خرید ارز دیجیتال
شب گذشته قسمت دوم مرحله نیمه‌نهایی فصل دوم مسابقه عصر جدید با حضور شرکت کنندگان مختلف روی آنتن شبکه سه رفت.
 شب گذشته قسمت دوم از مرحله نفسگیر و پرهیجان مرحله نیمه‌نهایی مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران (عصر جدید) با حضور داوران و احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه سیما رفت. در این مرحله، ۲۰ استعداد برتر ایران در قالب ۵ برنامه به رقابت می‌پردازند تا در پایان هر شب، دو اجرا راهی رأی‌گیری مردمی شوند و ظرف ۷۲ ساعت، با جلب نظر مردم به فینال فصل دوم عصر جدید برسند. در بخش ابتدایی برنامه علیخانی گفت:قسمت دوم مرحله نیمه نهایی را آغاز می کنیم ، ماجرای نیمه نهایی خیلی کمک می کند برای اینکه در نهایت با انتخاب شما، شرکت کننده به فینال می رود. وی ادامه داد:برای حضور تماشاگران در استودیو تحقیق کردیم،مشورت گرفتیم اما همچنان بهترین تصمیم این است که به خاطر شرایط موجود برای حفظ سلامت، تماشاگران حضور نداشته باشند.کم سعادت هستیم و تمام آرزوی ما این است که برای فینال در اسفند ماه شرایط بهبود پیدا کند حتی با فاصله سه صندلی کنار ما باشید. گروه اعجوبه‌های کوچک، نخستین اجرای قسمت دوم از مرحله نیمه‌نهایی فصل دوم را به عهده داشتند.آن‌ها توانستند با اجرای جذاب و متفاوت ۴ رای مثبت داوران را دریافت کردند.

بعد از اجرا اعضای گروه اعجوبه‌های کوچک خاطره جالبی از کَل‌کَل حسن و علی و خاطره سفر دسته جمعی خود را تعریف کردند که ۱۰ نفره با یک پراید به زنجان رفتند.

دومین اجرای به عهده گروه جوانمردان ایران‌زمین بود و آن‌ها میل‌زدن و چرخ‌زدن متفاوتی را روی صحنه عصرجدید به نمایش گذاشتند به همین دلیل با رای مثبت داوران همراه شدند.
بعد از اجرا طا‌ها پسربچه گروه جوانمردان ایران زمین با بادیگارد و محافظ وارد صحنه شد. علیخانی گفت:خیلی معروفی شدی!یک بار در تلویزیون دیدم که در بیشتر شبکه‌ها حضور داشتی، شنیدم مدیر برنامه داری؟ طا‌ها این موضوع تایید کرد وگفت احسان علیخانی مدیر برنامه من است. (خنده)
***
اجرای حساب شده اسرا جلیلیان، نشان داد که او استعداد کشف شده عصرجدیداست و نمایش اودرباره دختری بود که قرار است پدر و مادرش از هم جدا شوند. داوران پیشرفت جلیلیان را تایید کردند و هر چهار داور رای مثبت به اجرای او دادند.

نونهالی گفت:یکی از نکات اجرای اسرا جان این بود که من نشان اجرای خانم رادمنش را در این ماجرا می‌بینم. یکی از جذابیت‌های اجرای او در فصل قبل گریه خانم رادمنش بود. وی درباره احرای اسرا ادامه داد: گریه شمابسیار تاثیر گذار بود به جای اینکه تماشاگر به گریه بیفتد،  تحت تاثیر آنچه که شما اجرا می‌کنید قرار می‌گیرد.
عظیمی نژاد گفت:درسته من زنگ طلایی را به صدا درآوردم و الان باعث سربلندی من شدی، اما باعث سربلندی همه عوامل شدی و از این بابت خوشحالم که زنگ طلایی برای شما زدم.

سروش فرهمند، آخرین اجرای قسمت دوم را به عهده داشت، فرهمند برای ترانه خود ماجرایی را تعریف کرد و آهنگ را به کودکان مبتلا به سرطان تقدیم کرد.

گفت:یاسی کودک مبتلا به سرطان اجرای من را دابسمش کرده بود و من با او ارتباط برقرارکردم و از طریق فضای مجازی مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. مردم هم به یاسی انرژی می‌دادند، اما متاسفانه حدود سه هفته‌ای که از بین ما رفت و اجرای من را ندید.


در پایان قسمت دوم نیمه‌نهایی «عصر جدید»، گروه جوانمردان ایران‌زمین و اسرا جلیلیان با رأی داوران انتخاب شدند و به نظر سنجی مردمی راه پیدا کردند تا یک گروه با انتخاب مردم به فینال راه پیدا کند.  
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/12 11:11:43

پست های مشابه
اگر به خاطر شغل و حرفه تان مجبورید ساعات زیادی از روز را پشت میز کار بگذرانید، توصیه ... ادامه مطلب 20
امیرالمومنین (ع) تنها فردی است که در خانه خدا متولد شدو دارای فضائل بیشماری است که در این ... ادامه مطلب 20
سردار شهید حمید باکری یکی از جوانان و شهدای شاخص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و برادر سردار شهید ... ادامه مطلب 20
واژه‌ی ساکولنت یک صفت است که به گیاهان ذخیره کننده‌ی آب؛ چه کاکتوس، چه کراسولا، چه تیغ دار ... ادامه مطلب 20
رژیم قلیایی با این ایده که جایگزینی غذاهای اسید ساز با غذاهای قلیایی می تواند سلامتی شما را ... ادامه مطلب 12
آزادی مشروط فرصتی است که پیش از پایان دوره محکومیت به محکومان به حبس داده می شود تا ... ادامه مطلب 12
با اینکه سرعت اینترنت در بیشتر مواقع از طرف سرویس‌دهنده تعیین می‌شود، اما کاربر نیز می‌تواند به کمک ... ادامه مطلب 16
عزت نفس از اساسی‌ترین موضوعاتی است که در زندگی هر انسان مطرح و در موفقیت‌ها و شکست‌های وی ... ادامه مطلب 13
بر اساس ماده ششم طرح مجلس با عنوان اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، از ۵ اسفند به علت ... ادامه مطلب 16
برخی گیاهان با ویژگی‌های فوق العاده وجود دارند که به رفع مشکلات ریوی و اختلالات تنفسی کمک می‌کنند. ادامه مطلب 14
برای آشنایی با نشانه‌های تجمع سموم در بدن، عکس‌نوشت زیر را ببینید. ادامه مطلب 30
ادامه مطلب 25