سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان از اعزام به رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی جهان به علت مشکل خروج از کشور از همراهی تیم ملی بازماند.
تیم ملی اسکی آلپاین مردان کشورمان روز گذشته با ترکیب پوریا ساوه‌شمشکی، سید مرتضی جعفری، بهنام کیاشمشکی و نیما بها و تیم ملی اسکی آلپاین بانوان ایران با ترکیب عاطفه احمدی، مرجان کلهر، فروغ عباسی و صدف ساوه‌شمشکی عازم رقابت‌های قهرمانی جهان شد.
این در حالی است که در اتفاقی شوکه کننده سمیرا زرگری سرمربی تیم ملی اسکی بانوان به علت مشکل خروج از کشور و ممنوع الخروج شدن او از سوی همسرش نتوانست همراه تیم به ایتالیا اعزام شود و به علت فرصت کم باقی مانده تا این رقابت‌ها امکان اعزام جایگزینی برای حضور در رقابت‌ها در کنار تیم وجود نداشت.
به نقل از منابع آگاه سرمربی تیم ملی در فرودگاه حاضر شده بود، اما اجازه‌ی خروج به او داده نشد و در حال حاضر در ایتالیا و در مسابقات جهانی مرجان کلهر ملی پوش کشورمان هدایت ملی پوشان دیگر را علاوه بر شرکت کردن در بازی‌ها به عهده خواهد داشت.
امروز در نشستِ خبری عباس نظریان رئیس فدراسیون در ابتدای جلسه مطرح شد که اعضای فدراسیون پاسخگوی این موضوع نخواهند بود چرا که موضوعی شخصی و خانوادگی است.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/29 12:02:56

پست های مشابه
غوغا در فوتبال جهان؛ فیفا و یوفا علیه کودتای سوپر لیگ اروپا !!! ادامه مطلب 30
ادامه مطلب 25
ادامه مطلب 47
ادامه مطلب 43
ادامه مطلب 56
ادامه مطلب 43
ادامه مطلب 47
ادامه مطلب 48
ادامه مطلب 41
ادامه مطلب 49
ادامه مطلب 59
ادامه مطلب 45