عطر زنانه 4

مدیرعامل مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران: کشور‌های کانادا و سوئد سفارش برنج ایرانی دادند.
مدیرعامل مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در آمل گفت: نخستین محموله برنج به ظرفیت ۲۵تُن به کشور امارات صادر شد که درخواست ۲۲تُن برای کشور کانادا بود.
سیداسماعیل یزدان‌پناه با اشاره به افزایش ثبت سفارش برنج ایرانی، افزود: در حال آماده‌سازی صادرات برنج به کشور سوئد هستیم.
او با بیان اینکه دو محموله دیگر برنج با درخواست مجدد کشور امارات در آینده نزدیک مهیا می‌شود گفت: اینکه نخستین محصول خود را برای هموطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال کردیم.
مدیرعامل مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران افزود: این کارخانه با بودجه بیش از ۳۰میلیارد تومان با داشتن امکانات لجستیکی، آزمایشگاهی و همکاری با موسسات تحقیقاتی و شرکت‌های دانش بنیان و آزمایشگاه‌های تخصصی برنج با داشتن سه خط تولید قابلیت تأمین حدود ۴۰۰هزار تُن برنج سفید در سال و ارسال آن به سراسر کشور و سایر نقاط دنیا را دارد.   یزدان‌پناه گفت: در این مجموعه توانستیم زمان ۲۰روزه را به ۲۰دقیقه کاهش دهیم و با ایجاد دفتر گمرک و پنجره واحد برای امکان‌سنجی بازار‌های کشور‌های دیگر گام‌های اساسی برداریم.
او افزود: با توجه به اینکه ۲میلیون و ۶۰۰هزار تُن برنج در کشور تولید می‌شود و یک‌میلیون و ۲۰۰هزار تومان توسط کشاورزان مازندران به بار می‌نشیند، مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج در شهرستان آمل در سه مرحله طراحی شده و در فضای ۵۰هزار مترمربع انبار بر اساس نیاز‌های کشاورزان مسئله قیمت‌گذاری، بورس و اهداف کلان صادراتی در آینده نزدیک پیگیری می‌شود.
یزدان‌پناه با بیان اینکه نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون کشاورزی خانه ملت اهتمام ویژه به خرج دهند تا زمین‌های کشاورزی به ویلا تبدیل نشود گفت: پس از قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان می‌خواهیم ضایعات برنج را به ارزش افزوده تبدیل کنیم و با فرآوری ضایعات درآمد حاصل شود.

عملیات ساخت این مرکز بزرگ از سال۱۳۹۳ آغاز شده و ۷۰درصد برنج استان مازندران در شعاع ۵۰کیلومتری در این مرکز ساماندهی می‌شود.
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/11/24 15:30:34

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 277
ادامه مطلب 333
ادامه مطلب 1020
ادامه مطلب 264
ادامه مطلب 287
ادامه مطلب 226
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 239
ادامه مطلب 241
ادامه مطلب 236
ادامه مطلب 219
ادامه مطلب 250