نزدیک به یک دهه است که طرفداران در انتظار ساخت فیلم مستقل شخصیت بلک ویدو هستند و حال این انتظار کمی قرار است طولانی‌تر هم شود.
ناتاشا رومانوف که توانسته بود جایگاه خوبی در بین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول پیدا کند، حالا صاحب فیلم مستقل خود شده، اما باتوجه‌به زمان ساخت فیلم دیگر توجیه‌ی برای ساخت فیلم منشا داستانی نبود و به همین دلیل فیلم قرار است هم پایانی برای بلک ویدو اصلی باشد هم اینکه زمینه برای ورود بلک ویدو دوم یعنی یلنا بلووا را ایجاد کند. اتفاقات فیلم Black Widow بین اتفاقات فیلم Captain America: Civil War و فیلم Avengers: Infinity War جریان دارد که ناتاشا رومانف در یک مأموریت شخصی به جایی می‌رود که از آن‌جا آمده و حال قرار است با خانواده اصلی خود که شامل دو بلک ویدو به‌نام‌های یلنا و ملینا و همچنین شخصیت رد گاردین می‌شوند، کار ناتمامی در گذشته را به سرانجام برسانند.


همچنین آن‌ها باید دربرابر گروه جدیدی از بلک ویدوها که در حال آموزش دیدن هستند نیز قرار بگیرند. علاوه‌بر این، شخصیت تسک مستر نیز شخصیت شرور و منفی اصلی فیلم بلک ویدو است که هویت این شخصیت هنوز در فیلم مشخص نیست، اما این فیلم اولین حضور این شخصیت در سینما است که می‌تواند زمینه حضور در آثار دیگری را نیز ایجاد کند و البته ظاهرا دارای ارتباط شخصی با بلک ویدو نیز است. فیلم Black Widow پس از چندین تأخیر بالاخره قرار است به‌صورت همزمان در سالن‌های سینما و همچنین ازطریق سرویس استریم دیزنی پلاس اکران شود تا بالاخره تاخیرهای پیاپی بلک ویدو به پایان برسد.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1400/02/04 16:49:00

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 245
ادامه مطلب 309
ادامه مطلب 987
ادامه مطلب 238
ادامه مطلب 262
ادامه مطلب 209
ادامه مطلب 216
ادامه مطلب 216
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 203
ادامه مطلب 236