به گزارش «Whale Alert»، کیف پول رمزارزی که احتمالا مربوط به دوران ساتوشی بوده و به مدت حدود ۹ سال و یک ماه هیچ نقل و انتقالی انجام نداده،‌ ۷۹۱ بیت کوین را منتقل کرده است.
ظاهرا این کیف پول دیجیتالی در تمام این مدت حدود ده سال هیچ نقل و انتقالی انجام نداده است و به تازگی مجددا فعال شده است. این کیف پول دیجیتال حاوی ۷۹۱ بیت کوین معادل ۲۶,۲۵۰,۹۱۷ دلار با احتساب قیمت بیت کوین برابر با حدود ۳۳,۱۸۹ دلار می‌شود. گفته می‌شود این کیف پول پس از ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو خالق ناشناس بیت کوین ایجاد شده است و آخرین نقل و انتقال آن به دوران ساتوشی ناکاموتو باز می‌گردد. در آن مقطع زمانی تنها راه ذخیره‌سازی بیت کوین، استخراج آن بوده است و در آن بازه زمانی اولین صرافی نیز Mt. Gox بوده که در سال ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد.       برخی کاربران توییتر در مورد صاحب کیف پول دیجیتال توییت‌های مختلفی به اشتراک گذاشته‌اند که وی حدود ۹ سال نتوانسته رمز عبور کیف پول را بازیابی کند و احتمالا آن را فراخوانی کرده است. گفته می شود در اوایل سال جاری میلادی و حدودا در ماه‌های بهمن و اسفند ۱۳۹۹ حجم زیادی در حدود ۵۰۰۰ و کمی بیشتر از ۲۰۰۰ بیت کوین توسط خالق این رمزارز منتقل شده است. در گذشته معمولا چنین نقل و انتقال‌هایی روی قیمت بیت کوین در بازار تاثیرگذار بود و می‌توانست نوساناتی را ایجاد کند.
حال باید دید خبر جدید آیا قدرت لازم برای ایجاد موج جدیدی در بازار خواهد داشت یا خیر. شایعه‌های مختلفی در مورد تصمیم اپل مبنی بر خرید بیت کوین نیز منتشر شده و گفته می‌شود این شرکت قصد دارد رقمی به ارزش ۲.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کند. باید دید آیا این خبر به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر. در صورت تایید، این خرید اپل می‌تواند نوسان دیگری در بازار نوسانی رمزارزها ایجاد کند.
https://informationstar.ir/
0 0
نویسنده : مرضیه فلاح
تاریخ ارسال : 1400/04/26 00:05:16

Captcha

پست های مشابه
انسان، حیوانی است که به سینما می‌رود. (جورجو آگامبن) ادامه مطلب 335
ادامه مطلب 295
ادامه مطلب 1289
ادامه مطلب 281
ادامه مطلب 301
ادامه مطلب 252
ادامه مطلب 314
ادامه مطلب 269
ادامه مطلب 272
ادامه مطلب 277
ادامه مطلب 285
ادامه مطلب 294