خرید ارز دیجیتال
سخنگوی باشگاه استقلال گفت: تا زمانی که خود فکری بخواهد در استقلال بماند هیچ مشلکی نیست، چون مورد حمایت مدیران باشگاه است.
حجت نظری گفت: قبل از اینکه عضو هیات مدیره باشگاه باشم هوادار این تیم هستم و هوادار استقلال باید با خودش جمع‌بندی کند که وقتی حال بازیکن و آن‌ها خوب نیست طبیعتا حال مدیریت هم خوب نیست.
وی افزود: ما میراث‌دار مدیریتی هستیم که تزلزل زیادی داشته و به بدهی‌های زیادی وجود دارد، البته با وجود همه نواقص، هواداران صحه می‌گذارند که وضع ما نسبت به فصول قبل بسیار بهتر است.
نظری درباره اینکه آیا تائید می‌کند که هیات مدیره فعلی قول داده ارقام غیر عرف فصل قبل را اصلاح کند، گفت: یکی از اتفاقاتی که افتاد این بود که سازمان بازرسی و دیگر نهاد‌های نظارتی به قرارداد‌هایی که هنوز نهایی نشده بود ورود کردند و در تابستان این بحث جدی‌تر شد و نهاد‌های نظارتی این بحث را مطرح کردند که ارقام مشخص نیست و باید به آن‌ها رسیدگی شود، مدیرعامل وقت هم به هر دلیلی تشخیص داد اینگونه قرارداد‌ها منعقد شود و بعد از آن هم نهاد‌های نظارتی به آن ورود کردند.
وی افزود: بخشی از این قرارداد‌ها کسر شد و برخی را هم برخی از بازیکنان نپذیرفتند، به هر حال قرارداد‌ها در ابتدای فصل ثبت شد، اما در این بین بازیکن تقصیری نداشته، چون طبیعی است بازیکنان ارقام خود را بالا ببرد و این باشگاه است که باید مدیریت کند که آیا می‌تواند بازیکن را با رقم مد نظرش جذب کند یا خیر.
سخنگوی باشگاه استقلال با اشاره به اینکه طبیعتا دلخوری بین بازیکنان و باشگاه وجود داشته که این مباحث عنوان شده است گفت: هیچ زمان دنبال این نبودیم که قرارداد را تغیر بدهیم و هر کدام از بازیکنان هم قبول نکردند قراردادشان کسر شود همان قرارداد اصلی در هیات فوتبال ثبت شد، دیروز هم یکی از مدیران باشگاه اعلام کرد که همه بازیکنان ما ۶۰ درصد قرارداد خود را دریافت کردند که این موضوع اصلا به این مدیر ارتباط نداشته و من حتما با او برخورد خواهم کرد، بازیکنان ما به ترتیب ۱۲ تا ۳۰ درصد دریافتی داشته اند و این مطلب توسط آقای عبدیان هم عنوان شد، ولی اینکه یکی از مدیران باشگاه اعلام کرده بازیکنان ۶۰ درصد دریافتی داشته اند اصلا کار درستی نیست و ما حتما با این مسائل برخورد خواهیم کرد.
وی ضمن تشکر از کارگزار باشگاه گفت: عمده مبالغی که دریافت کردیم صرف تسویه برخی بدهی‌ها شد و ما نتوانستیم همه مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم. البته ظرف روز‌های آینده بخش بیشتری از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد. عزیزان کارگزار این اطمینان را به ما دادند که نگذارند مشکلی پیش بیاید.
عضو هیات مدیره استقلال که با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد در خصوص مشکلات مالی این باشگاه که منجر به اعتراض بازیکنان پیرامون زمین تمرین و ... شده است گفت: کمپ مرحوم حجازی پیش از مسئولیت ما واگذار شده و به بخش خصوص اجازه داده شده است. البته در تلاش هستیم از طریق بخش حقوقی باشگاه قرارداد را اقاله و از زمین خودمان استفاده کنیم. زمین مرغوبکار هم با وجود اینکه وزارت ورزش آن را به ما برگردانده هنوز در اختیار ما نیست و به پیمانکار سپرده شده است.
وی گفت: در کوتاه مدت باید با کارگزار باشگاه هماهنگ‌تر باشیم، ولی خیلی از امکانات را در اختیار نداریم، چون پیش از ما این امکانات به بخش خصوصی واگذار شده است. مثلا کمپ حجازی تا پایان سال ۱۴۰۰ در اختیار ما نیست. در تلاش هستیم همه توانمان را تجمیع کنیم و با کمک‌های بسیار خوب کارگزار و هواداران شرایط را بهتر کنیم. خیلی از عزیزان اعلام آمادگی کرده‌اند که به باشگاه کمک کنند و حتی قرار است توسط آقای نامداری در قالب کارت هواداری این بحث را پیش ببریم.
نظری در خصوص اینکه آیا ضرب العجلی توسط هیات مدیره به فکری داده شده است گفت: این حرف از اساس کذب است و هیچ صحبتی با هیچ مربی نداشتیم. خود آقای فکری هم از این موضوع مطلع است و چند وقت پیش به همراه اعضای هیات مدیره با سرمربی تیم نهار صرف کردیم و این مسائل را به خود او گفتیم. تا زمانی که خود فکری بخواهد در استقلال بماند و مشکلی نداشته باشد و البته ما هم تصمیم گیر باشیم حتما از او حمایت بی قید و شرط خواهیم کرد.
عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه آیا دیاباته مصدوم است یا پول نگرفته گفت: تا جایی که من می‌دادم او مصدوم است، ولی این بازیکن هفته گذشته مبلغ قراردادش را گرفته است. فکر می‌کنم او هیچ طلبی از باشگاه ندارد. اگر در خصوص بازی نکردن وی ملاحظه‌ای وجود دارد من از آن بی اطلاع هستم، اما او طلبی از استقلال ندارد.
نظری در خصوص آخرین وضعیت میلیچ گفت: ما این موضوع را در هیات مدیره مطرح کردیم و حتما مقدمات بازگشت او را فراهم می‌کنیم. الان تنها مشکل ما پرداخت مبلغ به صورت ارزی به وی هستیم. مبلغی حدود ۵۰ هزار دلار در دوره مدیریت گذشته ضبط شده که قرار است تا هفته آینده این مبلغ به حساب باشگاه بیاید و بعد از واریز به حساب میلیچ او به ایران برگردد.
وی در خصوص دلخوری‌های غفوری گفت: هیچ مساله‌ای بین آقای غفوری و کادر فنی نبوده است. در برج ۸ نامه‌ای از طرف فدراسیون و کمیته اخلاق به باشگاه زده شده که توضیحاتی پیرامون این قرارداد ارائه شود.۲-۳ هفته بعد هم آقای مددی نامه‌ای را به کمیته اخلاق نوشت و توضیحات را ارائه کرد. البته برای من خیلی عجیب بود که این نامه چگونه و در چه مقطعی منتشر شده است. به هر حال اینکه نامه در این مقطع و بعد از ۲ ماه منتشر شده است عجیب است، چون دقیقا انتشار این قرارداد در زمانی صورت گرفت که تیم مستعد حاشیه بود. ما هنوز در خصوص انتشار این قرارداد به نتیجه نرسیدیم، چون یک نسخه از آن در اختیار باشگاه، یک نسخه در اختیار فدراسیون فوتبال و یک نسخه هم در اختیار هیات فوتبال است.
عضو هیات مدیره استقلال تصریح کرد: آقای سعادتمند خودش چندی پیش در یکی از جلسات هیات مدیره مدعی شده یک نسخه از قرارداد‌ها را به نهاد‌های نظارتی ارائه کرده است، ولی چون نامه در اختیار خیلی از نهاد‌ها است اینکه پیدا کنیم این قرارداد از کجا درز کرده کار بسیار سختی است.
نظری در خصوص حضور افراد غیر مرتبط در تمرین استقلال و مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمد گفت: ما به هیچ وجه این اتفاقی که رخ داده را تائید نمی‌کنیم و با این موضوع برخورد خواهد شد. بعد از این اتفاق طی ابلاغیه‌ای به تیم مقرر شد دیگر فرد متفرقه‌ای در تمرینات حاضر نشود. حتی قرار شده حضور میهمانان با مدیریت باشگاه هماهنگ شود تا مشکلی به وجود نیاید.
وی با اشاره به مشکلات تیم استقلال گفت: بازیکنانی که تا امروز با کم و زیاد ساخته‌اند ناملایمت‌ها را بر همه ما ببخشند. اعضای هیات مدیره و مددی ضعف‌هایمان را می‌پذیریم. بخشی از انتقادات را پذیرفته ایم و شاید در بخشی از آن‌ها هم بزرگ‌نمایی شده، اما تلاش می‌کنیم تا بهترین اتفاقات را برای استقلال در پایان فصل رقم بزنیم.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/24 15:47:38

پست های مشابه
سرمربی تیم استقلال: برخی‌ها از هفته دوم به دنبال ضربه زدن به تیم ما بودند، درخواست من از ... ادامه مطلب 59
برنامه کامل مسابقات نمایندگان کشورمان در دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۲۱ مشخص شد. ادامه مطلب 51
گروه ورزشی: اورتون قصددارد در تابستان آینده «آدرین ربیو» را به خدمت گیرد. ربیو می تواند در فصل ... ادامه مطلب 55
گروه ورزشی: موضوع ممنوع‌الخروج‌شدن زنان ورزشکار ایرانی از سوی همسرشان دوباره خبرساز شده؛ این‌بار خبر مربوط به سمیرا ... ادامه مطلب 49
سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان از اعزام به رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی جهان به علت مشکل خروج ... ادامه مطلب 41
تمرینات آماده سازی تیم ملی اینلاین هاکی جوانان کشور در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود. ادامه مطلب 44
فهرست نهایی نامزد‌های تأیید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از سوی وزارت ورزش ... ادامه مطلب 42
بازیکن تیم بسکتبال بانوان سپهرداد گفت: می‌دانستیم، مقابل تیم نارسینا در مرحله حذفی بازنده ایم، اما برای کسب ... ادامه مطلب 47
بازی‌های دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی قاطع تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه بارسلونا ... ادامه مطلب 12
کنفدراسیون فوتبال آسیا نام سه بازیکن ایرانی را در نظرسنجی بهترین لژیونر‌های آسیایی قرار داد. ادامه مطلب 41
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس: طلب بودیمیر پرداخت شد و منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی هستیم. ادامه مطلب 58
دومین مرحله از اردوی آماده سازی تیم اینلاین هاکی ایران رده سنی جوانان از فردا به میزبانی تهران ... ادامه مطلب 57