در هفته‌هایی که استودیوها تمایلی به اکران فیلم‌های مهم خود ندارد، فیلم «غیر عادی» با فروشی اندک گیشه آمریکا را تسخیر کرد.
فیلم سینمایی «غیر عادی» محصولی از کمپانی یونیورسال و بلوم هاوس پروداکشن، در هفته نخست اکران خود توانست با فروش ۳.۷ میلیون دلاری در صدر گیشه آمریکا قرار بگیرد.

در عصر کرونا و در حالی که مخاطبان هنوز تمایلی برای رفتن به سینما ندارند و از طرفی هر فیلمی که قرار بود به صورت سینمایی اکران شود، انتشارش عقب افتاد، همین بلیت فروشی اندک کافی بود تا فیلم «غیرعادی» به راحتی پرفروش‌ترین فیلم هفته شود. این اثر در ۲۴۷۲ سینما در آمریکای شمالی اکران شد و در ۲۰ گیشه جهانی ۱.۹ میلیون دلار فروخت تا در مجموع به ۵.۶ میلیون دلار برسد.


در فیلم «غیر عادی» ویسن وو در نقش یک قاتل سریالی بازی می‌کند و کاترین نیوتون هم یک نوجوان دبیرستانی است. کریستوفر لندون که فیلم «آشفته» از سه گانه «فعالیت فراطبیعی» را نویسندگی کرد و کارگردان «روز مرگت مبارک» هم بود، فیلم «غیرعادی» را در رده سنی بزرگسال ساخته است. این اثر که عموماً نقدهای مثبتی داشته، با بودجه ۶ میلیون دلاری ساخته شده است.


تحلیلگران معتقد هستند که این فیلم با توجه به وضعیت پاندمی کرونا و همینطور بسته بودن تعدادی از سینماهای آمریکا افتتاحیه خوبی داشته است و بسیار سودآور خواهد شد. کمپانی سازنده فیلم هم امیدوار است با وجود نبود رقیب در گیشه، این فیلم مدت زمانی طولانی را برای اکران داشته باشد.


«بگذار برود»، «جنگ با پدر بزرگ» و «بیا بازی» فیلم‌هایی هستند که در رتبه‌های بعدی فروش آمریکا قرار گرفته اند. فیلم جدیدی «آمونیت» نیز دیگر فیلم تازه اکران این هفته بود.

عموماً فیلم‌ها ۷۵ الی ۹۰ روز پیش از آنکه به صورت دیجیتالی ارائه شوند، باید در سینماها نمایش داده شده باشند؛ با قراردادی که یونیورسال امضا کرد این شرکت می‌تواند بعد از ۱۷ روز این فیلم ها را به صورت آنلاین نمایش دهد. سینمای AMC نیز در ازای این قرارداد بخشی از سود کمپانی در نمایش آنلاین را دریافت می‌کند.
0 0
نویسنده :

پست های مشابه
ادامه مطلب 2
ادامه مطلب 3
نامزدهای احتمالی انتخابات ۱۴۰۰ چند سال دارند ؟ ادامه مطلب 6
با عدم توانایی فدراسیون فوتبال در پرداخت بدهی شرکت شستا، این هلدینگ اقدام به دریافت حکم حقوقی مزایده ... ادامه مطلب 3
ادامه مطلب 10
ادامه مطلب 11
تکنیسین‌های چینی تدارکات نهایی را برای شروع ماموریتی فضایی برای بازگرداندن مواد از سطح ماه برای نخستین بار ... ادامه مطلب 14
شرکت اسپیس‌ایکس در صدمین ماموریتش یک موشک فالکون ۹ را برای هفتمین بار به فضا فرستاد تا ۶۰ ... ادامه مطلب 12
هفته آینده فضاپیمای ژاپنی نمونه‌ای از سنگ و خاک یک سیارک را به زمین می‌آورد. ادامه مطلب 12
دولت امارات متحده عربی از حدود یک هفته پیش روند صدور روادید را برای شهروندان ۱۳ کشور مسلمان ... ادامه مطلب 11
رد پای خرسی که پیش تر در کشتزارهای روستای محمود آباد در نزدیکی پارک ملی بموی شیراز دیده ... ادامه مطلب 9
کالبدشکافی دقیق بدن دیه‌گو آرماندو مارادونا فقید فردا در بوینس آیرس آرژانتین انجام خواهد شد؛ این در حالی ... ادامه مطلب 10


ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب