خرید عطر و ادکلن اورجینال

خرید ارز دیجیتال
در این مطلب با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا می‌شوید که به افزایش طول عمر آن کمک خواهد کرد.
یکی از بهترین احساس‌های جهان اولین روزی است که از گوشی هوشمند جدید استفاده می‌کنید. همه ما می‌خواهیم گوشی جدیدمان تا بی نهایت عمر کند و در تمام این مدت در شرایط مناسب و سالمی قرار داشته باشد. با این وجود، روتین‌ها و عادات زندگی روزمره ما می‌توانند برای این ابزار‌های کاربردی بسیار خطرناک و مضر باشند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد. افزایش عمر گوشی هوشمند با ۱۰ ترفند ساده ۱- پورت شارژ گوشی هوشمند خود را تمیز کنید   یک خلال دندان را به آرامی در پورت شارژ گوشی هوشمند خود فرو کرده و با چرخاندن آن، گرد و خاک و آشغال‌هایی که ممکن است در آن گرفتار شده باشند را شل کنید و سپس با تکانی ساده آن‌ها را خارج نمایید. برای این کار وقت بگذارید و تا حد ممکن این کار را آرام و بدون فشار انجام دهید.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد. افزایش عمر گوشی هوشمند با ۱۰ ترفند ساده ۲-گوشی خود را روی داشبورد خودرو رها نکنید   همه ما این تجربه را داشته ایم که گوشی مان را روی داشبورد خودرو گذاشته ایم که بار‌ها و بار‌ها با افتادن همراه بوده است. حتی اگر داشبورد شما فضای تخت خاصی برای گذاشتن گوشی داشته باشد نیز اطمینان نخواهید داشت که با اولین دست انداز یا پیچیدن یا سرعت گرفتن، گوشی تان پرت نشود. این افتادن‌ها صدمات قابل توجهی به گوشی هوشمند شما وارد خواهد کرد.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد. افزایش عمر گوشی هوشمند با ۱۰ ترفند ساده ۳- آب و گرد و خاک داخل اسپیکر را تمیز کند   اگر گوشی شما از خیس شدن جان سالم به در برده، اما صدا‌های نامفهومی از اسپیکر آن می‌شنوید، یان بدان دلیل است که شاید هنوز هم کمی آب در اسپیکر‌ها وجود داشته باشد. اکثر افراد از برنج برای خشک کردن گوشی‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند، اما یک روش بسیار موثرتر نیز وجود دارد. یک اپلیکیشن جالب برای این کار در قالب اندروید و آی اُ اس وجود دارد که به بهترین شکل ممکن اسپیکر گوشی شما را تمیز خواهد کرد. این اپلیکشن صدای خاصی تولید می‌کند که آب را از اسپیکر‌ها بیرون می‌آورد. این کار در مورد گرد و خاک نیز عملی است و اگر به طور مرتب این کار را بکنید اسپیکر‌های گوشی شما برای سال‌های طولانی بی نقص خواهند بود.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد. افزایش عمر گوشی هوشمند با ۱۰ ترفند ساده ۴-به طور مرتب گوشی هوشمند خود را سرویس کنید   سرویس‌های گارانتی شده گوشی همراه باعث می‌شوند که هم اعصابتان خراب نشود هم صرفه جویی کنید. افراد حرفه‌ای در مراکز معتبر و دارای مجوز مشکلات گوشی شما را خیلی سریع شناسایی کرده و هر گونه آسیب داخلی و خارجی را رفع خواهند کرد. در صورت داشتن گارانتی، این سرویس‌ها هزینه زیادی نیز برای شما در بر نخواهند داشت.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد. افزایش عمر گوشی هوشمند با ۱۰ ترفند ساده ۵- گوشی تان را در جیب عقب شلوار نگذارید   شاید فراموش کنید که گوشی تان را در جیب عقب گذاشته اند و روی چیزی بنشنید که خرد شدن گوشی هوشمند گرانقیمتتان را در پی خواهد داشت.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد.   ۶- هنگامی که از بلوتوث استفاده نمی‌کنید خاموشش کنید   بلوتوث یک ابزار بسیار کاربردی است، اما می‌تواند خطرناک هم باشد. توصیه ما این است که وقتی از آ استفاده نمی‌کنید خاموشش کنید و با این کار از دانلود‌های خطرناکی که ممکن است امنیت و سلامت گوشی تان را به خطر بیندازند جلوگیری خواهید کرد.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد. افزایش عمر گوشی هوشمند با ۱۰ ترفند ساده ۷- قبل از این که گوشی تان خاموش شود شارژش کنید   اگر شارژ گوشی شما تمام شود مشکلی وجود ندارد، اما اگر همیشه پس از خاموش شدن گوشی تان آن را شارژ می‌کنید این موضوع بر طول عمر گوشی تان تاثیر منفی خواهد گذاشت. هر گوشی هوشمند یک سیکل شارژ مشخص دارد. این سیکل در واقع هرباری است که گوشی تان را صد درصد شارژ کرده و آن را مصرف می‌کنید. اگر به طور مرتب این کار را انجام دهید باتری گوشی شما عمر چندانی نخواهد داشت پس قبل از خالی شدن شارژ گوشی تان آن را شارژ کنید.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد.   ۸- به طور مرتب اپلیکیشن‌ها و سیستم عامل گوشی خود را آپدیت کنید   همواره آپدیت‌های جدیدی برای رفع باگ‌ها وجود دارد که به سریع‌تر شدن گوشی تان نیز کمک خواهد کرد. باید بدانید که این روزآمدسازی‌ها در تضمین امنیت گوشی شما نیز بسیار موثرند.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد. افزایش عمر گوشی هوشمند با ۱۰ ترفند ساده ۹- از شارژر‌های موجود در فرودگاه‌ها استفاده نکنید   شارژر‌های USB این روز‌ها به وفور در فرودگاه‌ها دیده می‌شوند که بسیار می‌توانند کمک کننده باشند، اما این به معنای ایمن بودن آن‌ها نیست. در هنگام شارژ کردن گوشی در فرودگاه‌ها در حال انتقال داده خواهید بود. این داده می‌تواند توسط هکر‌ها مورد دسترسی قرار گیرد. وقتی که گوشی هوشمند خود را به یک پورت شارژ هک شده وصل می‌کنید، گوشی شما را به یک درایو خارجی متصل می‌کند. این موضوع می‌تواند باعث شود که افرادی داده‌های شما را برداشته یا حتی نرم افزار‌های مخرب روی گوشی تان نصب کنند.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با نکاتی بسیار مفید در مورد مراقبت از گوشی هوشمند آشنا کنیم که به افزایش طول عمر آن کمک خواهند کرد.   ۱۰- گوشی هوشمند خود را با بازوبند ورزشی مورد استفاده قرار ندهید   گرما، آب و نمک در واقع دستورالعمل خراب کردن گوشی هستند و این سه عامل در صورتی که از گوشی هوشمند خود همراه با بازوبند‌های ورزشی استفاده کنید باعث خرابی گوشی شما خواهند شد. نبود جریان هوا می‌تواند به داغ شدن بیش از حد گوشی منجر شده و عرقتان نیز وارد پورت شارژ آن خواهد شد. نمک موجود در عرق نیز می‌تواند به سخت افزار گوشی آسیب زده و برای عملکرد درست آن مشکل ایجاد کند.  
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/20 19:35:27

پست های مشابه
اگر به خاطر شغل و حرفه تان مجبورید ساعات زیادی از روز را پشت میز کار بگذرانید، توصیه ... ادامه مطلب 8
امیرالمومنین (ع) تنها فردی است که در خانه خدا متولد شدو دارای فضائل بیشماری است که در این ... ادامه مطلب 7
سردار شهید حمید باکری یکی از جوانان و شهدای شاخص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و برادر سردار شهید ... ادامه مطلب 6
واژه‌ی ساکولنت یک صفت است که به گیاهان ذخیره کننده‌ی آب؛ چه کاکتوس، چه کراسولا، چه تیغ دار ... ادامه مطلب 7
رژیم قلیایی با این ایده که جایگزینی غذاهای اسید ساز با غذاهای قلیایی می تواند سلامتی شما را ... ادامه مطلب 8
آزادی مشروط فرصتی است که پیش از پایان دوره محکومیت به محکومان به حبس داده می شود تا ... ادامه مطلب 9
با اینکه سرعت اینترنت در بیشتر مواقع از طرف سرویس‌دهنده تعیین می‌شود، اما کاربر نیز می‌تواند به کمک ... ادامه مطلب 10
عزت نفس از اساسی‌ترین موضوعاتی است که در زندگی هر انسان مطرح و در موفقیت‌ها و شکست‌های وی ... ادامه مطلب 10
بر اساس ماده ششم طرح مجلس با عنوان اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، از ۵ اسفند به علت ... ادامه مطلب 10
برخی گیاهان با ویژگی‌های فوق العاده وجود دارند که به رفع مشکلات ریوی و اختلالات تنفسی کمک می‌کنند. ادامه مطلب 10
برای آشنایی با نشانه‌های تجمع سموم در بدن، عکس‌نوشت زیر را ببینید. ادامه مطلب 24
ادامه مطلب 22