عطر زنانه 22

رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح از برگزاری کنگره تحولات ژئواستراتژیک و ژئوپلیتیک جنوب غرب آسیا در قرن ۲۱، خبر داد.
 امیر سرتیپ دوم مجید فخری گفت: سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح با بیش از نیم قرن سابقه مرجعیت در ارائه خدمات و تحلیل‌های جغرافیایی با همکاری انجمن ژئوپلیتیک ایران با هدف تبیین، بررسی و ارایه عناصر جدید و موثر ژئوپلیتیک جنوب غرب آسیا ۲۷ بهمن این کنگره را در محل سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح برگزار خواهد کرد.
رئیس شورای راهبردی کنگره مذکور تلفیق رویکرد‌های تحلیلی جغرافیای سیاسی و اندیشه‌های مرتبط با تحقق تمدن نوین اسلامی همراه با ایجاد جریان فهم کاربردی در این راستا را از اهداف دیگر برگزاری این کنگره دانست.
امیر فخری در ادامه با تشریح محور‌های همایش افزود در جریان این رویداد علمی بیش از ۷۰ مقاله برتر در چهار میزگرد تخصصی عبارتند از مفاهیم و بنیان‌های نظری مطالعات ژئوپلیتیک جنوب غرب آسیا، مطالعات کاربردی در ژئوپلیتیک جنوب غرب آسیا، تحولات ژئوپلیتیکی جنوب غرب آسیا و ایران و ژئوپلیتیک منطقه جنوب غرب آسیا که در کل به ۱۶ زیر محور تقسیم می‌شوند که این موضوع‌ها با حضور نخبگان جغرافیای سیاسی به بحث گذاشته می‌شود.
رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح تاکید کرد که پژوهشگران و علاقه مندان می‌توانند به صورت غیر حضوری و مجازی با مراجعه به سایت انجمن ژئوپلیتیک در این همایش شرکت کنند.
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/11/25 12:16:16

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 277
ادامه مطلب 333
ادامه مطلب 1020
ادامه مطلب 264
ادامه مطلب 287
ادامه مطلب 226
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 239
ادامه مطلب 241
ادامه مطلب 236
ادامه مطلب 219
ادامه مطلب 250