تیم فوتبال سپاهان ضمن تحمیل سومین شکست فصل به استقلال، جای آبی پوشان در صدر جدول را گرفت.
در ادامه بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان و با قضاوت سید وحید کاظمی به مصاف استقلال رفت. ترکیب سپاهان:
پیام نیازمند، محمد نژادمهدی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، جلال علی‌محمدی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمد محبی، سجاد شهباززاده
سرمربی: محرم نویدکیا ترکیب استقلال:
رشید مظاهری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، بابک مرادی، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری ومهدی قایدی
سرمربی: محمود فکری شوت محمدرضا حسینی در دقیقه ۳ با فاصله زیاد از بالای دروازه استقلال به اوت رفت. شوت نورافکن در دقیقه ۵ را مظاهری راهی کرنر کرد و در ادامه ارسال یک توپ روی دروازه با ضربه پورقاز به اوت رفت. ارسال خوب مرادی در دقیقه ۸ با ضربه سر مطهری همراه شد ولی توپ به اوت رفت. شوت اسماعیلی در دقیقه ۹ از کنار دروازه سپاهان به اوت رفت. در دقیقه ۱۳ سجاد شهباززاده دروازه استقلال را باز کرد.


ضربه سر محمدرضا حسینی را مظاهری در دقیقه ۲۳ در آغوش گرفت. فرصت عالی برای استقلال روی پاس رضاوند به قایدی ولی توپ روی پای او جفت و جور نشد تا این فرصت از دست برود. اولین کارت زرد بازی را آرش رضاوند در دقیقه ۳۴ بازی دریافت کرد. ارسال سروش رفیعی در دقیقه ۳۵ و فرار شهباززاده از پشت مدافعان استقلال با ضربه او همراه شد تا گل دوم سپاهان به ثمر برسد.
نیمه نخست بازی با برتری صفر طلایی پوشان به پایان رسید. در ثانیه های ابتدایی نیمه دوم تعلل رشید مظاهری و تیزهوشی محمد محبی می توانست برای سومین بار دروازه استقلال را باز کند اما با خوش شانسی مظاهری توپ به بیرون رفت. فرصت عالی برای مرادی در دقیقه ۴۸ ولی تعلل او در مصاف تک به تک با نیازمند باعث شد تا مدافع سپاهان با یک تکل باعث سرنگونی او شود و داور اعتقادی به پنالتی در این صحنه نداشت. یک دقیقه بعد شوت قایدی به شکلی خطرناک از کنار دروازه سپاهان به اوت رفت. در دقیقه ۶۰ فکری سه تعویض همزمان برای استقلال انجام داد؛مهدی‌پور، یزدانی و غلامی جای خود را به موسوی، نادری و مرادمند دادند. در دقیقه ۸۱ هم وریا غفوری و رضاوند جای خود را به محمدحسین فلاح و مسعود ریگی دادند. در نهایت این بازی با برتری ۲ صفر طلایی پوشان به پایان رسید تا استقلالی ها ضمن پذیرفتن سومین شکست فصل و از دست دادن صدر جدول بعد از ۷ سال در اصفهان به سپاهان نتیجه را واگذار کردند.

0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/25 21:59:34

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 245
ادامه مطلب 310
ادامه مطلب 987
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 262
ادامه مطلب 209
ادامه مطلب 216
ادامه مطلب 216
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 203
ادامه مطلب 236