عده‌ای در داخل کشور در قضیه برجام فریب لبخند آمریکا را خوردند.
نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه‌های نماز جمعه امروز مرکز مازندران گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا، توفیق زیارت سالار شهیدان امسال نصیب ملت ایران نشده بود، اما مراسم اربعین حسینی در ایران اسلامی با وضعیت شایسته و مطلوبی برگزار شد.

آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی با بیان اینکه مردم با رعایت دقیق مسائل بهداشتی ویروس کرونا را می توانند ریشه کن کنند، ابراز امیدواری کرد مراسم دهه پایانی صفر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود.

امام جمعه ساری همچنین با اشاره به نامگذاری دهه آخر صفر به نام دهه وقف و با تاکید بر جدی‌گرفتن وقف به عنوان صدقه جاریه، افزود: انسان باید بخشی از سرمایه خود را به عنوان وقف برای پیشبرد این جریان به‌کارگیری کند.

او با اشاره به روز جهانی نابینایان و روشندلان افزود: این افراد استعداد‌های بالقوه‌ای دارند و مسئولان باید برای بروز استعداد‌های آنان بیشتر تلاش کنند.

خطیب نماز جمعه مرکز استان همچنین با اشاره به در پیش بودن روز ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی گفت: ریشه بسیاری از بلایای طبیعی نامهربانی مردم با طبیعت است بنابراین باید شرایط طبیعی و اکوسیستم را حفظ کنیم.

امام جمعه ساری با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری افزود: برای مقابله با توطئه‌های اقتصادی استکبار، بهترین راه تقویت تولیدات داخلی و حمایت از کالا‌های ایرانی است.

وی با بیان اینکه بدعهدی آمریکا علیه ملت ایران تمام‌شدنی نیست، افزود: اگر سوابق آمریکا را بدانیم نباید با لبخند مقامات آمریکایی فریب بخوریم بلکه باید نسل جوان را با جنایت های گذشته استکبار آشنا کنیم تا بتوانند توطئه‌های آمریکایی را خنثی کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: نباید همانند گذشته فریب لبخندهای آمریکا در مذاکرات برجام را خورد و اینکه ما به تعهدات خود عمل کنیم و آمریکا از آن خارج شود نوعی بدعهدی است.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/07/18 22:40:19

پست های مشابه
پژوهشگران آمریکایی دریافتند که یک قطعه بسیار کوچک در انتهای ژنوم ویروس کرونا ممکن است مانع از تکثیر ... ادامه مطلب 14
پیامک‌هایی درمورد ثبت نام در سامانه سجام برای برخی مشمولین سهام عدالت ارسال و در آن اعلام شده ... ادامه مطلب 25
فیلمی از مخدوش شدن پلاک یک خودروی پراید در اتوبان بعثت شهر تهران را مشاهده می‌کنید. ادامه مطلب 40
نیوشا ضیغمی گفت: همیشه از اینکه در مراسم خواستگاری، صحبت از سکه و مهریه شود متنفر بوده‌ام. ادامه مطلب 20
در چند روز گذشته خبرها حاکی از افزایش قیمت تن ماهی در بازار بود که جزئیات این موضوع ... ادامه مطلب 35
مردی ۳۴ ساله که نامزد خود را به قتل رساند در فضای مجازی خبرساز شد. ادامه مطلب 29
حرکات نمایشی یک آتش نشان در شهر یزد توجه شهروندخبرنگار ما را به خود جلب کرد. ادامه مطلب 28
سارقان در شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان به طور عجیبی از دکان پارچه فروشی سرقت کردند. ادامه مطلب 18
ادامه مطلب 12
ادامه مطلب 13
ادامه مطلب 7
ادامه مطلب 6