چی می‌شد اگر به‌جای استیو راجرز این پگی کارتر بود که سرم ابر سرباز را به خودش می‌زد و تبدیل به کاپیتان کارتر می‌شد؟ بدون شک از این دست سوالات در فیلم‌های سه فاز اول دنیای سینمایی مارول زیاد وجود داشت و حالا خبر خوش این است که مارول در حال ساخت سریال انیمیشنی ?What If برای دیزنی پلاس است.
این سریال، اولین سریال انیمیشنی مارول استودیو محسوب می‌شود که تاکنون ساخت دو فصل اول آن تایید شده که هر فصل قرار است در ۱۰ قسمت تولید شود و در هر قسمت قرار است تمرکز آن روی یک داستان متفاوت از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول باشد. سریال ?What If به سبک انیمیشن سل-شید در دست ساخت است و تاکنون تریلر، تصاویر و ویدیوهایی از استایل این انیمیشن‌ها منتشر شده و توانسته نظر مثبت طرفداران را جلب کند.

تاکنون چندین داستان متفاوت آن تایید شده که در قسمت اول پگی کارتر به ابر سرباز تبدیل شده و استیو راجرز هم قرار است از هالک باستر استفاده کند. در یک قسمت شاهد نسخه زامبی شکل کاپیتان آمریکا بودیم که با باکی بارنز در حال مبارزه بود و در یک نسخه دیگر تی‌چالا به‌جای پیتر کوییل دزدیده و به فضا برده شده بود و در این قسمت استار لرد است. علاوه‌براین باتوجه‌به اولین تریلر منتشر شده از انیمیشن ?What If، ظاهرا قرار است با یک نسخه شیطانی از دکتر استرنج نیز در این سریال انیمیشنی ملاقات کنیم. همچنین جفری رایت نیز صداپیشگی شخصیت واچر (The Watcher) را بر عهده دارد.
1 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1400/02/04 17:02:05

Captcha

پست های مشابه
ادامه مطلب 244
ادامه مطلب 308
ادامه مطلب 984
ادامه مطلب 237
ادامه مطلب 261
ادامه مطلب 209
ادامه مطلب 216
ادامه مطلب 215
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 222
ادامه مطلب 200
ادامه مطلب 234