مدیر فنی تیم بسکتبال بانوان سپهرداد تهران: خارجی‌های لیگ ما را دست کم می‌گیرند، در حالیکه نباید به آن‌ها اجازه دهیم که حرکات زیرکانه در بازی انجام دهند.
پوران عباسی درباره وضعیت بازیکنان خارجی لیگ برتر بسکتبال بانوان، گفت: بازی بازیکنان خارجی در لیگ ایران طوری است که فکر می‌کنند با حرکات زیرکانه در زمین و برخی خطا‌ها داور متوجه نمی‌شود.
وی افزود: خارجی‌های لیگ فکر می‌کنند، با تیم‌های ضعیف، بازیکنان سطح پایین و داورانی که از بسکتبال سر درنمی آورند، روبرو هستند، به همین علت به خودشان اجازه می‌دهند این طور رفتار کنند و فکر می‌کنند که هیچکس متوجه نیست.
مدیرفنی تیم بسکتبال بانوان سپهرداد تهران اعتراض به داوری در بازی مقابل نارسینا را رد کرد و گفت: در بازی مقابل نارسینا خطا‌های زیرکانه‌ای از خارجی‌های این تیم دیدم و چند بار به داور تذکر دادم. شاید رفتار خارجی‌ها مقابل تیم ما که باخته بودیم، مشکلی ایجاد نکرد، اما ممکن است، در مرحله نیمه نهایی و در مسابقات حساس این موارد کوچک منجر به چالش جدی و ایجاد تنش شود.
وی افزود: خارجی‌های لیگ برخی کار‌ها را در زمین انجام می‌دهند و فکر می‌کنند که از آن بی خبریم و این موضوع باعث اجحاف در حق بقیه تیم‌ها می‌شود.
عباسی گفت: بسکتبال بانوان ایران در حال رشد است و بازیکنان بسیار خوبی دارد که می‌توانند حتی در لیگ‌های خارجی شاغل شوند، این طور نیست که چیزی از بسکتبال متوجه نشویم.
وی در خصوص بازی مقابل نارسینا در مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال بانوان، گفت: در مسابقه دوم مرحله حذفی مقابل نارسینا، می‌دانستیم که بازی یک طرفه است، با این حال حرفه‌ای گری ایجاب کرد که تا پایان ادامه دهیم.
وی افزود: بازیکنان کم سن و سالی داریم که بازی در مرحله حذفی برایشان تجربه خوبی بود و تلاش کردند که به تجارب خود اضافه کنند.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/29 11:53:14

پست های مشابه
به گزارش اسپوتنیک،نماینده ی دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی در وین اظهار داشت که آمریکا ارزیابی ... ادامه مطلب 13
پیکر آزاده نامداری در حالی که لباس خانه به تن داشته در خانه پیدا شده و علت فوت ... ادامه مطلب 74
جشن نوروز در شهر سن پترزبورگ با ویژگی‌های متفاوت برگزار می‌شود. ادامه مطلب 68
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با شمالی شدن جریان هوا در استان‌های ساحلی دریای خزر، بارش‌ها تقویت می‌شود. ادامه مطلب 68
جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در ایام نوروز با هدف احیای فرهنگ اقوام مختلف در استان گلستان برپا ... ادامه مطلب 40
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بعد از ابلاغ رسمی به پلیس در مبادی ورودی و خروجی اطراف ... ادامه مطلب 34
رئیس جمهور گفت: وضع مقابله با کرونا در فصل بهار با ورود واکسن‌های ایرانی بسیار بهتر خواهد شد ... ادامه مطلب 45
مایحتاج عمومی مردم، فراوان، اما درست به دست‌شان نمی‌رسد؛ حکایت شکر‌ها و روغن‌های خوراکی که در میدان جلال ... ادامه مطلب 46
محمدجواد ظریف و وزیر امورخارجه چین، طی مراسمی سند جامع همکاری‌های ۲۵ ساله ایران و چین را امضا ... ادامه مطلب 44
«آزاده نامداری»مجری سابق رسانه ملي درگذشت. ادامه مطلب 31
شهرستان ملایر به عنوان تنها شهر ایران دو نشان جهانی انگور و منبت را به نام خود ثبت ... ادامه مطلب 43
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: سال۱۴۰۰ برای تحقق شعار سال، تقویت بازار سرمایه و افزایش نظارت‌ها بر این بازار ... ادامه مطلب 46