سرویس کسب درآمد از اشتراک ویدیو
 
 
 

سونی پیکچرز در اقدامی غیرمنتظره دومین تریلر فیلم Venom 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داده که نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد.

 

 

سونی که به دنبال تکرار موفقیت‌های Marvel Cinematic Universe بود، دنیای سینمایی خود را با اکران Venom در سال ۲۰۱۸ میلادی راه‌اندازی کرد. این اثر علی‌رغم دریافت بازخوردهای ضد و نقیض فروشی ۸۵۶ میلیون دلاری را تجربه کرد تا مدیران به ساخت قسمت دوم رضایت دهند. داستان مانند آنچه در صفحات کمیک بوک به تصویر کشیده شده، درباره یک خبرنگار به نام ادی براک است که طی اتفاقاتی میزبان یک انگل فضایی می‌شود؛ انگلی که قدرت‌های فراوانی را به او می‌دهد.

سازندگان Venom که به موفقیت‎‌های تجاری‌اش امیدوار بودند، صحنه مهمی را در فیلم قرار دادند. این صحنه پس از تیتراژ پایانی به نمایش درآمده و ادی براک را به تصویر می‌کشد که به ملاقات کلتوس کسدی رفته است. این شخصیت در کمیک بوک‌ها یک قاتل سریالی بوده که به سیمبیوت (انگل فضایی) دست یافته و به اقدامات خشونت‌آمیزی دست می‌زند. با در نظر گرفتن این موضوع، پیش‌بینی می‌شد براک در دومین ماجراجویی خود مقابل کسدی بایستد؛ گمانه‌زنی‌ای که به مرور زمان تایید شد.

سونی پیکچرز در اقدامی غیرمنتظره دومین تریلر فیلم Venom 2 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. این ویدیو حدودا 3 دقیقه زمان داشته و نکات بسیار مهمی را در خود جای داده است. در ثانیه‌های آغازین اختلاف میان ادی براک و سیمبیوت به تصویر کشیده می‌شود. روزنامه‌نگار تاکید دارد انگل فضایی باید خشونت خود را کنترل کند اما او خواهان آزادی کامل است. نکته دوم به کلتوس کسدی مربوط می‌شود. با توجه به اطلاعات موجود و اولین تریلر می‌دانستیم او به سیمبیوت دست یافته و به ابرشروری تحت عنوان کارنیج تبدیل می‌شود اما هرگز فاش نشد او چگونه به سیمبیوت دسترسی می‌یابد.

با توجه آنچه در دومین تریلر فیلم Venom 2 می‌بینیم، کلتوس کسدی حین مصاحبه با ادی براک دستانش را گاز می‌گیرد تا خونش را بچشد. این اقدام باعث می‌شود بخشی از سیمبیوت به بدن قاتل سریالی انتقال یابد. ظاهرا همین بخش کوچک در داخل بدن کسدی رشد یافته و به سیمبیوتی مستقل تبدیل می‌شود. سومین نکته قابل‌توجه ان ویینگ است. در بخشی از تریلر می‌بینیم کسدی تصویر او را در دست دارد. در حال حاضر مشخص نیست قاتل سریالی می‌خواهد از ویینگ برای رسیدن به ادی استفاده کند یا گذشته‌ای بین آن‌ها وجود دارد.

در کمیک بوک‌ها تفاوت رنگ سیمبیوت‌ها به معنی برتری‌شان نسبت به یکدیگر نیست اما ظاهرا چنین موضوعی در دنیای سینمایی Sony Pictures Universe of Marvel Characters صدق نمی‌کند. سیمبیوت در اولین تقابل با کارنیج خود را پنهان کرده و با صدایی شوکه‌شده می‌گوید او قرمز است. اینطور که به نظر می‌رسد، سیمبیوت‌های قرمز رنگ قدرت بیشتری نسبت به نمونه‌های مشکی دارند.

دومین اقتباس سینمایی ونوم از تاریخ ۲ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ سپتامبر) در سینماهای ایالات متحده آمریکا قابل‌تماشا خواهد بود.

منبع مطلب سایت سرگرمی

0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1400/05/12 00:50:13

Captcha

ادامه مطلب 138
ادامه مطلب 43
ادامه مطلب 87
طبقه بندی مارتیندل : داروهای ضد باکتری طبقه بندی درمانی : داروهای ضد عفونت > داروهای ضد باکتری > ... ادامه مطلب 95
ادامه مطلب 305
ادامه مطلب 4
ادامه مطلب 84
ادامه مطلب 26

پست های مشابه
انتشار به‌روزرسانی جدید World War 3 ادامه مطلب 243
🔺شهاب حسینی محبوب ترین بازیگر نقش شهدا معرفی شد ادامه مطلب 35
پیامک‌هایی درمورد ثبت نام در سامانه سجام برای برخی مشمولین سهام عدالت ارسال و در آن اعلام شده ... ادامه مطلب 85
وقتی نوبت به وسایل اتاق نوزاد می‌رسد، هیچ چیزی مانند لطافت و آرامش یک گیاه زیبا نمی‌تواند مجموعه ... ادامه مطلب 98
قاضی با درخواست «کوین اسپیسی» مخالفت کرد ادامه مطلب 255
ادامه مطلب 48
ریدلی اسکات ایده‌ای برای ساخت دنباله‌ای دیگر بر فیلم Blade Runner در سر دارد و به احتمال فراوان ... ادامه مطلب 691
دانلود ♦️ غذاهای ممنوعه در دوران بارداری ,♦️ غذاهای ممنوعه در دوران بارداری ,آموزش ♦️ غذاهای ممنوعه در ... ادامه مطلب 480
ادامه مطلب 121
دانلود رایگان فیلم بل کانتو با دوبله فارسی Bel Canto 2018 BluRay ادامه مطلب 95
ادامه مطلب 115
Cache معمولا در پردازنده و هارد دیسک‌ها قرار گرفته و کاربرد اصلی آن هم افزایش سرعت سیستم است. ... ادامه مطلب 40