پست هایی که در سایت ستاره اطلاعات ایجاد می شوند می بایست دارای ویژگی ها زیر باشند رعایت قوانین سایت از این تاریخ پنجشنبه - 23 بهمن سال 1399 الزامی می باشد :

افتخار ما 4 سال فعالیت منظم در کنار کاربران می باشد فعالیتی که در آن کاربر و سایت ستاره اطلاعات در سود حاصل از تبلیغات به صورت 50-50 سهیم می باشند.
 
لطفا با دقت مطالعه کنید جهت راحتی کاربران مبلغ هر بازدید از 20 ریال به 100 ریال افزایش یافته است دقیقا 5 برابر مبلغی که قبلا پرداخت می شد.

مبلغ برای هر بازدید با کیفیت 100 ریال برای هر 1000 بازدید 100.000 ریال درآمد.

توجه : به هیچ عنوان از سایت های ارسال کننده بازدید یا خرید بازدید جهت افزایش بازدید های خود استفاده نکنید بازدید غیر واقعی 
که سودی برای سایت نداشته باشد به دور از اخلاق کاری است و در صورت مشاهده حساب کاربری فرد خطا کار بدون اخطار حذف می گردد.

بخش ویدیو و آهنگ از سایت حذف می گردد اما درآمد حاصل از ویدیو و آهنگ هایی که توسط کاربران ایجاد شده است در حسابشان به صورت دقیق باقی می ماند.

مبلغ قابل برداشت به 100.000 ریال کاهش یافت. توجه: ( هنگام درخواست حتما شماره کارت بانک ملی ثبت شود تا شامل کسر کارمزد نشود )
 
بجای ایجاد 1000 پست ماهانه و بی کیفیت با ایجاد ماهانه 100 پست با کیفیت بازدید بیشتری رو به دست آورید لطفا تا آخر مطالعه کنید ( روزانه در 3 عدد پست با کیفیت )

به هیچ عنوان مطالب کپی شده در سایت قرار ندهید.


1: 100 در 100 پست ایجاد شده می بایست اخبار روز باشد ( اخبار که در همان روز که پست ایجاد می شود به عنوان مثال  1399.11.23 و به عنوان مثال نتایج بازی های فوتبال - قیمت روز ارز های دیجیتال- م ویدیو های مربوطه سابقه عصر جدید با قرار دادن کد اشتراکی امکان پذیر می باشد ( بخش ایجاد پست دارای امکانات گوناگونی ار جمله قرار دادن کلیپ می باشد- اخبا روز کرونا و..... ) باشد ( سینما-ورزشی و ....)
 
2: هر پست حداقل دارای 30 خط توضیحات یا 10 خط توضیحات به همراه ویدیو مرتبط با موضوع باشد.
 
3: پست هایی که می خواهید در سایت ایجاد نمایید می بایست خلاصه از مطلب باشد که از هر منبع به دست می آورید ( یعنی به هیچ عنوان مطالب کپی نشوند و می بایست خلاصه مطالب را در فایل word یا در سایت به صورت زنده تایپ نمایید )

کیفیت مطالب توسط ابزار بررسی می شود و مطالب بی کیفیت و مطالبی که اخبار روز نباشند از سایت حذف و مبلغ از حساب کابر کسر می شود.


 
یک پست عالی از نظر موتور چست جو گوگل باید دارای چه ویژپی هایی باشد که بازدید زیادی رو از گوگل دریافت کند ( قانون seo ) :
 
 

۱. قبل از نوشتن فکر کنید

در مورد پیامی که با نوشته خود می‌خواهید منتقل کنید، بیندیشید.

چه چیزی می‌خواهید به مخاطب بگویید؟

سؤال اصلی که در پی پاسخ به آن هستید چیست؟

هدف اصلی مقاله شما چیست؟

می‌خواهید مخاطب بعد از مطالعه پست وبلاگتان چه کاری انجام دهد؟

قبل از شروع به نوشتن پست، پاسخ این سؤالات را بنویسید.

۲. یک ساختار مناسب برای پست خودتان ایجاد کنید

نوشتن پستتان را با انتخاب یک ساختار مناسب برای آن شروع کنید.

هر پست وبلاگ باید شامل بخش‌های زیر باشد:

  • مقدمه (که در آن موضوع معرفی می‌شود)؛
  • بدنه اصلی (که در آن متن اصلی نوشته می‌شود)؛
  • نتیجه‌گیری (که در آن مهم‌ترین ایده‌ها خلاصه شده و یا نتیجه‌گیری کلی صورت می‌گیرد).

چیزی را که می‌خواهید در هرکدام از بخش‌ها بنویسید، مکتوب کنید. حالا نوشتن پست اصلی را می‌توانید شروع کنید.

۳. متن‌تان را به درستی پاراگراف‌بندی کنید

همه در نوشته‌هایشان از پاراگراف استفاده می‌کنند، ولی هرکسی به‌درستی از پاراگراف استفاده نمی‌کند. فقط به دلیل خوب دیده شدن هر جمله را در یک پاراگراف جدید ننویسید. برای شروع هر پاراگراف جدید باید یک دلیل منطقی وجود داشته باشد. هر پاراگراف باید ایده و موضوع خاص خودش را داشته باشد. از خودتان بپرسید ایده و موضوع اصلی هر پاراگراف چیست. شما باید بتوانید ایده اصلی را در یک جمله خلاصه کنید. اگر برای این کار به جملات بیشتری نیاز دارید، بنابراین باید از پاراگراف‌های بیشتری استفاده کنید.

 

۴. از عناوین استفاده کنید

عناوین باعث شکل‌گیری ساختار صفحه می‌شود، بنابراین از آن‌ها استفاده کنید. تیترها علاوه بر اینکه برای خوانده شدن بهتر هستند بر روی سئو نیز تأثیرگذار خواهند بود. عناوین همچنین به گوگل کمک می‌کنند تا موضوع اصلی یک پست طولانی را تشخیص داده و رتبه آن را بهبود دهد. اگر می‌خواهید به مخاطبانتان کمک کنید تا پیام پستتان را به‌راحتی دریافت کنند، باید از زیرتیترها استفاده کنید تا متن راحت‌تر مرور شود و ساختار آن بهتر شود. سعی کنید از کلمات کلیدی در برخی زیرتیترها استفاده کنید ولی در همه آن‌ها استفاده نکنید. استفاده از کلمات کلیدی باعث خواهد شد که مخاطبان بیشتر به مطالعه کامل پستتان ترغیب شوند.

۵. از کلمات نشان‌دار استفاده کنید

کلمات نشان‌دار کلماتی هستند که باعث می‌شوند تا مخاطبان متن شمارا به‌راحتی اسکن کرده و ایده اصلی آن را دریافت کنند. برای مثال فرض کنید قصد فروش محصولی را دارید که سه دلیل برای خرید آن توسط مردم وجود دارد. شما باید از کلمات نشان‌دار مانند «دلیل اول/اولاً»، «دلیل دوم/دوما» و «دلیل آخر/نهایتاً» استفاده کنید. علاوه بر این‌ها کلماتی مانند «بااین‌حال»، «مطمئناً» و «درواقع» نیز جزو کلمات نشان‌دار هستند. خوانندگان به‌راحتی متوجه می‌شوند که نتیجه‌گیری نهایی بعد از کلمات «درنتیجه»، «بنابراین» و «به همین دلیل» انجام می‌شود؛ بنابراین استفاده از این نوع کلمات باعث افزایش خوانایی متن و راحتی مخاطب خواهد شد.

۶. از دیگران بخواهید پست شما را بخوانند

قبل از انتشار پستتان از افراد دیگری بخواهید که آن را بخوانند و اگر دارای ایرادات دستوری، نگارشی یا ویرایشی است به شما بگویند تا قبل از انتشار آن را اصلاح کنید.

۷. طول پتتان را بهینه کنید

مطمئن شوید که تعداد کلمات پستتان بالای ۳۰۰ کلمه است. گوگل مقالات و نوشته‌های با کلمات بیشتر را دوست دارد ولی این کار ممکن است باعث ترس مخاطب و ترک صفحه شود. طول ایده‌آل پست حدود ۷۰۰ کلمه است. همچنین به‌عنوان یک حساب سرانگشتی، سعی کنید تعداد تکرار عبارت مورد جستجوی خودتان را در حدود ۱ تا ۲ درصد متن قرار دهید. برای مثال در یک متن ۳۰۰ کلمه‌ای سعی کنید عبارت مورد جستجو را ۳ تا ۶ بار تکرار کنید.

در پایان هر روز پست ها بررسی و پست های بی کیفیت حذف می گردد

 
 
1 3
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/23 02:42:49

پست های مشابه
فوق تخصص ریه و متخصص داخلی: ویروس کرونا به منظور ماندگاری و بقا نیازمند یافتن میزبان جدید است، ... ادامه مطلب 24
دیابت بیماری است که در سرتاسر جهان و در کشور ما شیوع یافته است. این بیماری جزء موارد ... ادامه مطلب 16
اضطراب و نگرانی از چند راه بسیار واضح، آشکار می‌شود عرق کردن کف دست‌ها، لرزیدن پاها، تنگی نفس ... ادامه مطلب 16
چرا پس از آب خوردن، سریع عرق می‌کنیم؟ ادامه مطلب 12
مدیرعامل بیمارستان میلاد می‌گوید: هر کسی که احساس سرماخوردگی می‌کند یا بدن درد و تب دارد، این علائم ... ادامه مطلب 13
تحقیقات نشان می‌دهد قرارگیری در معرض دمای بالا می‌تواند ویروس را خنثی و از آلوده شدن انسانی دیگر ... ادامه مطلب 14
یک متخصص طب سنتی: شیرین‌بیان گیاهی است که از تمام قسمت‌های آن برای درمان بیماری‌های مختلف استفاده می‌شود. ادامه مطلب 15
۱۰ حقیقت عجیب دنیا را بدانید. ادامه مطلب 15
در میان همه اندام‌های بدن، ریه یکی از بحث برانگیزترین اندام هاست که معمولا بیشتر افراد آن را ... ادامه مطلب 14
خطبه ۱۲۱ از کتاب ارزشمند نهج البلاغه را در این مطلب وب گردی دنبال کنید. ادامه مطلب 16
عادت هایی که آن ها را بد می دانند، مثل ناخن جویدن، زیاد اما مؤدبانه شکایت کردن و ... ادامه مطلب 55
آلمان کشوری پر فراز و نشیب، اما همچنان پر اقتدار! ادامه مطلب 75