آزمون استخدامی بخش خصوصی در سه مرحله برگزار می شود و داوطلبان علاقه مند به کار در شرکت ها و موسسات غیردولتی می بایست در هر سه مرحله آزمون سال 1400 شرکت نمایند . زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۰ همزمان با آغاز ثبت نام این آزمون اعلام می شود.
پنجمین دوره استخدام بخش خصوصی ، شرکت های صنعتی ، تجاری و فناور توسط دبیرخانه این مرکز در سال 1400 برگزار می شود . این آزمون با هدف تامین کمبود نیرو در بخش های غیردولتی به صورت یکپارچه در کل کشور برگزار می شود . داوطلبانی که مراحل ثبت نام را سپری کرده اند باید پس از اتمام مهلت ثبت نام در آزمون سه مرحله ای استخدامی بخش خصوصی شرکت نمایند . این دسته از داوطلبان موظف هستند با اطلاع از زمان دقیق برگزاری هر یک از مراحل سه گانه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۰ خود را برای شرکت در آن مرحله از آزمون آماده کنند . معمولا جزئیات تاریخ برگزاری آزمون های مختلف همزمان با آغاز مهلت ثبت نام این آزمون اعلام می شود. لذا در ادامه این مقاله به منظور آگاه سازی داوطلبان آزمون استخدامی سال جاری ، زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی سال 1400 را ارائه داده ایم .
زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 متقاضیان فعالیت در شرکت ها و سازمان های خصوصی که موفق به ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی سال ۱۴۰۰ شده اند می بایست برای پذیرش نهایی در سازمان انتخابی خود ، 3 مرحله گزینش استخدامی این ارگان ها را طی کنند . مراحل استخدام بخش خصوصی 1400 عبارتند از آزمون های شخصیت شناسی ، آزمون تخصصی و مرحله مصاحبه .   پنجمین دوره از آزمون استخدامی بخش خصوصی در سال ۱۴۰۰ در 9 دسته شغلی بازاریابی و فروش ، سلامت ، فناوری اطلاعات ، فنی و اجرایی ، کارشناسی و ارائه خدمات ، مالی و اداری و حقوقی ، مدیریتی ، مهندسی و هنر ، رسانه و آموزش برگزار می شود .   مرحله " آزمون های شخصیت شناسی " به صورت هماهنگ و اینترنتی از طریق سایت inre.ir انجام می شود . مرحله " آزمون تخصصی " هر یک از این دسته های شغلی نیز در یک روز و مجزای از دیگری و به صورت مجازی از طریق همین سامانه برگزار می شود .   زمان برگزاری هر یک از مراحل آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام می شود . با استناد به مندرجات دفترچه راهنمای سال ۱۴۰۰ زمان برگزاری آزمون استخدامی بخض خصوصی به شکل زیر خواهد بود .   تاریخ برگزاری " آزمون شخصیت شناسی " استخدام بخش خصوصی 1400 : 23 مرداد   تاریخ برگزاری " آزمون تخصصی " استخدام بخش خصوصی 1400 : 20 شهریور   همانطور که اشاره شد هر دو مرحله آزمون شخصیت شناسی و تخصصی استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی برگزار می شود . داوطلبان به منظور شرکت در این آزمون باید از طریق سایت inre.ir اقدام کنند .
https://informationstar.ir/
0 0
نویسنده : مرضیه فلاح
تاریخ ارسال : 1400/04/30 18:44:46

Captcha

پست های مشابه
انسان، حیوانی است که به سینما می‌رود. (جورجو آگامبن) ادامه مطلب 332
ادامه مطلب 293
ادامه مطلب 1286
ادامه مطلب 278
ادامه مطلب 300
ادامه مطلب 251
ادامه مطلب 313
ادامه مطلب 267
ادامه مطلب 272
ادامه مطلب 277
ادامه مطلب 282
ادامه مطلب 293