ده فیلم کمدی برتر قرن بیست و یکم سایت ستاره اطلاعات

۱۰-نیمه‌شب در پاریس Midnight in Paris- ۲۰۱۱
نیمه‌شب در پاریس کمدی
کار‌های وودی آلن همیشه در سال‌های اخیر یا به‌شدت محبوب بودند یا اصلاً درک نمی‌شدند، مثل فیلم «یاسمن پژمرده» Blue Jasmine در مقابل فیلم کمتر موفق «تقدیم به رم با عشق» To Rome with Love. هیچ‌کدام از فیلم‌های کمدی رمانتیکش به‌اندازه «نیمه‌شب در پاریس» مسحور‌کننده نبودند. جذابیت شبانه‌ای که دید گرمی که از گذشته دارید را نشان می‌دهد و درعین‌حال آن را پس می‌زند به‌طوری‌که غیرارادی می‌خواهید در آن سهیم باشید. اوون ویلسون بهترین مهره برای جان‌ بخشیدن به تصویر‌های ذهنی این دوره طلایی آلن است، او بهترین بازی‌اش را در فیلم‌ها به تصویر می‌کشد البته به‌جز فیلم‌هایی که ساخته وس اندرسن باشند (با اشاره‌ای به فیلم «ظهر شانگهای»

Shanghai Noon)   ۹ بخوان و بسوزان Burn After Reading-۲۰۰۸
بخوان و بسوزان - برادران کوئن - کمدی
هیچ‌وقت قابلیت‌های برد پیت ، فرانسیس مک‌دورمند، ریچارد جنکینز، تیلدا سوئینتن، جان مالکوویچ و جورج کلونی را برای اینکه به طرز دوست‌داشتنی‌ای احمقانه بازی کنند را دست‌کم نگیرید. این کمدی دقیق برادران کوئن ساخته کمپانی وورکینگ تایتل بر اساس برداشت اشتباه مردم از یکدیگر است. یک اشتباه نیهیلیستی: به‌شدت دور از انتظار، تعجب‌آور و به‌شدت خنده‌دار.

  ۸- بحث کافیه Enough Said –۲۰۱۳
بحث کافیه
درصحنه آغازین این فیلم که پنجمین اثر نویسنده و کارگردان نیکول هلوفسنر و هوشمندانه‌ترین کمدی رمانتیک او، در یک مهمانی در لس‌آنجلس ایوا (با بازی جولیا لوئی-درایفوس) یک ماساژور مطلقه سعی می‌کند پس از مدت‌ها دوباره با آدم‌ها ارتباط برقرار کند و آلبرت (جیمز گالدونفینی) مطلقه را می‌بیند و با او روابطش صمیمی می‌شود. همچنین شاعری باملاحظه بنام مارین (کاترین کینر) که مشتری و دوست ایوا می‌شود. هر سه نفر دخترانی دارند که قرار است به دانشگاه بروند. همه‌چیز آنجا پیچیده می‌شود که مشخص می‌شود مارین زن سابق عصبانی آلبرت است.

    برای ادامه کلیک کنید :

https://www.namava.ir/blog/best-comedy-movies-funniest-comedies-ranked/
2 0
نویسنده :

پست های مشابه
کارتون باب اسفنجی - ابرقهرمانان غیرممکن - باب اسفنجی ادامه مطلب 2
ادامه مطلب 1252
ادامه مطلب 43
ادامه مطلب 38
ادامه مطلب 42
ادامه مطلب 36
ادامه مطلب 35
ادامه مطلب 36
ادامه مطلب 23
ادامه مطلب 30
ادامه مطلب 32
ادامه مطلب 0


ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب