رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف راز سرقت خودروی پژو ۲۰۶ و کشف خودرو خبر داد.
سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال گفت: پرونده‌ای با موضوع سرقت خودروی پژو ۲۰۶ به شکایت یکی از شهروندان از سوی کلانتری ۱۰۳ گاندی به پلیس آگاهی ارجاع شد که کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت خودرو پایگاه سوم اقدامات لازم را برای کشف و شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار قرار داده و با بررسی محل وقوع سرقت و بازبینی فیلم دوربین مداربسته مشخص شد فردی حدودا ۴۰ ساله پس از نزدیک شدن به خودرو باکلید به صورت عادی درب خودرو را باز کرده و بلافاصله خودرو را روشن و موقعیت را ترک می‌کند.
وی عنوان کرد: فرضیه آشنا بودن سارق و داشتن سوییچ متصور بود که با بررسی مجدد محل سرقت و بازبینی فیلم دوربین‌های مجاور مشاهده شد سارق وارد یک ساختمان شده و پس از چند لحظه مجدداً خارج می‌شود که با تحقیقات میدانی از اهالی ساختمان یکی از ساکنان به هویت سمیرا در اظهاراتی ضد و نقیض اعلام داشت سارق فردی به هویت شهرام است که مشخصات و آدرس دقیقی از او ندارد.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی افزود: کارآگاهان با بررسی وضعیت زندگی و سوابق و نحوه امرار معاش سمیرا و تحقیق از همسایگان نهایتا متوجه ارتباطی بین شاکی– سمیرا و شهرام است که با دعوت از سمیرا و انجام بازجویی، وی ابتدا سعی در کتمان حقیقت و گمراه کردن کارآگاهان را داشت که پس از مواجهه با ادله متقن لب به اعتراف گشود و بیان داشت به خاطر یک سری مسائل تصمیم گرفتم از شاکی انتقام بگیرم با شهرام نیز که فردی سابقه دار بود و قبلا با وی آشنا شده بودم قرار گذاشتم و روز سرقت شهرام با مراجعه به منزل من یک عدد سوئیچ قلابی داد و هنگامیکه شاکی در سرویس بهداشتی منزلم بود با سوئیچ اصلی عوض نمودم و سوئیچ را به شهرام دادم و او نیز خودرو را سرقت کرد.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان با شناسایی هویت سارق با هماهنگی قضایی در پی دستگیری وی برآمدند که در تحقیقات محلی مشخص شد وی به علت اعتیاد و ارتکاب جرائم و انجام سرقت‌های فراوان تحت تعقیب مراجع قضائی بوده و از خانه و محل سکونتش نیز متواری است.
دستخال افزود: کارآگاهان با همکاری عوامل کلانتری خودرو سرقتی را به صورت رها شده در خیابان کشف کردند، اما اقدامات برای دستگیری شهرام ادامه دارد.    
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/23 17:43:50

پست های مشابه
کلیپ جدید تبریک عید فطر.عید فطر مبارک 1400.2.22 ادامه مطلب 20
روز معلم ادامه مطلب 29
محمود احمدی‌نژاد این روزها به هر دری می‌زند تا خودش را در سرخط اخبار نگاه‌ داشته و در ... ادامه مطلب 98
در حالی که مدیرعامل شرکت شهر سالم اعلام کرده بود؛ واکسیناسیون کرونا بین مدیران و معاونان شهرداری تهران ... ادامه مطلب 69
ادامه مطلب 76
تقویم سال 1400 ادامه مطلب 67
آزاده نامداری درگذشت ادامه مطلب 62
ادامه مطلب 64
ادامه مطلب 81
ادامه مطلب 67
ادامه مطلب 60
ادامه مطلب 60