پنجم اوت سال ۱۹۶۲ خبری تمام آمریکا را در بهت فروبرد؛ جسد مرلین مونرو ستاره ۳۶ ساله محبوب هالیوود بر روی تختخواب خانه‎اش در لس‌آنجلس پیدا شد. در ساعت ۳:۳۰ صبح بود که پرستار مرلین مونرو از خواب بیدار شد و متوجه شد هنوز چراغ اتاق خواب او روشن است. او تصمیم گرفت سر و گوشی آب دهد، تا ببیند ماجرا از چه قرار است؛ او چند بار در می‌زند اما جوابی نمی‌شنود ولی وقتی از پنجره اتاق‌خواب او مرلین را روی تخت می‌بیند نگران می‌شود و به گرینسون، روانپزشک مونرو موضوع را اطلاع می‌دهد. گرینسون در ساعت ۳:۳۰ خود را به آپارتمان مونرو می‌رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق‌خواب را می‌شکند و وارد اتاق می‌شود با جسد بی‌جان ستاره سینما مواجه می‌شود.

به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب‌آور بوده است. با این حال شهرت و محبوبیت مرلین مونرو باعث شد از همان زمان بسیاری درباره دلایل و نحوه مرگ این ستاره هالیوود تردید کنند و هنوز هم این حادثه را به عنوان ماجرایی پررمز و راز بدانند.
0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1400/02/06 02:56:29

پست های مشابه
ادامه مطلب 45
ادامه مطلب 115
ادامه مطلب 54
نیکول ماری کیدمن(به انگلیسی: Nicole Mary Kidman)، متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۶۷ (سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۴۶ خورشیدی) بازیگر ... ادامه مطلب 86
ادامه مطلب 84
ادامه مطلب 84
ادامه مطلب 83
ادامه مطلب 99
سریال خانه به دوش قسمت 25 ادامه مطلب 97
در این مطلب با خواص پرفایده این لبنیات بیشترآشنا می‌شوید. ادامه مطلب 112
ادامه مطلب 81