گروه اقتصادی: مدیر عامل ایران خودرو گفت:تارا خودروی ایرانی در سطح کیفی ۴ ستاره به بازار عرضه خواهد شد و برنامه داریم سال آینده درجه کیفی ۵ ستاره را کسب کند.
گروه اقتصادی: مدیر عامل ایران خودرو گفت:تارا خودروی ایرانی در سطح کیفی ۴ ستاره به بازار عرضه خواهد شد و برنامه داریم سال آینده درجه کیفی ۵ ستاره را کسب کند.فرشاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرو در مراسم بازدید سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا از مرکز تماس ایران خودرو گفت:هدف ما در ایران خودرو کسب رضایت مشتریان است.کاری انجام می‌دهیم که مشتریان می خواهند.او بیان کرد: در ابتدا با میزان تعهدات معوق مواجه بودیم و باید در کمترین زمان معوقات را صفر می کردیم به همین دلیل تیراژ تولید را افزایش دادیم و از ۷۰۰ دستگاه به ۲ هزار دستگاه رساندیم.مقیمی افزود:امروز توانسته ایم تعهد ۲۰۰ هزار دستگاه را به ۱۳ هزار دستگاه برسانیم و تا پایان سال تعهدات معوق را تحویل می دهیم. در کنار تعهداتی که از قبل داشتیم توانستیم تعهدات خود را در فروش فوق العاده را به صفر برسانیم.
  مدیر عامل ایران خودرو گفت: در حوزه خودروهای تجاری اقدامات خوبی انجام داده ایم، تولید مجموعه ایران خودرو دیزل از عدد ۳ هزار و ۲۰۰ دستگاه را عبور کرده است و رشد خیلی خوبی داشته ایم و علاوه بر این‌محصولات جدیدی را به خط تولید ایران خودرو اضافه کرده ایم.مقیمی گفت:خطوط اتوبوس را بعد از ۹ سال راه اندازی کرده ایم و شرایط خوبی را برای داخلی سازی انجام داده ایم این کار باعث ۴۴ هزار یورو صرفه جویی ارزی شده است.او بیان کرد: یکی از نیاز‌ها این بود که محصولات جدیدی تولید کنیم و ۶ محصول ارتقا دادیم، در کنار آن محصول جدید عرضه خواهیم کرد، خودروی تارا را در ۲۱ بهمن سال ۹۸ رونمایی کردیم  واین  افتخار را داریم که اولین نمونه این خودرو در ۲۱ بهمن ۹۹ شماره گذاری شد.

مقیمی افزود: در بازه ۱۲ ماهه این خودرو را تولید کردیم. اکنون مراحل مختلف تولید را طی می‌کند، هزار دستگاه از آن در اسفند تولید خواهد شد و تاخیری در تحویل آن نخواهیم داشت.مدیر عامل ایران خودرو گفت: این خودرو در سطح کیفی ۴ ستاره به بازار عرضه خواهد شد و برنامه داریم سال آینده درجه کیفی ۵ ستاره را کسب کند، خودرو ۲۰۷ اتوماتیک نیز ۴ ستاره شده است.مقیمی افزود: در بحث مراکز تماس، اقدامات خوبی انجام دادیم که هدف ما رضایت مشتریان است.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/29 15:31:58

پست های مشابه
به گزارش اسپوتنیک،نماینده ی دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی در وین اظهار داشت که آمریکا ارزیابی ... ادامه مطلب 10
پیکر آزاده نامداری در حالی که لباس خانه به تن داشته در خانه پیدا شده و علت فوت ... ادامه مطلب 72
جشن نوروز در شهر سن پترزبورگ با ویژگی‌های متفاوت برگزار می‌شود. ادامه مطلب 66
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با شمالی شدن جریان هوا در استان‌های ساحلی دریای خزر، بارش‌ها تقویت می‌شود. ادامه مطلب 66
جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در ایام نوروز با هدف احیای فرهنگ اقوام مختلف در استان گلستان برپا ... ادامه مطلب 37
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بعد از ابلاغ رسمی به پلیس در مبادی ورودی و خروجی اطراف ... ادامه مطلب 32
رئیس جمهور گفت: وضع مقابله با کرونا در فصل بهار با ورود واکسن‌های ایرانی بسیار بهتر خواهد شد ... ادامه مطلب 44
مایحتاج عمومی مردم، فراوان، اما درست به دست‌شان نمی‌رسد؛ حکایت شکر‌ها و روغن‌های خوراکی که در میدان جلال ... ادامه مطلب 43
محمدجواد ظریف و وزیر امورخارجه چین، طی مراسمی سند جامع همکاری‌های ۲۵ ساله ایران و چین را امضا ... ادامه مطلب 43
«آزاده نامداری»مجری سابق رسانه ملي درگذشت. ادامه مطلب 27
شهرستان ملایر به عنوان تنها شهر ایران دو نشان جهانی انگور و منبت را به نام خود ثبت ... ادامه مطلب 42
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: سال۱۴۰۰ برای تحقق شعار سال، تقویت بازار سرمایه و افزایش نظارت‌ها بر این بازار ... ادامه مطلب 44