سرمربی تیم استقلال: برخی‌ها از هفته دوم به دنبال ضربه زدن به تیم ما بودند، درخواست من از شما این است عقلتان را دست کاسبان فضای مجازی ندهید.
محمود فکری بعد از تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور در جمع برخی از هواداران این تیم، افزود: تیم ما تا هفته گذشته صدر جدول بود و تمام تلاش ما موفقیت برای شادی دل شما هواداران است؛ اما واقعاً​ جالب بود که از هفته دوم برخی‌ها با شیطنت‌هایی که انجام می‌دهند و منافعی که دارند به دنبال ضربه زدن به تیم بودند.
وی گفت: اگر به ترکیب و سیستم بازی استقلال انتقاد می‌کنید؛ باید به شما هواداران بگویم که این جای افتخار است که ما با داشتن بازیکنان خوبمان برای هر بازی یک سیستم را در زمین مسابقه اجرا کنیم؛ یک روز با سیستم ۳-۵-۲ به زمین می‌رویم و روز دیگر با سیستم ۳-۶-۱؛ این نشان دهنده قدرت تیم ما است؛ البته منکر اشتباهات فردی نیستیم و تلاش می‌کنیم در ادامه راه بازی‌های خوبی را به اجرا بگذاریم.

یکی از هواداران استقلال از محمود فکری پرسید؛ واقعا او مشکلی با وریا غفوری یا میلیچ دارد؟ که فکری گفت: اصلا چنین چیزی نیست بلکه همه بازیکنان استقلال با تصمیم بنده و تمریناتی که انجام می‌دهند به زمین مسابقه فرستاده می‌شوند و برای من اسم بازیکن فرقی نمی‌کند؛ البته در مورد میلیچ، چون باشگاه پول این بازیکن را نداد او قراردادش را فسخ کرد و به کشورش رفت؛ قطعاً هر زمانی که پولش را بدهند به ایران باز می‌گردد و البته آن وقت من تشخیص می‌دهم که با توجه به میزان آمادگی که دارد می‌تواند در زمین مسابقه حضور پیدا کند یا خیر.
وی درباره انتقاد از کادر فنی تیمش نیز گفت: باور کنید کادر فنی که به استقلال آمد همه دلسوز این تیم هستند و از روز اول هدفشان موفقیت تیم بود؛ اما برخی‌ها که الان بیرون گود نشسته اند و تیم ندارند متاسفانه با فشار رسانه‌ای و به ویژه فشار فضای مجازی در تلاش برای حضور در روی نیمکت استقلال هستند؛ من از شما هواداران درخواست دارم که گول این فضا را نخورید و اگر آن‌ها مربیان قابلی بودند الان که بدون تیم نبودند!
سرمربی استقلال درباره مشکلات استقلال هم گفت: باور کنید ما مشکلات زیادی داریم؛ اگر شما هواداران استقلال واقعاً طرفدار این تیم باشید می‌دانید که از روز اول با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم کردیم، ما زمین تمرین نداریم؛ مشکلات مالی هم که کم نیست و شما دیدید که بعد از بازی با نساجی با وجود آنکه صدر جدول را حفظ کردیم؛ اما بازیکنان این شرایط را بار دیگر بر زبان آوردند پس ما با این اتفاقاتی که افتاده چه کار می‌توانیم بکنیم؟
فکری در ادامه افزود: مگر الان چه اتفاقی افتاده که برخی‌ها نمی‌خواهند تیم در آرامش باشد و اگر بدشانس نبودیم الان با صدرنشینی نیم فصل اول را به پایان می‌رساندیم؛ اما معتقدم در حال حاضر هم اتفاقی رخ نداده و شما هواداران به ما اعتماد داشته باشید و ما هم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم و در زمین هیچ چیزی را کم نخواهیم گذاشت؛ زیرا شما طرفداران استقلال با وجود مشکلاتی که در این سال‌ها بوده و نرسیدن دستتان به جام قهرمانی حق دارید ناراحت شرایط باشید؛ اما باید به ما فرصت دهید و در کنار یکدیگر تلاش کنیم تا ابتدا استقلال به راهش ادامه دهد و در این مسیر نباید اجازه دهیم برخی‌ها باعث برهم خوردن آرامش تیم شوند.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/11/29 19:58:15

پست های مشابه
دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و پرسپولیس با تساوی بدون گل به پایان رسید. ادامه مطلب 12
تیم استقلال از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال موفق شد با تک گل اسماعیلی فولاد خوزستان را شکست ... ادامه مطلب 14
سرمربی تیم استقلال: برخی‌ها از هفته دوم به دنبال ضربه زدن به تیم ما بودند، درخواست من از ... ادامه مطلب 68
برنامه کامل مسابقات نمایندگان کشورمان در دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۲۱ مشخص شد. ادامه مطلب 60
گروه ورزشی: اورتون قصددارد در تابستان آینده «آدرین ربیو» را به خدمت گیرد. ربیو می تواند در فصل ... ادامه مطلب 62
گروه ورزشی: موضوع ممنوع‌الخروج‌شدن زنان ورزشکار ایرانی از سوی همسرشان دوباره خبرساز شده؛ این‌بار خبر مربوط به سمیرا ... ادامه مطلب 56
سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان از اعزام به رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی جهان به علت مشکل خروج ... ادامه مطلب 51
تمرینات آماده سازی تیم ملی اینلاین هاکی جوانان کشور در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود. ادامه مطلب 53
فهرست نهایی نامزد‌های تأیید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از سوی وزارت ورزش ... ادامه مطلب 52
بازیکن تیم بسکتبال بانوان سپهرداد گفت: می‌دانستیم، مقابل تیم نارسینا در مرحله حذفی بازنده ایم، اما برای کسب ... ادامه مطلب 53
بازی‌های دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی قاطع تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه بارسلونا ... ادامه مطلب 12
کنفدراسیون فوتبال آسیا نام سه بازیکن ایرانی را در نظرسنجی بهترین لژیونر‌های آسیایی قرار داد. ادامه مطلب 50