خرید هاست وردپرس و ارزان
سرمربی تیم استقلال: برخی‌ها از هفته دوم به دنبال ضربه زدن به تیم ما بودند، درخواست من از شما این است عقلتان را دست کاسبان فضای مجازی ندهید.
محمود فکری بعد از تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور در جمع برخی از هواداران این تیم، افزود: تیم ما تا هفته گذشته صدر جدول بود و تمام تلاش ما موفقیت برای شادی دل شما هواداران است؛ اما واقعاً​ جالب بود که از هفته دوم برخی‌ها با شیطنت‌هایی که انجام می‌دهند و منافعی که دارند به دنبال ضربه زدن به تیم بودند.
وی گفت: اگر به ترکیب و سیستم بازی استقلال انتقاد می‌کنید؛ باید به شما هواداران بگویم که این جای افتخار است که ما با داشتن بازیکنان خوبمان برای هر بازی یک سیستم را در زمین مسابقه اجرا کنیم؛ یک روز با سیستم ۳-۵-۲ به زمین می‌رویم و روز دیگر با سیستم ۳-۶-۱؛ این نشان دهنده قدرت تیم ما است؛ البته منکر اشتباهات فردی نیستیم و تلاش می‌کنیم در ادامه راه بازی‌های خوبی را به اجرا بگذاریم.

یکی از هواداران استقلال از محمود فکری پرسید؛ واقعا او مشکلی با وریا غفوری یا میلیچ دارد؟ که فکری گفت: اصلا چنین چیزی نیست بلکه همه بازیکنان استقلال با تصمیم بنده و تمریناتی که انجام می‌دهند به زمین مسابقه فرستاده می‌شوند و برای من اسم بازیکن فرقی نمی‌کند؛ البته در مورد میلیچ، چون باشگاه پول این بازیکن را نداد او قراردادش را فسخ کرد و به کشورش رفت؛ قطعاً هر زمانی که پولش را بدهند به ایران باز می‌گردد و البته آن وقت من تشخیص می‌دهم که با توجه به میزان آمادگی که دارد می‌تواند در زمین مسابقه حضور پیدا کند یا خیر.
وی درباره انتقاد از کادر فنی تیمش نیز گفت: باور کنید کادر فنی که به استقلال آمد همه دلسوز این تیم هستند و از روز اول هدفشان موفقیت تیم بود؛ اما برخی‌ها که الان بیرون گود نشسته اند و تیم ندارند متاسفانه با فشار رسانه‌ای و به ویژه فشار فضای مجازی در تلاش برای حضور در روی نیمکت استقلال هستند؛ من از شما هواداران درخواست دارم که گول این فضا را نخورید و اگر آن‌ها مربیان قابلی بودند الان که بدون تیم نبودند!
سرمربی استقلال درباره مشکلات استقلال هم گفت: باور کنید ما مشکلات زیادی داریم؛ اگر شما هواداران استقلال واقعاً طرفدار این تیم باشید می‌دانید که از روز اول با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم کردیم، ما زمین تمرین نداریم؛ مشکلات مالی هم که کم نیست و شما دیدید که بعد از بازی با نساجی با وجود آنکه صدر جدول را حفظ کردیم؛ اما بازیکنان این شرایط را بار دیگر بر زبان آوردند پس ما با این اتفاقاتی که افتاده چه کار می‌توانیم بکنیم؟
فکری در ادامه افزود: مگر الان چه اتفاقی افتاده که برخی‌ها نمی‌خواهند تیم در آرامش باشد و اگر بدشانس نبودیم الان با صدرنشینی نیم فصل اول را به پایان می‌رساندیم؛ اما معتقدم در حال حاضر هم اتفاقی رخ نداده و شما هواداران به ما اعتماد داشته باشید و ما هم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم و در زمین هیچ چیزی را کم نخواهیم گذاشت؛ زیرا شما طرفداران استقلال با وجود مشکلاتی که در این سال‌ها بوده و نرسیدن دستتان به جام قهرمانی حق دارید ناراحت شرایط باشید؛ اما باید به ما فرصت دهید و در کنار یکدیگر تلاش کنیم تا ابتدا استقلال به راهش ادامه دهد و در این مسیر نباید اجازه دهیم برخی‌ها باعث برهم خوردن آرامش تیم شوند.
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/11/29 19:58:15

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 274
ادامه مطلب 330
ادامه مطلب 1011
ادامه مطلب 259
ادامه مطلب 284
ادامه مطلب 220
ادامه مطلب 235
ادامه مطلب 237
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 230
ادامه مطلب 213
ادامه مطلب 249