در این مطلب نیز قصد دارم درباره بازی پر طرفدار Free Fire برای شما مطالبی را بیان کنم. بازی فری فایر از جمله بازی های موبایلی می باشد که در چند سال اخیر محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است. در سال های اخیر بازی های زیادی در دنیای موبایل و کامپیوتر عرضه شده است و آن هایی توانستند موفق عمل کنند که نیاز و سلیقه کاربران را به خوبی شناخته بودند که یکی از این بازی ها فری فایر بود. در این مطلب قصد دارم تا ترفندهایی از بازی فری فایر را برای شما عزیزان بیان کنم. در ادامه با من همراه باشید.
آموزش ترفندهای بازی فری فایر free fire اگر شما از طرفداران اصلی بازی فری فایر باشید باید با سبک این بازی آشنایی کاملی داشته باشید. سبک این بازی مبارزه و بقا است. به طور کلی کسی برنده اصلی این بازی است که تا آخرین لحظه در میدان رقابت مبارزه می کند و زنده می ماند. پس زنده ماندن اهمیت بسیار زیادی دارد. در ادامه برخی از مهم ترین نکاتی که باید در رابطه با این بازی را بدانید برایتان بیان می کنم.

 • ترفند اول
همانطور که می دانید در ابتدای این بازی باید در یک مکان فرود بیایید که این منطقه هر چقدر شلوغ تر باشد به طبع نبرد و درگیری نیز در آنجا بیشتر خواهد بود. پس سعی کنید که مکان های خلوت را انتخاب کنید تا شانس زنده ماندن خود را افزایش دهید.
 •  
 • ترفند دوم
بازی فری فایر سر شار از اتفاقات ناگهانی می باشد و هر لحظه ممکن است تیری به سمت شما سلیک شود. پس بهتر است که در زمان حرکت کردن به صورت زیگزاگی حرکت کنید تا دشمن مکان دقیق شما را شناسایی نکند و به خوبی بتوانید از تیر خوردن خود جلوگیری کنید.
 •  
 • ترفند سوم
یکی از مهم ترین ترفندهای بازی فری فایر این است که سعی کنید کوله پشتی خود را در طول بازی مدیریت کنید. در زمان طول بازی شما تجهیزات و سلاح های متفاوتی را پیدا می کنید که آن ها را باید در کوله پشتی خود نگهداری کنید. از طرفی نیز باید حدود نیمی از کوله پشتی نیز خالی باشد تا برای سلاح های جدید تر فصای کافی باشد. پس پیشنهاد می کنیم که سلاح ها و تجهیزات قدیمی خود را حذف کنید.
 •  
 • ترفند چهارم
در بازی فری فایر نیز مانند بسیاری از بازی های دیگر کمک های کوچکی به شما می شود که نباید آن ها را نادیده بگیرید. برای مثال از آسمان جعبه های از جنس پشتیبانی ارسال می شوند که درون آن ها سلاح و نقشه هایی است که در ادامه بازی به آن ها نیاز خواهید داشت که می توانند مسیر بازی و حتی شلیک را برایتان تعیین کنند.
 •  
 • ترفند پنجم
سعی کنید بازی فری فایر را با هدفون و صدای بلند بازی کنید. یکی از ویژگی های جالب بازی فری فایر این می باشد که با کمک صدا هایی مثل وسایل نقلیه یا شلیک اسلحه که می شنوید می توانید تشخیص دهید که فرار کنید یا به بازی خود ادامه دهید.
 •  
 • ترفند ششم
اگر در طول بازی بازیکنان دشمن از دیوار های Gloo استفاده کردند و برای خود پوشش های دفاعی تشکیل دادند کافی است با کمک چندین نارنجک آن ها را نابود کنید و نقشه های آنان را از بین ببرید. اگر شما هم از طرفداران بازی فری فایر هستید می توانید اکانت خود را ارتقاء دهید که به همین منظور برای خرید جم فری فایر می توانید به وب سایت آیدی گیم مراجعه کنید تا در کمترین زمان ممکن خرید شما را فعال کنند.
 •  
 • ترفند هفتم
اگر بازیکنان دشمن در پشت جعبه های چوبی پنهان شدند و از آن ها به عنوان سپر دفاعی خود استفاده می کردند کافی با استفاده از چندین نارنجک آن ها را از بین ببرید. برای این کار کافی است که نارنجک ها را پشت جعبه پرتاب کنید تا با از بین رفتن جعبه های چوبی نسبت به کشتن بازیکن حریف اقدام کنید. آموزش ترفندهای بازی فری فایر Free Fire
 • ترفند هشتم
یکی دیگر از ترفندهای بازی فری فایر این است که اگر بازیکنان دشمن در حال تعقیب کردن شما بودند، می توانید برای اینکه آن ها را گیج کنید و یا سرعتشان را کاهش دهید از نارنجک استفاده کنید.

 • ترفند نهم
اگر در طول بازی از درختان به عنوان پوشش دفاعی خود استفاده کردید و قصد داشتید که از نارنجک استفاده کنید پیشنهاد می کنم که حتما چند قدم به عقب بروید و سپس اقدام به پرتاب نارنجک کنید. به یاد داشته باشید که نباید در معرض دید دشمن قرار بگیرید زیرا به راحتی مورد هدف گلوله آن ها قرار می گیرید.
 • ترفند دهم
اگر در طول بازی توسط بازیکنان دشمن محاصره شدید سعی کنید با استفاده از دیوار های Gloo برای خود یک پوشش ایجاد کنید و از پست این دیوار ها اقدام به پرتاب نارنجک کنید. به یاد داشته باشید که بهترین روش پرتاب نارنجک، پرتاب به سمت بالا است و در طول این مدت نباید در معرض دید دشمن قرار بگیرید. تمامی ترفندها و نکاتی که در بالا برای شما بیان کردیم بر اساس تجربیات شخصی گیمر ها و نکاتی است که در طول بازی بدست آمده است. امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد. اگر شما هم در این خصوص نکته یا ترفندی بلد هستید حتما در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران وب سایت آیدی گیم به اشتراک بگذارید.
0 0
نویسنده : مرضیه فلاح
تاریخ ارسال : 1400/04/23 23:34:08

Captcha

پست های مشابه
انسان، حیوانی است که به سینما می‌رود. (جورجو آگامبن) ادامه مطلب 335
ادامه مطلب 297
ادامه مطلب 1290
ادامه مطلب 284
ادامه مطلب 303
ادامه مطلب 253
ادامه مطلب 316
ادامه مطلب 272
ادامه مطلب 273
ادامه مطلب 278
ادامه مطلب 286
ادامه مطلب 296