خرید هاست وردپرس و ارزان
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس: طلب بودیمیر پرداخت شد و منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی هستیم.
 ابراهیم شکوری با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه ۵ سیما، گفت: همه هواداران می‌دانند بدهی سنگینی از گذشته برای باشگاه به جا مانده و به جز بودیمیر ۴-۳ بدهی دیگر داشتیم که اگر آن‌ها را هم پرداخت نمی‌کردیم پنجره نقل و انتقالاتی مان بسته می‌شد و در حال حاضر پنجره پرسپولیس بسته است و ۲ اسفند نقل و انتقالات نیم فصل شروع می‌شود و امیدوارم تا آن روز مشکلی نداشته باشیم.
وی ادامه داد: اصل طلب بودیمیر کمتر از ۵۰۰ هزار یورو است، اما کل پول را واریز کرده ایم، اما به دلیل مشکلات بانکی و تحریم‌ها تاکنون کل مبلغ به حساب وی ننشسته است و همانگونه که وقتی ۳۵۰ هزار یورو به حساب بودیمیر ریختیم وکیلش اعلام کرد ۶۰ هزار یورو دریافت کرده است و در حال حاضر طبق نامه‌ای که از فیفا و وکیل بودیمیر داریم ۳۵۰ هزار یورو به حسابش نشسته، اما اکنون منتظر تایید دریافت مبلغ کامل هستیم.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس افزود: با تمام شرایط و مشکلاتی که داشتیم در فینال آسیا شرکت کردیم و در آن جبهه جنگیدیم و پس از بازگشت از قطر هم پنج بازی خود را ۵-۴ روز یک بار انجام داده و کاملا تحت فشار قرار گرفتیم، اما بازیکنان پرسپولیس کاملا حرفه‌ای هستند و با همدلی و وفاقی که در حال حاضر بین تیم وجود دارد همه در جایگاه خود کمک می‌کنند تا تیم نتیجه بگیرد. وی درباره دلیل کری خوانی هایش، عنوان کرد: کری نمی‌خوانم بلکه سعی کرده ام از منافع باشگاهم دفاع کنم و وقتی منافع باشگاه من با سخنان برخی دوستان مقداری تضعیف می‌شود وظیفه ام است از منافع باشگاه خود دفاع کنم. شکوری افزود: همیشه سعی کرده ام در حوزه کاری خود و مسائل مدیریتی حرف بزنم و قطعا باید درباره مسائل فنی؛ کادر فنی حرف بزنند و خواهش می‌کنم هرکس در حوزه کاری خود حرف بزند و حرف زدن من درباره مسائل فنی تیم خودمان و سایر تیم‌ها کار درستی نیست. شکوری درباره شایعات مطرح شده درباره جذب رضا شکاری و جدایی علی شجاعی، عنوان کرد: در فصل نقل و انتقالات براساس نیاز تیم و اعلام کادرفنی بازیکن جذب می‌کنیم. ارتباط بسیار خوبی بین کادرفنی، یحیی گل‌محمدی و مدیریت باشگاه برقرار است و هر بازیکنی را به ما اعلام کنند، دنبال جذبش می‌رویم. در حال حاضر فقط مهدی ترابی را جذب کرده‌ایم. وی به عنوان یک بازیکن ملی‌پوش که قبلا هم در تیم ما بازی کرده، خرید خوبی برای پرسپولیس است. وی درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برای جذب مهدی ترابی پولی پرداخت کرد، توضیح داد: چندین سال است در فوتبال هستیم و برخی مسائل را متوجه می‌شویم و برای انتقال ترابی مبلغ ۱۵۰ هزار دلاری از باشگاه درخواست شده بود، اما با ارتباط خوبی که بین ما و این بازیکن وجود داشت و البته کمک‌های مدیربرنامه‌اش هیچ مبلغی را برای رضایت‌نامه ترابی پرداخت نکردیم. شکوری ادامه داد: امیر روستایی که دو روز قبل در بازی پرسپولیس و پیکان مقابل ما بازی کرد، ابتدای فصل پس از تمدید قرارداد خود به شکل قرضی از پرسپولیس جدا شد و در پایان فصل بازیکن ما است. وی درباره اظهارات سید مهدی رحمتی مبنی بر اینکه اگر باشگاه پرسپولیس ۱۶ میلیارد تومان برای رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی به شهرخودرو پرداخت نکند، از سرخ‌پوشان به AFC شکایت می‌کنند، گفت: با حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو جلسات خوبی داشته و به توافق‌های خوبی رسیده بودیم و در حال حاضر هم سعی کرده‌ایم با مدیرعامل این باشگاه ارتباط برقرار کنیم که تا امروز موفق به این کار نشده‌ایم و از مدیرعامل باشگاه شهرخودرو خواهش می‌کنم جواب تلفن‌های ما را بدهد، زیرا می‌خواهیم این موضوع را حل کنیم، مهدی رحمتی از دوستان بسیار خوب ما است، اما این مبلغ ۱۶ میلیارد نیست و نمی‌دانم چنین مبلغی را چگونه حساب و کتاب و اعلام کرده است.    
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/11/28 11:44:54

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 274
ادامه مطلب 330
ادامه مطلب 1012
ادامه مطلب 259
ادامه مطلب 284
ادامه مطلب 220
ادامه مطلب 235
ادامه مطلب 237
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 230
ادامه مطلب 214
ادامه مطلب 249