معاون وزیر ورزش از پرداخت پاداش قهرمانان و مدال‌آوران سال ۹۸ تا پایان این هفته خبر داد.
ژاله فرامرزیان افزود: پاداش ورزشکاران مدال‌آور در سال ۹۸ را از پایان این هفته شروع می‌کنیم و در مدت ۱۰ روز پاداش تمام فدراسیون‌ها و ورزشکاران پرداخت می‌شود.
وی که بعنوان میهمان ویژه در مراسم اختتامیه لیگ برتر هندبال بانوان حضور پیدا کرده بود، درباره لیگ برتر هندبال بانوان، گفت: هندبال بانوان با توجه به اینکه یکی از رشته‌های پرطرفدار است و پوشش مناسب آن شرایط برای برگزاری و حضور در مسابقات بین‌المللی فراهم کرده است.
معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش، افزود: امیدوارم فدراسیون با سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش امید و جوانان بتواند تیم ملی را تقویت کند به نحوی که در آسیا و جهان حرفی برای گفتن داشته باشد.
فرامرزیان در پاسخ به این سوال که یک ماه به پایان سال باقی مانده آیا قرار است در این مدت بودجه‌ای به فدراسیون‌ها اختصاص داده شود؟ گفت: ۲۰ بهمن آخرین پرداختی را داشتیم البته یک مرحله از پرداخت بودجه باقی مانده است که آن هم انجام می‌شود.
معاون وزیر ورزش همچنین درباره تصویب بودجه وزارت ورزش در مجلس، افزود: خوشبختانه وضعیت بودجه ما در رفت و برگشت، مبلغ قابل توجهی با نگاه دولت و مجلس افزایش یافته است. امیدواریم لایحه بودجه رای بیاورد و در سال آینده بتوانیم از ارقامی که پیش‌بینی شده به ویژه در تکمیل پروژه‌های عمرانی اقدام موثرتری داشته باشم.
https://files/fa/news/1399/12/5/6088508_743.mp4
1 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1399/12/05 17:28:46

پست های مشابه
معاون وزیر ورزش از پرداخت پاداش قهرمانان و مدال‌آوران سال ۹۸ تا پایان این هفته خبر داد. ادامه مطلب 60
ادامه مطلب 74
ادامه مطلب 65
ادامه مطلب 64
ادامه مطلب 86
ادامه مطلب 58
ادامه مطلب 77
ادامه مطلب 76
ادامه مطلب 62
ادامه مطلب 68
ادامه مطلب 57
ادامه مطلب 65