رئیس جمهور گفت: وضع مقابله با کرونا در فصل بهار با ورود واکسن‌های ایرانی بسیار بهتر خواهد شد و امیدواریم ایران تا پایان ۱۴۰۰ صادرکننده واکسن کرونا شود.
 حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: شرایط متفاوت ویروس کرونا که جهش می‌یابد و باید با آن مقابله کرد و مقابله خواهد کرد و بشر به دنبال واکسن‌های جدید خواهد بود.
رئیس جمهور گفت: اوج این بیماری تمام شده است و برغم همه این حرف‌ها جهش و اوج این بیماری در مجموع در عالم با گسترش واکسن آخرش هست و پیک پایین خواهد آمد و ممکن است مشکلات و جهش دیگر داشته باشیم.
آقای روحانی افزود: مقابله با این بیماری از روز اول یعنی ۱۴ ماه پیش اکنون سهل‌تر و آسان‌تر شده است و این مقابله در کشور ما هم به خوبی انجام می‌گیرد.
رئیس جمهور گفت: من امیدم این است که تا پایان این دولت این بیماری به طور کامل مهار شود و در پنج ماهه اول امسال و تا آخر سال جدید ۱۴۰۰ ان شاء الله همه مردم واکسینه شوند و واکسیناسیون تمام شود و ما از این بیماری و معضل به این صورتی که الان است عبور کنیم و به خوبی تمام شود.
آقای روحانی افزود: امیدوارم تا آخر سال جدید، حتی بتوانیم واکس داخلی را صادر کنیم و این مسیر را دنبال می‌کنیم و تنها خواهش من این است که حتی کمیته‌ها مربوط به ستاد ملی و قرارگاه ما تمام ارگان‌هایی که برای مقابله با این ویروس کمک می‌کردند، تمام محله‌هایی که تلاش می‌کردند و طرح‌های شهید سلیمانی که در محله‌ها بود، نیروی انتظامی، بسیج، همه و به ویژه کادر درمان تلاش مان را به صورت مضاعف در این چند ماه ادامه دهیم.
رئیس جمهور گفت: رو به جلو برویم و واکسن هم به میزان کافی در اختیار قرار بگیرد و شرایط ما شرایط سهل‌تر و آسان تری از گذشته باشد.
https://fa/news/1400/1/7/6226467_501.mp4
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1400/01/07 21:55:14

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 244
ادامه مطلب 308
ادامه مطلب 984
ادامه مطلب 237
ادامه مطلب 261
ادامه مطلب 209
ادامه مطلب 216
ادامه مطلب 215
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 200
ادامه مطلب 234