خرید عطر و ادکلن اورجینال

خرید ارز دیجیتال
در این مطلب چیدمان‌های زیبا و شکوفه‌های گل، ساخته شده از اشیاء خانگی و طرح‌های استفاده مجدد با استفاده از وسایل تزئینی را مشاهده کنيد.
از چمدان‌های قدیمی گرفته تا دیگ‌های عتیقه، تنها کمی خلاقیت لازم است تا شخصیت خود را از طریق باغ خود نشان دهید! همچنین چندین پروژه ساده و آسان برای ساخت نیز وجود دارد. حتی ایده‌هایی برای بستر‌های گل برافراشته وجود دارد، اگر حیاط کوچکی دارید هرگز نترسید. به سادگی یکی از تزیینات گل را در این لیست امتحان کنید. ۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل بستر گل چند ساله برای شکوفه‌های بهاری و تابستانه: یک بستر گل پر از گیاهان چند ساله و انتظار باز شدن شکوفه‌ها که تا تابستان طول می‌کشد و سال به سال باز می‌گردد. بستر گل با حاشیه مارپیچ را تحت سلطه بگونیا‌های صورتی لبه دار با بگونیا سفید کوچکتر امتحان کنید. رنگ صورتی را تعدیل کنید با کاشت شمشاد، علف میسکانتوس، زرشک، زنبق رشتی و اختر‌های نارنجی رنگ که ارتفاع بیشتری دارند. ۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل بستر گل درخت تنومند زیبا: کندن تنه درختان کهن سخت است، پس چرا از آن‌ها برای بستر گل استفاده نمی‌کنید؟ یک ایده این است که مرکز تنه توسط لادن نارنجی و طلایی با گلبرگ‌های رنگارنگ وگل‌های استکانی بنفش تیره پوشش داده شود، برای ایجاد تعادل شمعدانی، گل‌های استکانی علف‌های زینتی در اطراف ریشه‌ها بکارید. ۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل چیدمان به شکل گل: چرا یک بستر به شکل گل وجود ندارد؟ گیاه بگونیا صورتی برای گلبرگ‌ها، گل‌های آبی فراموشم نکن برای مرکز و یک گیاه سبز منحنی مانند هاکتیا Hacquetia برای ساقه‌ها بکارید. از ایمپشن‌های قرمز impatiens و فراموشم نکن‌های آبی به صورت هاله‌ای اطراف ساقه‌ها به عنوان برگ‌ها استفاده کنید. ۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل بستر گل با گلدان‌های سفالی: وقتی نوبت به راحتی می‌رسد، هیچ چیز به اندازه‌ی گل‌های کاشته شده در گلدان‌های سفالی را که به صورت نیمه دفن در بستر شن قرار گرفته اند، راحت نیست. لاله‌های رنگارنگ، به طرز خارق العاده‌ای عمل می‌کنند. گل‌های دیگری که از پیاز یا بنه بیرون می‌آیند و در اینجا نتیجه خوبی دارند نیز می‌توانید امتحان کنید:گل نرگس، اعضای خانواده آلیوم مانند زعفران.

۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل
ایده چمدان: چمدان قدیمی و همچنین یک چرخ دستی قدیمی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. چمدان را روی صندلی تکیه دهید وبا گل‌های حنای سرخابی، سفید و بنفش و اطلسی پوشش دهید. اگر باغبان نگران پر کردن مستقیم چمدان از خاک است می‌تواند ابتدا گیاهان را در ظروف کاشت قرار دهد.
۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل
عرشه کاشی با بستر گل:یک صاحب خانه که به فکر افزودن یک عرشه است، باید به فکر یکی از گیاهان ساخته شده در داخل خانه باشد. در این حالت، عرشه دارای کف کاشی است، اما می‌توان گیاهان را در عرشه‌های ساخته شده از چوب نیز ساخت. این عرشه با گل‌های رز سفید خالص در تضاد با اسطوخودوس بنفش و گلدان‌های زرد رنگ مغربی، چشم را به وجد می‌آورند.
۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل
بستر گل با سنگ‌های رودخانه‌ای: سنگ‌های رودخانه مرز جالبی برای بستری از گل ایجاد کرده اند که زیر جعبه پنجره کاشته شده اند؛ و از گل‌های اختر‌های نارنجی، داوودی زرد و صورتی، گیاه سدوم و یک پرچین نیمه دایره‌ای از گل لبدیسی کاشت گل‌های ایبریس سفید پر شده اند و یک منحنی زیبا از سنگ‌های رودخانه را بازتاب می‌دهد و بیننده را به فکر آبشار می‌اندازد.
۷ ایده‌ی زیبا برای طراحی بستر گل
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/15 15:21:14

پست های مشابه
اگر به خاطر شغل و حرفه تان مجبورید ساعات زیادی از روز را پشت میز کار بگذرانید، توصیه ... ادامه مطلب 9
امیرالمومنین (ع) تنها فردی است که در خانه خدا متولد شدو دارای فضائل بیشماری است که در این ... ادامه مطلب 8
سردار شهید حمید باکری یکی از جوانان و شهدای شاخص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و برادر سردار شهید ... ادامه مطلب 7
واژه‌ی ساکولنت یک صفت است که به گیاهان ذخیره کننده‌ی آب؛ چه کاکتوس، چه کراسولا، چه تیغ دار ... ادامه مطلب 8
رژیم قلیایی با این ایده که جایگزینی غذاهای اسید ساز با غذاهای قلیایی می تواند سلامتی شما را ... ادامه مطلب 9
آزادی مشروط فرصتی است که پیش از پایان دوره محکومیت به محکومان به حبس داده می شود تا ... ادامه مطلب 9
با اینکه سرعت اینترنت در بیشتر مواقع از طرف سرویس‌دهنده تعیین می‌شود، اما کاربر نیز می‌تواند به کمک ... ادامه مطلب 11
عزت نفس از اساسی‌ترین موضوعاتی است که در زندگی هر انسان مطرح و در موفقیت‌ها و شکست‌های وی ... ادامه مطلب 10
بر اساس ماده ششم طرح مجلس با عنوان اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، از ۵ اسفند به علت ... ادامه مطلب 10
برخی گیاهان با ویژگی‌های فوق العاده وجود دارند که به رفع مشکلات ریوی و اختلالات تنفسی کمک می‌کنند. ادامه مطلب 11
برای آشنایی با نشانه‌های تجمع سموم در بدن، عکس‌نوشت زیر را ببینید. ادامه مطلب 26
ادامه مطلب 22