خوبی را رقم بزنیم.
فکری درباره شکایت از باشگاه نساجی هم گفت: حتما از مسببانی که قرارداد و نشانی من را در اختیار فضای مجازی قرار داده اند شکایت خواهم کرد و ذره‌ای از این موضوع کوتاه نمی‌آیم، زیرا قراردادی که من با نساجی داشتم موضوع محرمانه بود و دلیلی وجود نداشت که آقایان این موضوع را در فضای مجازی منتشر کنند.
وی ادامه داد: متاسفانه مدیران باشگاه نساجی از رفاقت من سوءاستفاده کردند و کار بسیار کثیفی بود، زیرا من به هیچ عنوان از رقم قراردادم اطلاع نداشتم و ندیده زیر پای قراردادی را که جلوی من گذاشتند امضا کردم و نباید آقایان اطلاعات شخصی من را منتشر می‌کردند.
وی گفت: استقلال تیم بزرگی است و هواداران بی شماری دارد و باید همه به ما کمک کنند به روز‌های اوجمان باز گردیم و با وجود کار سختی که داریم با احترام به رقبایمان فقط هدفمان موفقیت و سربلندی تیم است و بازیکنان هم باید بدانند که به یکدیگر احترام کنند و حرمت پیشکسوتان تیم و باشگاه را نگه دارند.
0 0
نویسنده :

ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب