عطر زنانه 22

سرمربی تیم تنیس روی میز: به علت شرایط کرونایی نمی‌توانیم همه بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی را مجبور به حضور در تمرینات کنیم.
جمیل لطف الله نسبی افزود: اردو‌های تدارکاتی تیم ملی از فردا در شرایط خاص و قرنطینه آغاز می‌شود، برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت بازیکنان پس از دریافت نتایج تست PCR آن ها، اردو‌های شبانه روزی آغاز می‌شود.
وی گفت: هیچ یک از بازیکنان اجازه خروج از اردو را ندارند و برنامه‌های آماده سازی تا هشتم اسفند در شرایط قرنطینه پیگیری می‌شود، از ملی پوشان در این اردو نیما و نوشاد عالمیان به رقابت‌های انتخابی جهان و المپیک اعزام خواهند شد.
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در خصوص غیبت افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی، گفت: از آن جا که شرایط کرونایی است و ملی پوشان حدود ۱۰ روز باید در اردوی تمرینی حضور داشته باشند نوروزی با این شرایط کنار نیامد و از حضور در تمرینات ممانعت کرد.
لطف الله نسبی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون، نوروزی را به کمیته انضباطی دعوت خواهد کرد؟ گفت: خیر، از آن جا که شرایط خاص است نمی‌توانیم بازیکنان را مجبور به حضور در تمرینات کنیم، بطور حتم اگر وضعیت عادی بود و کرونایی در کار نبود همه دعوت شدگان باید به اردو می‌آمدند و با متخلفین برخورد می‌شد.  سکاندار تیم ملی کار و زندگی هم دارد 
سکاندار تیم ملی که در زمان برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در محل برگزاری مسابقات حضور نداشت! در این خصوص، گفت: سرمربی برنامه و زندگی شخصی هم دارد کارم عمرانی و شرکت ساختمانی است. درست است که در هیچ یک از بازی‌های لیگ حضور نداشتم، اما از طریق کانال فدراسیون که بصورت برخط بازی‌ها را پخش می‌کرد عملکرد پینگ پنگ بازان را زیر نظر داشتم، البته آقای میرالماسی مدیر تیم‌های ملی با حضورش در سالن برگزاری رقابت‌ها بازی‌ها را زیر نظر داشت!
لطف الله نسبی در مورد نحوه انتخاب ملی پوشان، افزود: بازیکنانی که در جریان لیگ آمادگی خوبی داشتند، قرار است به عنوان حریف تمرینی در اردو حضور داشته باشند.  تشریفاتی در کار نیست حریف تمرینی اند 
وی در پاسخ به این سوال که، چون این اردو برای دیگر بازیکنان جنبه تشریفاتی دارد و هیچ یک از آن‌ها انگیزه انتخاب شدن را ندارند پس تلاشی هم انجام نمی‌دهند؟ گفت: تشریفاتی در کار نیست به جز برادران عالمیان دیگر بازیکنان حریف تمرینی هستند نمی‌توانیم برای ۱۰ روز فقط با ۲ ملی پوش اعزامی برنامه‌های تمرینی را پیگیری کنیم از طرفی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی از نظر جسمانی هم آماده می‌شوند و شرایط آمادگی بدنی خود را حفظ می‌کنند.
آریا امیری، امین احمدیان، آروین روئین تن، حمیدرضا طاهرخانی و متین لطف الله نسبی نفراتی هستند که برادران عالمیان را در اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس روی میز همراهی می‌کنند.
رقابت‌های انتخابی جهان و المپیک نیمه دوم اسفند به میزبانی قطر برگزار می‌شود.
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/11/27 16:52:19

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 277
ادامه مطلب 333
ادامه مطلب 1020
ادامه مطلب 264
ادامه مطلب 287
ادامه مطلب 226
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 239
ادامه مطلب 241
ادامه مطلب 236
ادامه مطلب 219
ادامه مطلب 250