بازی Counter-Strike: Global Offensive از سری عناوین محبوبی است که هر کسی در طول زندگی‌اش حداقل یک بار آن را تجربه کرده است. حال، اخیرا یک ماد ساز خلاق این عنوان را با موتور Unreal Engine 5 بازسازی کرده و آن را برای دانلود به اشتراک گذاشته است.
طرفداران سری بازی‌های نوستالژیک Counter-Strike مطمئنا از این خبر خوشحال خواهند شد. یکی از مادسازان معروف این حوزه به نام
مستعار Cloacked نقشه‌های Dust2 و Inferno را از بازی محبوبCounter-Strike: Globa l Offensive با استفاده از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 بازسازی کرده است. البته برخلاف سایر بازسازی‌های ساخته شده توسط طرفداران، این بازسازی قابل دانلود کردن است

البته باید توجه داشته باشید که فعلا فقط می‌توانید در این نقشه‌ها و محیط آن‌ها کاوش کنید. در حال حاضر، هیچ سلاح، دشمن یا مکانیک خاصی در این بازسازی وجود ندارد. با این همه، خلاقیت Cloacked در ساخت این نقشه‌ها بی‌نظیر است و تجربه‌ی کاوش در محیط آن‌ها بدون شک لذت بخش خواهد بود.

همچنین، اینطور که گفته شده است بسیاری از طرفداران این سری محبوب از Cloacked درخواست کرده‌اند تا سایر نقشه‌های نوستالژیک این عنوان را نیز طراحی کند. به نظر می‌رسد که کار وی در این زمینه به شدت تحسین برانگیز بوده و حقیقتا حس یک بازسازی کامل از عنوان Counter-Strike: Global Offensive را به طرفداران القا می‌کند.
0 0
نویسنده : پویا امانی
تاریخ ارسال : 1400/04/28 17:49:11

Captcha

پست های مشابه
انسان، حیوانی است که به سینما می‌رود. (جورجو آگامبن) ادامه مطلب 336
ادامه مطلب 297
ادامه مطلب 1290
ادامه مطلب 286
ادامه مطلب 306
ادامه مطلب 254
ادامه مطلب 319
ادامه مطلب 274
ادامه مطلب 275
ادامه مطلب 279
ادامه مطلب 287
ادامه مطلب 298