معاون وزیر ورزش: توسعه ورزش در گذشته پایدار و متوازن نبوده است و در چهل سال آینده باید ورزش را به سمت مطلوب پیش برد.
سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان در آیین رونمایی از سند راهبردی تربیت بدنی و ورزش، گفت: وقتی از توسعه پایدار سخن می‌گویم، باید به الزامات آن هم پایبند باشیم تا اشتباهات گذشته تکرار نشود
وی افزود: این مسیر باید مبتنی بر توازن و همه جانبه نگری باشد تا در آینده به توسعه پایدار برسیم. باید نیاز‌های انسان‌ها را در همه ابعاد پاسخگو باشیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: باید راهکار‌هایی را برای الگوسازی ساختاری، اقتصادی و اجتماعی جامعه داشته باشیم تا از بروز بی عدالتی و پایین بودن سطح کیفیت زندگی جلوگیری شود.
وی افزود: ایجاد ساختار‌ها و تغییرات باید با نیاز‌های حال و آینده متناسب باشد. اگر نگاهی به توسعه ورزش در گذشته داشته باشیم، می‌بینیم توسعه وجود داشته، اما پایدار و متوازن نبوده است.
احمدی گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب یکی از تاکید‌ها در توسعه ورزش، پرهیز از اشتباهات گذشته است و نگاه متوازن به ورزش عدالت محور نبوده است.
معاون وزیر ورزش افزود: در بخش سرمایه گذاری در ورزش، ضعف‌هایی بوده که منطبق بر توسعه پایدار نبوده است و به نسبت رشته جمعیت، در مناطق شهری و روستایی سرمایه گذاری توزیع نشده است. در توسعه زیرساخت‌ها هم نتوانستیم، نیاز‌های همه جمعیت را پاسخ دهیم.    
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/27 16:50:44

پست های مشابه
زندانی کردن مسی : 01:06 ادامه مطلب 14
کارتون طنز شکست نیمار و امباپه از گواردیولا در نفت کلاسیکو! ادامه مطلب 21
شکستن رکورد وزنه برداری زنان ادامه مطلب 11
ادامه مطلب 59
فوتبال ۱۲۰ | چهره لیونل مسی در کویر نمک سیرجان ادامه مطلب 65
برای اینکه از شر چربی های اضافه رها شوید باید بیش از میزانی که تصور دارید، کالری بسوزانید. ... ادامه مطلب 96
غوغا در فوتبال جهان؛ فیفا و یوفا علیه کودتای سوپر لیگ اروپا !!! ادامه مطلب 128
ادامه مطلب 55
ادامه مطلب 74
ادامه مطلب 68
ادامه مطلب 82
ادامه مطلب 67