عطر زنانه 5

نتایج نظر سنجی جدید در آمریکا حکایت از آن دارد که از زمان انتخابات ۲۰۲۰ ، وجهه حزب جمهوری خواه در میان رای دهندگان آمریکایی کاهش يافته است.
نشریه هیل نوشت: نتایج یک نظر سنجی جدید در آمریکا حکایت از آن دارد که از زمان انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر ۲۰۲۰ میلادی، وجهه حزب جمهوری خواه در میان رای دهندگان آمریکایی رو به افول گذاشته است.
نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می‌دهد میزان رضایتمندی رای دهندگان آمریکایی از حزب جمهوری خواه این کشور‏ از ۴۳ درصد در ماه نوامبر ۲۰۲۰ میلادی به ۳۷ درصد کاهش یافته است.
این در حالی است که نگرش مثبت به حزب دموکرات از ۴۵ درصد در زمان انتخابات مذکور، اینک به ۴۸ درصد افزایش یافته است.
بررسی گالوپ همچنین حاکی است بیشترین کاهش رضایتمندی از حزب جمهوریخواه در میان اعضای خود این حزب مشاهده می‌شود‏ به طوری که هم اینک ۷۸ درصد رای دهندگانی که خود را جمهوریخواه می‌دانند، می‌گویند به این حزب نگرش مثبت دارند. این در حالی است که ماه نوامبر پارسال ۹۰ درصد همین افراد می‌گفتند حزب جمهوریخواه را دوست دارند.
بدنبال یورش طرفداران افراطی دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا به ساختمان کنگره این کشور در روز ششم ژانویه، جمهوریخواهان مجلس نمایندگان و سنای آمریکا برسر حمایت از ترامپ دچار تفرقه و اختلاف نظر شده اند.
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/11/23 17:29:49

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 277
ادامه مطلب 333
ادامه مطلب 1020
ادامه مطلب 264
ادامه مطلب 287
ادامه مطلب 226
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 239
ادامه مطلب 241
ادامه مطلب 236
ادامه مطلب 219
ادامه مطلب 250