سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی (مقدماتی)
هدف اصلی از آزمون های اصلی و مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنایی رانندگان با مقررات رانندگی و آموزش انتخاب بهترین و درست ترین روش برای رانندگی در جاده ها و خیابان ها در هر شرایطی است. اگر شما هم یکی از داوطلبان کسب گواهینامه هستید، احتمالا می دانید که نخستین قدم برای دریافت گواهینامه، قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی است. آزمون آیین نامه رانندگی بین داوطلبان گواهینامه ی پایه سه، پایه دو و موتور سیکلت مشترک است. ازمون آیین نامه رانندگی در عین حال که می تواند فوق العاده ساده باشد، ممکن است برای برخی تبدیل به یک کابوس شود. این امر بسته به این است که چه روشی را برای مطالعه آیین نامه برگزینید. در برابر شما چند راه وجود دارد. یکی از این راه ها که شاید وقت گیر ترین آنها باشد، مطالعه کامل آیین نامه است که البته معتبر ترین روش نیز به شمار می آید؛ زیرا در این روش فرد تمامی نکاتی که در آینده هنگام رانندگی با آنها برخورد می کند را مطالعه می کند. آیین نامه راهنمایی و رانندگی بالغ بر صد صفحه کتاب است و همان طور که ذکر شد، مطالعه آن نیازمند صرف زمان قابل توجهی است. روش دیگر حل نمونه آزمون هایی است که برای آمادگی در آزمون مقدماتی آماده شده اند و شامل نمونه سوالات آیین نامه هستند.   آزمون آیین نامه مقدماتی چیست؟
همان گونه که میدانید برای گرفتن گواهینامه باید چندین مرحله آزمون را پشت سر بگذارید که اولین مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی می باشد. این آزمون بعد از اتمام کلاس های آموزش آیین نامه ی رانندگی می باشد و معمولا در جلسه آخر توسط مربی آموزش گرفته می شود و قبولی در آن به منزله ی مجوز برای گذراندن سایر مراحل گرفتن گواهینامه می باشد.
  ازمون آیین نامه مقدماتی دارای چه سوالاتی است؟
در ازمون آیین نامه مقدماتی از تمام بخش های کتاب آیین نامه رانندگی و همچنین نکاتی که مربی در کلاس مطرح میکند سوال داده می شود که از جمله ی آن ها می توان به بخش های زیر اشاره کرد:
  • سوالات حق تقدم
  • سوالات تابلو های راهنمایی و رانندگی
  • سوالات قوانین سرعت و سبقت
  • سوالات خط کشی های خیابان
  • سوالات مربوط به پارک خودرو
گفتنی است که در این آزمون از نمونه سوالات فنی آیین نامه سوالی داده نمی شود و خواندن آن ها واجب نیست اما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی خواندن سوالات فنی آیین نامه اصلی بسیار مهم است.   آیا نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب تشریحی هستند؟
توجه کنید که بسیاری از سوالات آزمون آیین نامه نیاز به جواب تشریحی نیاز ندارند اما برای سوالاتی که ممکن است نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب تشریحی بهتر باشد و به شما برای درک بهتر سوال کمک کند توضیحات تشریحی نیز بیان کرده ایم تا بتوانید تست های آیین نامه ی مقدماتی را کاملا یاد بگیرید.
  سخت ترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی کدامند؟
برای پاسخ به این سوال باید بدانید که نمونه سوالات آیین نامه از بخش های مختلفی تشکیل شده اند و برای هر هنرآموز سخت ترین بخش متفاوت است اما بیشترین مشکل در نمونه سوالات حق تقدم مشاهده شده و همیشه برای هنر آموزان دردسر ساز بوده است . که البته اصول بسیار ساده ای دارد و به راحتی یاد میگیرید.

لینک دانلود : https://mitrarank.ir/go/605c74a72b95c29862
0 0
نویسنده : Rticle
تاریخ ارسال : 1400/01/07 23:24:33

Captcha

پست های مشابه
انسان، حیوانی است که به سینما می‌رود. (جورجو آگامبن) ادامه مطلب 357
ادامه مطلب 337
ادامه مطلب 1341
ادامه مطلب 307
ادامه مطلب 330
ادامه مطلب 280
ادامه مطلب 341
ادامه مطلب 306
ادامه مطلب 307
ادامه مطلب 311
ادامه مطلب 303
ادامه مطلب 321