رها اکسچنج

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران : با دستور امروز رئیس جمهور ظرفیت استخدام فرزندان شاهد و جانبازان بالای ۷۰ درصد، از ۱۲ هزار نفر به ۱۶ هزار نفر رسید.
 سعید اوحدی در حاشیه مراسم اختتامیه و معرفی برترین‌های نخستین رویداد ملی «استارت آپ شاهد»  گفت: این تصمیم امروز در جلسه هیأت دولت با پیشنهاد بنیاد شهید و دستور رئیس جمهور و همکاری سازمان امور اداری و استخدامی کشور انجام شد، زیرا باید از ظرفیت و گنجینه بسیار قابل تأمل حوزه علمی جامعه ایثارگری در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره‌مند شویم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح ۵۳ طرح بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعتبار و سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: این طرح‌ها فردا با دستور رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری می‌رسد که ۳۹۰ تخت به ظرفیت تخت‌های بیمارستانی تحت پوشش بنیاد شهید و ۵۰ تخت مراقبت‌های ویژه برای بیماران کرونایی سراسر کشور به بیمارستان‌ها اضافه خواهد شد.
آقای اوحدی افزود: همچنین ۲۰ هزار زمین برای تأمین مسکن جامعه ایثارگری و ۱۹ طرح در حوزه‌های تولیدی، کشاورزی و صنعتی از دیگر طرح‌های مورد بهره برداری خواهد بود.
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: با افتتاح و بهره برداری از ۱۹ طرح تولیدی و صنعتی، ۴ هزار و ۷۰۰ نفر مشغول به کار خواهند شد.
آقای اوحدی در خصوص انتشار فیش نجومی یکی از اعضا هیأت مدیره بانک دی در فضای مجازی گفت: چند ماه گذشته یک بخشنامه‌ای صادر شد و کمیته حقوق و دستمزد بنیاد شهید و امور ایثارگران وظیفه ساماندهی وضعیت حقوق و دستمزد را ساماندهی کند و طبق این بخشنامه باید حقوق اعضا هیأت مدیره بانک و بیمه دی حداکثر برابر با حقوق مدیرعامل و اعضا هیأت مدیره دیگر بانک‌های دولتی باشد.
وی اضافه کرد: پس از صدور این بخشنامه اگر هر شخصی مبلغ بالاتری را دریافت کرده، باید آن را برگرداند.
https:/files/fa/news/1399/12/20/6160990_967.mp4
0 0
نویسنده : کلاکت
تاریخ ارسال : 1399/12/20 19:40:38

Captcha

پست های مشابه
انسان، حیوانی است که به سینما می‌رود. (جورجو آگامبن) ادامه مطلب 288
ادامه مطلب 270
ادامه مطلب 1262
ادامه مطلب 258
ادامه مطلب 274
ادامه مطلب 226
ادامه مطلب 287
ادامه مطلب 243
ادامه مطلب 248
ادامه مطلب 251
ادامه مطلب 258
ادامه مطلب 269