عطر زنانه 17

رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی از برگزاری جشنواره کارآفرینی با هدف شناسایی ایده‌های نوین و بومی سازی ایده‌ها در فرودین ۱۴۰۰ خبر داد.
 غلامرضا حسن زاده گفت: با توجه به اینکه توانمندی‌های مختلفی در محققان و جوانان کشور در خصوص حل مسائل وجود دارد این جشنواره با هدف شناسایی ایده‌های نوین و بومی سازی ایده‌ها برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه مخاطبان این جشنواره کلیه پژوهشگران، صاحبان ایده، دانشجویان، استادان دانشگاه‌ها و سازمان پزشکی قانونی هستند، تصریح کرد: شرکت کنندگان می‌توانند از طریق فرم موجود در سایت Legolomed.lmrc.ir طرح‌ها و ایده‌های خود را ثبت کنند.
آقای حسن زاده درباره مهلت ارسال آثار و نحوه برگزاری جشنواره اظهار داشت: ارسال ایده‌های فردی یا گروهی تا ۲۷ اسفند به طور رایگان در سایت Legolomed.lmrc.ir انجام و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و رصد آنلاین نیز ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ آغاز می‌شود.
رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی ادامه داد: تیم‌ها از ۱۷ تا ۲۲ فروردین برای ارائه طرح به داور‌ها حاضر می‌شوند و در نهایت در ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ارائه نهایی را به داور‌ها انجام خواهند داد. در روز اختتامیه هم سه تیم منتخب برای حمایت مالی و تجاری سازی محصول اعلام می‌شوند.
به گفته دکتر حسن زاده سه ایده برتر که قابلیت تجاری سازی داشته باشند، توسط مرکز تخقیقات پزشکی قانونی حمایت خواهند شد تا به مرحله تجاری سازی برسند.
در این جشنواره به ایده برتر که رتبه اول را کسب کند ۵ میلیون تومان جایزه نقدی به همراه ۲۰۰ میلیون تومان حمایت مالی در راستای تولید و تجاری سازی تعلق خواهد گرفت.
همچنین ایده دوم ۳ میلیون تومان به همراه ۱۰۰ میلیون تومان حمایت مالی در راستای تولید و تجاری سازی و ایده سوم نیز از ۲ میلیون تومان جایزه نقدی به همراه ۵۰ میلیون تومان حمایت مالی در راستای تولید و تجاری سازی بهره‌مند خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: البته با توجه به محدودیت‌های ناشی از پاندمی کرونا، جشنواره به صورت مجازی و با استفاده از بستر‌های موجود برگزار خواهد شد و تنها اختتامیه این جشنواره به صورت حضوری انجام می‌شود.
رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی در پایان با تأکید بر اینکه بهره‌گیری از توان و دانش بومی، در حل مشکلات کشور و صرفه جویی ارزی نقش موثری خواهد داشت، گفت: مرکز تحقیقات پزشکی قانونی می‌تواند از یافته‌ها و ایده‌های نوین در زمینه بهینه سازی روش‌های آزمایشگاهی و استفاده بهینه از روش‌های تشخیصی قابل اعتماد و بهره گیری از روش‌های نوین آموزش در پزشکی قانونی و ورود به رهیافت همگرایی علوم و فناوری و کسب مرجعیت علمی در زمینه پزشکی قانونی استفاده کند.
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/11/25 12:14:54

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 277
ادامه مطلب 333
ادامه مطلب 1021
ادامه مطلب 264
ادامه مطلب 287
ادامه مطلب 226
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 239
ادامه مطلب 241
ادامه مطلب 236
ادامه مطلب 219
ادامه مطلب 250