خرید عطر و ادکلن اورجینال

خرید ارز دیجیتال
وزیر بهداشت در قزوین گفت: به زودی ایران یکی از بزرگترین واکسن ساز‌های کرونا در دنیا تبدیل می‌شود.
 نمکی در نشست ستاد کرونا استان قزوین افزود: از سه مسیر و از اسفند ماه گذشته واردات را آغاز  و به شدت ساخت واکسن داخلی را دنبال کردیم و واکسن برکت فاز اول را به خوبی گذارند و واکسن‌های رازی و یک واکسن در وزارت دفاع و یک واکسن هم در دو شرکت دانش بنیان ساخت خود را دنبال می‌کنند.
او تاکید کرد: از طرفی بهترین واکسن را در پاستور خواهیم ساخت که اوایل اردیبهشت وارد بازار می‌شود.
وزیر بهداشت گفت: تا قبل از عید گرو‌های آسیب پذیر و تا پایان پاییز ٧٠ در صد جمعیت کشور واکسینه می‌شوند.
او گفت: واکسنی از چین خریداری شده به زودی وارد می‌شود.
وزیر بهداشت تاکید کرد: اجازه ندادیم شهروندان مورد ازمایش واکسن‌های وارداتی قرار گیرد.   * داروی آیور مکتین وارد چرخه درمان می شود وزیر بهداشت درباره استفاده نشدن از داروی آیور مکتین تولید شده در قزوین گفت: اراده محکم داریم برای اینکه دارویی که در داخل تولید می‌شود حق واردات ندارد و من واردات را قطع کردم.
او افزود: همه کار‌ها انجام شده است، یک ایرادی داشت که حل شده و به زودی وارد چرخه درمان می‌شود.   وزیر بهداشت با بیان اینکه در خانواده‌ای با مشکل اقتصادی بزرگ شدم و می‌فهمم که امرار معاش مردم سخت شده گفت: هیچ پدیده‌ای برای اقتصاد کشور بدتر از طولانی شدن اپیدمی نیست، در اپیدمی بزرگ‌ترین رسالت ما کوتاه کردن زمان آن است.
وزیر بهداشت به مسولان تاکید کرد: حتما جلسات مشترک در استان زنجان، البرز و تهران برگزار و به مردم اطلاع رسانی گسترده شود.
او با بیان اینکه، راهی که دو هفته با ویروس قبلی رفته می‌شد با این ویروس جدید ٧٢ ساعته رفته می‌شود، از مسولان علوم پزشکی خواست بیمارستان‌ها را برای هجمه احتمالی اماده و مراکز سرپایی را فعال‌تر کنید.
وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونا ویروسی چموشی است که قدرتمندان جهان را به زانو در آورده، گفت: آهنگ گرفتاری ویروس بسیار بیشتر از کار‌هایی است که کادر درمان انجام دهند.
نمکی با بیان اینکه هر چه رعایت دستورالعمل‌ها کم شود تعداد بیماران بیشتر خواهد شد، افزود: اگر دیر بجنبیم همه رشته‌ها پنبه می‌شود.
او اضافه کرد: در آینده، جهان بر اساس مدیدیت کرونا سنجیده می‌شود و کشوری موفق خواهد بود که به خوبی مدیریت کند.
وزیر بهداشت گفت: جمهوری اسلامی ایران به این دست آورد رسید که هیچ بیماری پشت در بیمارستان‌ها نماند و امروز نگران آن هستیم که همه این دست آورد‌ها از بین برود.
نمکی افزود: قبل از شیوع کرونا برای ٢٠ هزار نفر امکان اکسیژن رسانی داشتیم و امروز این عدد به ٦٥ هزار نفر رسیده و این افتخار بزرگی است.
نمکی افزود: به دنبال تحریم‌های ظالمانه در اوج دوران شیوع کرونا ما نمی‌توانستیم هیچ دارویی را به کشور وارد کنیم، آن‌ها منتظر بودند جمهوری اسلامی ایران بر گل بنشیند و فکر می‌کردند این تنها فشاری است که عملیاتی می‌شود، ولی محاسبات آن‌ها بر هم ریخت.
نمکی با بیان اینکه محاسبات موسسات بین المللی این بود که مرگ کشور در آذرماه به یک هزار و ۲۰۰ نفر می‌رسد، گفت: متاسفانه آمریکا بیش از پنج هزار مرگ را به ثبت رساند و در بسیاری از کشور‌های بزرگ با مرگ بیش از هزار مورد مواجه هستیم، ولی جمهوری اسلامی مرگ دو رقمی را تجربه می‌کند که این عدد هم زیاد است.
وی با بیان اینکه تشریح حرکت و حماسه مقابله با کرونا در طول این ۱۳ ماه از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: هر چند که نخستین مورد مثبت در اواخر بهمن ماه مشاهده شد، ولی از اواخر دی ماه سال ۹۸ درگیر مدیریت کرونا هستیم و ضرب آهنگ قلب کادر درمان با بالا و پایین شدن نمودار‌ها تغییر پیدا می‌کرد.
نمکی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای مقابله با کرونا در استان قزوین، گفت: مردم این استان در ایام کرونا نشان دادند که جزو فهیم‌ترین ساکنان این سرزمین هستند و رتبه نخست را در بسیاری از موضوعات در زمینه مقابله با کرونا کسب کردند.
این مسئول گفت: در این ایام افتخاراتی برای مسئولان نظام به دست آمد و مدرن‌ترین دستگاه رادیوتراپی برای استان قزوین تهیه و امروز افتتاح شد که در این زمینه احساس خوشحالی وصف نشدنی دارم.
نمکی اصافه کرد: تعیین تکلیف بیمارستان رحیمیان و راه اندازی دستگاه رادیوتراپی ۲ وعده سفر قبلی بود که خوشبختانه عملیاتی شد و امروز هم وعده می‌دهیم بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی با سرعت بیشتری دنبال می‌شود.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/28 07:17:39

پست های مشابه
برای اینکه بخواهید فرد بهتری شوید، نباید منتظر تجربه موقعیت‌های خاص یا دشوار بمانید. ادامه مطلب 5
به گمان مجرمان یکی از آسان‌ترین اعمال مجرمانه، جعل امضاء در اسناد است و از جمله اسنادی که ... ادامه مطلب 5
آلندرونیت دارویی است که برای پیشگیری و درمان انواع خاصی از پوکی استخوان در بزرگسالان استفاده می‌شود. ادامه مطلب 5
تاکنون شواهد متعددی از وجود آب روی سطح ماه به دست آمده است و طبق پژوهشی جدید، مغناطیس‌کره ... ادامه مطلب 3
مشاهده آب در زیر خودرو ممکن است از نشت رادیاتور و یا از کولر به وجود آمده باشد ... ادامه مطلب 5
سوزش شدید و انحراف مخفی چشم از اختلالات ناشی از نگاه کردن مداوم به تلفن همراه است. ادامه مطلب 3
کشت فلفل زیر نور چراغ باعث می‌شود گیاهان در اوایل بهار به بهترین شکل ممکن شروع به رشد ... ادامه مطلب 3
شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی و شدت انتقال و سرایت آن در بین کودکان و نوجوانان، شرایط را ... ادامه مطلب 4
رویکرد جدید خدمت سربازی که از مدت‌ها پیش اجرا شده است مهارت آموزی فنی و حرفه‌ای به سربازان ... ادامه مطلب 3
گردان‌های حزب الله عراق بر ضرورت محاکمه کسانی که از داخل عراق برای حمله آمریکا به مواضع نیرو‌های ... ادامه مطلب 4
مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: صادرات سیب درختی از این شهرستان به خارج از کشور ۲برابر افزایش یافته ... ادامه مطلب 4
کارشناس سازمان هواشناسی: از امروز تا اواسط هفته در بیشتر مناطق کشور روند تدریجی افزایش دما پیش بینی ... ادامه مطلب 5