حساس‌ترین بازی هفته پانزدهم با برتری سپاهان مقابل استقلال تهران و صدرنشینی این تیم آغاز شد و ماشین سازی هم توانست اولین بردش را جشن بگیرد.
هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در شرایطی آغاز شد که در جدال حساس بین سپاهان و استقلال این شاگردان محرم نویدکیا بودند که توانستند با نتیجه دو بر صفر و دو گلی که سجاد شهباز زاده در دقایق ۱۴ و ۳۵ به ثمر رساند به جای آبی‌های تهرانی به صدر جدود صعود کنند.
یکی دیگر از بازی‌های هفته پانزدهم شاگردان امیر قلعه نویی در گل گلهر سیرجان چهارمین باخت متوالی نساجی را به شاگردان مجید جلالی تحمیل کردند.
گل‌های گل گهر در این مسابقه را حسین خطیر در دقیقه ۳۴ گل به خودی زد و در دقیقه ۸۶ گادوین منشا دومین گل را وارد دروازه نساجی کرد. البته تک گل نساجی‌ها را حامد شیری در لحظات پایانی نیمه اول و از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
در تبریز شاگردان سعید اخباری بالاخره طلسم شکنی کردند و اولین برد خود را در رقابت‌های امسال مقابل نفت مسجد سلیمان به دست آوردند تک گل این بازی را سیروس صادقیان در دقیقه ۸۵ برای ماشین سازی به ثمر رساند.
در دیگر مسابقه هفته پانزدهم شاگردان جواد نکونام در تیم فولاد خوزستان توانستند شکستی دیگر را به شاگردان مهدی رحمتی در شهر خودرو تحمیل کنند و با دو گل زبیر نیکنفس در دقیقه ۱۶ و ساسان انصاری در دقیقه ۲۴ به ثمر رساندند تا با این سه امتیار به جمع مدعیان اضافه شوند.
در پایان بازی‌های امروز تیم فوتبال سپاهان با ۲۸ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و تیم‌های استقلال با ۲۶، پرسپولیس با ۲۴ امتیاز از ۱۳ بازی، فولاد با ۲۳ امتیاز و نفت آبادان با ۲۳ امتیاز در رده‌های دوم تا پنجم قرار دارند.
ادامه بازی‌های هفته پانزدهم فردا یکشنبه برگزار می‌شود که در مهم‌ترین بازی پرسپولیس با پیکان رده دهمی بازی خواهد کرد، مس رفسنجان نهم جدولی به مصاف ذوب آهن چهاردهم جدولی می‌رود و سایپا رده سیزدهمی پذیرای تراکتور رده هشتمی است.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/25 22:49:49

پست های مشابه
زندانی کردن مسی : 01:06 ادامه مطلب 14
کارتون طنز شکست نیمار و امباپه از گواردیولا در نفت کلاسیکو! ادامه مطلب 21
شکستن رکورد وزنه برداری زنان ادامه مطلب 11
ادامه مطلب 59
فوتبال ۱۲۰ | چهره لیونل مسی در کویر نمک سیرجان ادامه مطلب 65
برای اینکه از شر چربی های اضافه رها شوید باید بیش از میزانی که تصور دارید، کالری بسوزانید. ... ادامه مطلب 96
غوغا در فوتبال جهان؛ فیفا و یوفا علیه کودتای سوپر لیگ اروپا !!! ادامه مطلب 128
ادامه مطلب 55
ادامه مطلب 74
ادامه مطلب 68
ادامه مطلب 82
ادامه مطلب 67