در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب، نفرات برتر این جشنواره در بخش های مختلف معرفی شدند.
در آیین اختتامیه این جشنواره از ۳۳ برگزیده جشنواره در دو بخش شعر و داستان تجلیل می شود.
در این آیین همچنین از محمد رضا بایرامی و محمد رضا سهرابی نژاد به عنوان دو هنرمند پیشکسوت در حوزه داستان و شعر انقلاب تجلیل می شود. دبیر بخش داستان دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب، برترین های این بخش را اعلام کرد.
آقای حسینعلی جعفری گفت: در بخش رمان کودک و نوجوان سجاد خالقی از چهار محال و بختیاری، در بخش داستان کودک و نوجوان منیره هاشمی از خراسان رضوی و در بخش داستان کوتاه بزرگسال مهدی پورفرد از تهران به عنوان نفرات اول شناخته و معرفی شدند.
وی افزود: آقای علیرضا نعمت اللهی از تهران در بخش داستان کودک و نوجوان، خانم مولود علیزاد فاضل از آذربایجان شرقی در بخش داستان کوتاه بزرگسال، آقای محمد سرشار از تهران در بخش رمان کودک و نوجوان، آقای حمید بابایی از تهران در بخش رمان بزرگسال و آقای علی اصغر عزتی پاک از تهران در بخش رمان بزرگسال، رتبه دوم را به خود اختصاص دادند.
آقای جعفری ادامه داد: در بخش داستان کوتاه بزرگسال آقای سیروس جمشیدی از فارس، در بخش داستان کودک و نوجوان خانم حدیث ناظری از هرمزگان، در بخش رمان بزرگسال خانم مرضیه نفری از قم و در بخش رمان کودک و نوجوان خانم طاهره مشایخ از گیلان به عنوان نفرات سوم معرفی شدند.
وی گفت: 283 اثر از 194 نفر در بخش داستان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس از داوری 15 اثر به بخش نهایی راه پیدا کردند. معرفی برترین های بخش شعر جشنواره شعر و داستان انقلاب برترین های بخش شعر دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب معرفی و از آنها تجلیل شد.
 دبیر بخش شعر دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب گفت: در بخش تک اثر شعر نو فهمیه قائدی از اصفهان، در بخش تک اثر شعر کهن ماعده هاشمی از اصفهان، در بخش مجموعه شعر کودک حسین عبدی از گلستان،​ در بخش مجموعه شعر نوجوان منیره هاشمی از خراسان رضوی، در بخش مجموعه شعر نو عباس باقری از سیستان و بلوچستان و در بخش مجموعه شعر کهن علیرضا محمدعلی بیگی از قم به عنوان نفرات اول معرفی شدند.
آقای علی محمد مودب افزود: اسماعیل احمدی از کرمان در بخش تک اثر شعر نو،​ سید سلمان علوی گنابادی از قم در بخش شعر کهن،​ سمیه تورجی از فارس در بخش مجموعه شعر کودک، زهرا داوری از خراسان شمالی در بخش مجموعه شعر نوجوان، مجتبی صفدری از گیلان در بخش مجموعه شعر نو و علی سلمانی از تهران در بخش مجموعه شعر کهن رتبه های دوم را به خود اختصاص دادند.
وی گفت: در بخش تک اثر شعر نو عفت خادمی از خراسان رضوی، در بخش تک اثر شعر کهن عاطفه جوشقانیان از قم، در بخش مجموعه شعر کودک دادیار حامدی از مازندران، در بخش مجموعه شعر نوجوان طیبه شادمانی از تهران، در بخش مجموعه شعر نو رضا یزدانی از قم و در بخش شعر کهن حسنا محمدزاده از اصفهان به عنوان نفرات سوم معرفی شده است.
آقای مودب افزود: در بخش شعر پس از فراخوان 356 اثر از شاعران سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/28 07:12:27

پست های مشابه
دانشمندان می‌گویند فسیل دایناسور عظیم‌الجثه‌ای که اخیرا در آرژانتین کشف شده، احتمالا متعلق به بزرگ ترین دایناسور از ... ادامه مطلب 16
آهن به علت نقش مهمی که در تولید هموگلوبین خون و در نتیجه انتقال اکسیژن به سلول‌های بدن ... ادامه مطلب 8
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه همه کشور‌ها در مقابل کرونا غافلگیر شدند، ... ادامه مطلب 7
رئیس سازمان گمرک جمهوری آذربایجان از گشایش گمرک خداآفرین در مرز‌های جدید ایران و جمهوری آذربایجان خبر داد. ادامه مطلب 16
تحریم ها ، بهار تولید را در بزرگترین تولیدکننده شاتون کشور در شهر نایین به ارمغان آورده است. ادامه مطلب 14
علیرضا کریمی آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی کشورمان در رقابت‌های بین المللی جام پلیکونه ایتالیا، در ... ادامه مطلب 14
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گفت: اردو‌های راهیان نور و اردوگاه‌های دانش آموزی در نوروز ۱۴۰۰ ... ادامه مطلب 15
رئیس سازمان بورس گفت: سود سهام عدالت سال آینده بسیار بیشتر از امسال خواهد بود. ادامه مطلب 19
مجلس پس از بررسی‌ها میزان افزایش حقوق و دستمزد در سال آینده را ۲۵ درصد تعیین کرد، ​به ... ادامه مطلب 14
امروز به سراغ مردم رفتیم و نظرشان را درباره سفرهای نوروزی جویا شدیم. ادامه مطلب 18
تلاش خبرنگار صداوسیما برای پیگیری مشکلات ناشی از طرح حذف دفترچه‌های بیمه شدگان تامین اجتماعی به در بسته ... ادامه مطلب 15
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در پی فضا سازی‌های رسانه‌ای مبنی بر افزایش قیمت تعرفه اینترنت ... ادامه مطلب 20